بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2019 استودیو Respawn

بازی جدید Star War به نام Jedi:Fallen Order در حال توسعه است. این راز در کنفرانس EA در E3 2018 در مصاحبه­ی هماهنگ نشده با وینس زامپلا (Vince Zambella) یکی از توسعه دهندگان استودیوی رسپاون (که برای ساخت بازی ­های Titanfall مشهور است) فاش شد.

با اینکه طرفداران این سری بازی ­ها شاهد پیوندی رسمی در بازی­های Star Wars Battlefront I و II بودند، به نظر می­رسد این بازی جدید روش متفاوتی را اتخاذ کرده است، و بر تجربه­ های تک نفره متمرکزتر است و بیشتر به سبک The Force Unleashed 2008 باشد، اما ما خبرهای دقیق ­تر و حدس ­های مهم­ تری را یافته ایم که در ادامه به آن­ ها اشاره شده است.

اصل مطلب

  • این بازی چیست؟ یک بازی تک نفره­ی Star War Game از شرکت سازنده­ی بازی­های Titanfall.
  • در چه پلتفرم ­هایی می­ توانیم بازی کنیم؟ این بازی برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی ساخته شده است.
  • چه زمانی می ­توانیم بازی کنیم؟ کریسمس سال ۲۰۱۹

تاریخ انتشار بازی Jedi: Fallen Order

تایید شده که بازی Jedi: Fallen Order در تعطیلات فصلی آمریکا در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد، پس انتظار داریم این بازی تقریبا اواخر سال آینده، در تعطیلات کریسمس منتشر شود.
بازی­های Star Wars Battlefront یک و دو، هر دو به ترتیب در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ منتشر شدند، پس احتمال می­دهیم که بازی Fallen Order نیز در همان تاریخ منتشر شود. هرچند با توجه به شکاف دو ساله­ی بین این دو بازی، احتمال دارد که بازی سوم Battlefront راهی طولانی در پیش داشته باشد.

تریلرهای بازی Playstation ۴ Jedi: Fallen Order

هنوز هیچ تریلری از این بازی منتشر نشده و احتمالا زمانی که تریلر این بازی منتشر شود بتوانیم آن را در وبسایت رسمی EA مشاهده کنیم.

اخبار و شایعات بازی پلی استیشن ۴ Jedi: Fallen Order

هنوز اطلاعات دقیقی از زمان رخداد بازی نداریم، اما شنیده­ایم که قرار است بین قسمت­های سوم و چهارم بازی رخ دهد، در انتهای انتقام ست و پیش از ظهور لوک اسکای­واکر.

نسخه­ ی بازی تک نفره ابتدا منتشر می­ شود

یکی از توسعه دهندگان شرکت ریسپاون در توییتی مربوط به بازی، آن را به عنوان یک داستان تک نفره توصیف کرده است. در حالی که به نظر می­رسد بازی چندنفره هم در دست ساخت باشد. با توجه به اینکه تمرکز شرکت ریسپاون و EA بر بازی آنلاین است، به نظر می­رسد این بار تمرکز اصلی ابتدا بر تجارب بازی­ های تک نفره است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =