جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE

جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE

جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE

بازی جنگ ستارگان برای همیشه از سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از پر مخاطره ترین بازیهای کاربر پسند بود. در این بین استودیو دایس، بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴ را رونمایی کرده است و نام خود را به عنوان یکی از بهترین و خوش نام ترین استودیوها به جا گذاشته.
این استودیو به عنوان سازنده توانست برای کاربران یکی از کاردرست ترین استودیوهای معروف بازیهای پلی ۴ باشد. اما این بازی بعد از دو سال وعده دادن به کاربران منتشر شد. وقت آن رسیده است که ببینیم این بازی ارزش دو سال انتظار برای ما را دارد یا خیر؟

خلاصه ای از بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴
ظاهرا استودیو دایس توانسته است که یک بازی درخور جنگ ستارگان به ما عرضه کند. بدون شک سال ۲۰۱۵ برای مجموعه جنگ ستارگان و بخصوص کاربران این بازی بسیار سال هیجان انگیزی بوده چرا که بازی فوق العاده هیجان انگیزی را بلکه خیلی بیشتر از آنکه انتظارش را داشتیم برای ما منتشر نموده است. بعد از وصل شدن به سرور، بازی شما را به صفحه ای هدایت می کند که در آن می توانید هم وارد بخش آنلاین و هم وارد بخش آفلاین بازی شوید.

جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE

در بخش آفلاین بازی، بخش تکنفره بازی از سه مجموعه تشکیل میشود. بخش اول تمرین، بخش دوم نبرد و بخش سوم حالت تلاش برای زنده ماندن میباشد. در بخش تمرین بازی میتوانید با تمام مکانیزم های بازی و کنترلرها و مواردی از قبیل چگونگی موقعیت گیری و حالت تدافعی و برخی نکات دیگر آشنا می شوید، که در بخش اصلی بازی شاید یاد گرفتن این موارد کمی دشوار و حتی برای یادگیری برخی از این مکانیزم ها در بخش اصلی بازی اصلا وقتی باقی نماند.
بخش جنگها از ۸ حالت مختلف طراحی شده است که شما میتوانید در ۴ سیاره فعالیت خود را آغاز کنید. انتخاب این که شما در کدام سیاره حضور داشته باشید کاملا اختیاریست. در هر کدام از سیاره ها هم میتوانید یا به عنوان یک سرباز عادی بروید یا به عنوان کسی که از جنگ ستارگان آمده است و پوشش مخصوص دارد. شخصیتهای بازی Playstation 4 هم می توان به لوک، هان، لیلیا، دارت، امپورر، ببا اشاره کرد.
هدف اصلی این بخش هم این است که باید زودتر از تیم مقابل به کسب ۱۰۰ سکه برسید حال آنکه چطور این کار را و به چه صورت انجام میدهید هم کاملا به خودتان و تجربه بازی در این مدل از گیم ها مربوط می شود. طریقه جمع آوری این سکه ها هم اینگونه است که باید برای کسب آنها دشمنان خود را هلاک کرده و امتیاز سکه جمع کنید. بخش دیگر یعنی بخش سوم بازی هم که تلاش برای زنده ماندن است.
در این بخش شما باید در برابر سربازهای امپراطوری مقاومت کرده و تلاش کنید تا بیشتر زنده بمانید و هر چقدر هم که بیشتر زنده بمانید دشمنان شما بمراتب بیشتر و بیشتر میشوند. این بخش هم در هر ۴ سیاره قابل اجراست و می توانید آن را بازی کنید. در ضمن تمام بخش های تک نفره بازی را هم میتوانید با دوستانتان هم انجام دهید.
قابلیت کواپ این بازی یکی از دلایلی است که کاربران را به سمت خود میکشد و مطمئن باشید آنقدر این بخش کواپ جذاب است که شما را بیشتر از کواپ هر بازی دیگری مجذوب خود خواهد کرد.

جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات انتشار بازی Star Wars Battlefront PS4 کمپانی EA DICE

بخش آنلاین بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴
خب حالا میرسیم به بخش اصلی بازی یعنی بخش آنلاین بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴. با توجه به سابقه استودیو دایس در ساخت بازیهای شوتر خیلی ها مدتهاست چشم انتظار این سری از بازی بودند. و باید به شما این مژده را بدهم که اینبار هم استودیو دایس یک بازی فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورده است.
در بخش آنلاین ۹ مسابقه وجود دارد که هر کدام هم هدف خاصی را دنبال میکنند. در هر کدام از بخش های بازی هم شما وظایف مختلف و استراتژی متفاوتی را پشت سر خواهید گذاشت.

گرافیک در بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴
از همان اول که وارد این بازی می شوید شما را با محیطی آشنا میکنند که گویا واقعا شما وارد جنگ ستارگان شده اید. آنقدر محیط واقعی و کاربر پسند برای شما لذت بخش می شود که گاه با دیدن منو اصلی بازی یاد جنگ ستارگان در فیلم هالیوودی بلکه بالاتر از آن می افتید.
از طراحی منوها گرفته تا موسیقی هایی که در پس زمینه بازی در حال پخش شدن است جلوه ای جذاب را به همراه دارد. بازی Star Wars Battlefront برای پلی استیشن ۴ زمانی که برای اولین بار به آن رجوع می کنید یاد مجموعه سه گانه بازی می اندازد. محیط هایی شبیه داستان بازی و اسلحه ها و تغییر فصلها و موسیقی کاملا حرفه ای این بازی برای همه ما بسیار جلوه متنوعی نسبت به همیشه به همراه دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =