جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

در بازی Stardew Valley شما یک مزرعه از مادربزرگتان در منطقه Stardew Valley به ارث برده اید. در این بازی به ابزارهایی مجهز هستید و چند سکه دارید. بیرون می روید تا زندگی جدیدی را آغاز کنید. آیا می توانید زندگی جدید را ادامه دهید و این مزرعه را به خانه ای برای زندگی تبدیل کنید؟ از زمانی که شرکت since Joja وارد شده است شیوه های سنتی زندگی رنگ باخته اند.
مرکز تجمع اجتماعی که روزی قطب فعالیت های شهر بود اکنون قتلگاه شده است. اما این شهر پر از فرصت است. با کمی دقت می توانید ناجی Stardew Valley باشید.
کارهایی که در این بازی می توان انجام داد شامل تبدیل یک مزرعه قدیمی با درختان انبوده و کهن به یک مزرعه پرتکاپوی سرزنده امروزی است. می توان در این مزرعه به پرورش حیوانات پرداخت، باغستان ساخت، از ماشین های مفید استفاده کرد و بسیاری از کارهای مرتبط انجام داد.
با گذشت زمان می توانید مهارت هایتان در این بازی Playstation 4 را افزایش داد. همین که تلاش می کنید از درجه یک کشاورز خام و بی تجربه به یک استاد تبدیل شوید. پنج ناحیه برای گذر در این بازی وجود دارد: محل کشاورزی، معدن کاری، مبارزه، ماهیگیری و پرورش علوفه.

جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone
جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

می توانید بخشی از جامعه محلی شوید. بیش از سی کاراکتر منحصر بفرد در Stardew Valley زندگی می کنند که هریک برنامه روزانه خود، تولد، قسمت های نمایشی و کوتاه منحصر بفرد و چیزهای جدیدی برای گفتن در طول هفته و سال دارند.
می توانید به کشف یک غاز بزرگ و رازآلود بپردازید. با هیولاهای جدید و خطرناک، سلاح های جدید، محیط جدید، سنگ های قیمتی و دیگر غنیمت ها رو به رو شوید.
برای پیش رفتن در این سفر و تبدیل شدن به یک افسانه محلی، طعمه گذاری کنید و از موانع بپرید. این بازی توانسته با فروش بیش از سه و نیم میلیون نسخه تبدیل به موفقیت شود. به گزارش وب سایت تحقیقاتی سوپر دیتا اینداستری آنالیست به معنی تحلیل صنعت بازی های ویدیویی، این بازی در ماه حدود ۷۰۰ هزار بازیکن جدید دارد.
توسعه دهنده آن Eric Barone از aka ConcernedApe با مشارکت Chucklefish در ماهه فوریه سال ۲۰۱۶ بازی را برای کامپیوترهای شخصی معرفی کردند و پس از آن در ایکس باکس وان، پلی استیشن چهار، پلی استیشن وستا و اخیراً در نینتندو سوئیچ هم آن را ارائه می کنند.
بخش زیادی از تقاضای بالای بازی بخاطر آن است که یادآور بازی نوستالژی شرکت ناتسوم به نام هاروست مون (Harvest Moon) می باشد.
از سوی دیگر برخی از عناصر بازی و ویژگی های حرکتی را از آن قرض گرفته است از جمله اینکه بازیکن در این بازی هم مزرعه را به ارث برده است، مزراع را کشت و برداشت می کند و نتیجه زحماتش را با عشق و محبت از سوی مردم شهر دریافت می کند. مثل بازی هاروست مون روح جادویی مزرعه برایتان خیر می آورد و می توایند با کسب امتیازات دوستی در بازی با شخصیت های غیز قابل بازی کردن موجود وارد روابط شوید.
اگرچه تفاوت هایی هم بین دو بازی وجود دارد از جمله اینکه در Stardew Valle متن کمی تغییر کرده و امروزی تر است.
اولین ماهی که Stardew Valle برای بازی پلی استیشن ۴ روی کامپیوترهای شخصی وارد بازار شد، بیش از ۸۰۰ هزار نسخه از آن به فروش رسید که در دنیای شلوغ پلوغ بازی های ویدیویی رکورد قابل توجهی است. با اینحال دیگر توسعه دهندگان بازی می توانند درس هایی از موفقیت از آن بگیرند.

جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone
جزئیات انتشار بازی Stardew Valley PS4 کمپانی Eric Barone

Elena Fedina یکی از تحلیل گران سوپردیتا به این موضوع پرداخت که چرا این بازی به چنین رکورد فروشی رسید و نتیجه وجود تعدادی از طرفداران برای این سبک بازی خاص بود. با توجه به اینکه بازار بازی های بیش از حد شلوغ شده است دیده شدن در چشم کاربران کار بسیار دشواری است. اما کارهای خلاقانه ای ساخته شاند. در این میان عواملی به کمک Stardew Valley آمدند تا موفقیت خود را مدیون آنها باشد.
این ConcernedApe در مورد مفهوم بازی وقت زیادی صرف کرد و تلاش زیادی برای زنده کردن رویای خود در قالب بازی به خرج داد. این کمپانی رابطه نزدیکی با بازیکنان بازی هایش ایجاد کرد و اجازه داد که در زمان توسعه بازی به تستس بازی کمک کردند و تعداد مخاطبین بسیار بیشتری بعد از انتشار بازی برای آن به ارمغان آوردند. در نهایت اتکا به دانش و تخصص توسعه دهندگان بازی و منتشر کننده هایی مثل دست اندرکاران بازی Stardew Valley، این بازی توانست بازیکنان و طرفداران هر چه بیشتری پیدا کند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Stardew Valley PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =