جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom

جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom

جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom
اگر به بازی های بزن بزن علاقمند باشید، احتمالا با بازی Street Fighter V هم آشنایی دارید. بازی که برای کنسول ایکس باکس وان در دسترس است و توانسته است پس از زمان عرضه، به موفقیتی قابل قبول برسد. پس از اینکه بازی Street Fighter V به دست مخاطبان رسید، تعداد طرفداران این بازی از مخالفانش بسیار بیشتر شدند.
این بازی می توانست لحظات سرگرم کننده ای را برای مخاطب رقم بزند. با یک نگاه کلی میتوان گفت وقتی یک بازی چنین قابلیتی داشته باشد و بتواند به خوبی نظر مخاطب را به خود جلب کند، به راحتی در میان بازی های با کیفیت جای می گیرد.

شاید پیشتر هم با سری بازی Street Fighter آشنایی داشته اید.
بازی که در زمان عرضه سری های مختلف، تجربه های متفاوتی به دست آورد. برخی از نسخه های این سری بازی Xbox واقعا جذاب بودند و به برخی دیگر انتقاداتی وارد بود. سری بازی Street Fighter از زمان عرضه نخستین نسخه اش به بازار، افت و خیز های مختلفی را پشت سر گذاشته است.
اما حالا به نظر می رسد که در Street Fighter V همه چیز در وضعیت مناسبی قرار دارد. گویا “کپ کام” به عنوان سازنده این سری از بازیها به مدتی استراحت و بررسی نیاز داشته است تا بتواند با ارائه Street Fighter V اتفاقات تازه و جذابی را برای این سری از بازی رقم بزند.

جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcomجزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom

می توان Street Fighter V را در میان بازیهای مبارزه ای جذاب جای داد. اگرچه هنوز هم بازیهای نظیر “کامبت” درجه کیفی بالاتری دارند، اما Street Fighter V هم حرف های زیادی برای گفتن دارد که قطعا بی توجهی به آن، کم لطفی به محصول تازه کپ کام خواهد بود.
Street Fighter V به اندازه کافی درگیر کننده است و می توانند به خوبی مخاطب را درمیان اتفاقات پیچیده گرفتار کند. اگر حسابی عصبانی هستید و به دنبال یک جای مناسب برای تخلیه حرصتان هستید، بی شک Street Fighter V بهترین مکان خواهد بود. شما در این بازی در میان مبارزات خیابانی شرکت خواهید کرد.
در ادامه به بررسی بیشتر بازی Street Fighter V بر روی کنسول ایکس باکس وان می پردازیم، اگر دوست دارید با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد این بازی مبارزه ای بدانید.
آشنایی بیشتر با بازی Street Fighter V
گویا کپ کام به موفقیت هایی که پیشتر از ارائه سری بازی های Street Fighter به دست آورده بود، راضی نبود و تصمیم گرفت تا پس از اعمال تغییرات تازه، نسخه جدید را با عنوان Street Fighter V روانه بازار کند. این استودیو برای اینکه Street Fighter V به موفقیت برسد، سبک مبارزه ای جدیدی را پی ریزی کرد. باید اعتراف کرد چنین کاری جرات فوق العاده ای می خواست. زیرا ممکن بود در صورت عدم استقبال مخاطبان، پرونده این سری بازیها برای همیشه بسته شود.
اما استودیوی کپ کام تمام ریسک این کار را به جان خرید و نسخه ای تازه با بخشهای تازه تر را روانه بازار کرد.
محیط بازی در Street Fighter V واقعا پویا و جذاب شده است و شما با کاراکترهایی مواجه خواهید بود که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند.
Street Fighter V یک بازی ایکس باکس واقعا جدی است که باید برای کسب پیروزی در مراحل مختلف آن تلاش کنید. شاید در برخی از مبارزات احساس خطر کنید که البته حق هم خواهید داشت. اما بهتر است به جای ترس به دنبال راهی باشید تا خودتان را از مهلکه بیرون بکشید.

در Street Fighter V حرکات تازه ای برای شخصیت های بازی تعریف شده است که برخی از آنها بامزه هستند. به عنوان مثال می توانید در اوج مبارزه، حریفتان را نیشگون بگیرید و تا حدودی از فضای خشن بازی کم کنید. بازی Street Fighter V واقعا با کیفیت است. بخشی از کیفیت بازی را در بخش چند نفره آن شاهد هستیم.

جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom
جزئیات انتشار بازی Street Fighter V Xbox One کمپانی Capcom

شما می توانید در کنار دوستانتان بخش چند نفره Street Fighter V را تجربه کنید و حسابی از خجالتشان در بیایید! هر چقدرکه بهتر حریفتان را کتک بزنید و پیروز شوید، میتوانید امتیاز بیشتری به دست آورید. به این ترتیب به آهستگی ارتقا پیدا می کنید و با قدرت بیشتری در بخش های مختلف بازی دیده می شوید. با امتیازاتی که در بخش چند نفره بازی به دست می آورید، می توانید ویژگی های تازه ای کسب کنید و در نهایت کارهای جالب تری هم انجام دهید.
شاید تصور کنید که اوج هنر کپ کام در بخش چند نفره بازی هویدا شده است. اما باید بگوییم که سخت در اشتباهید! چون بخش تک نفره بازی واقعا فوق العاده است. مطمئن باشید وقتی به بخش تک نفره Street Fighter V وارد شوید، به کلی زمان را فراموش می کنید. کپ کام برای بخش تک نفره بازی دنیای وسیعی تعریف کرده است که گشت و گذار در آن به ساعت ها زمان نیاز دارد.
اگر بخواهیم به نقاط ضعف بازی Street Fighter V اشاره کنیم، باید به داستان آن بپردازیم. متاسفانه این بازی داستان خوبی ندارد و مخاطب در طول بازی با یک داستان بی سر و ته مواجه می شود. اگر تمایل دارید تا بخش داستانی بازی را تجربه کنید، باید بدانید که کنترل سختی و آسانی آن به دست خودتان است و می توانید تعیین کنید که در چه فضایی به بازی ادامه دهید.
اگر به گرافیک بازی های ویدئویی اهمیت می دهید و ترجیح می دهید که بازی هایی را تجربه کنید که از گرافیک بصری فوق العاده ای برخوردار باشند، پس بهتر است Street Fighter V را هم تجربه کنید. این بازی از لحاظ گرافیکی مورد تائید است و شما را با فضایی پویا و جذاب مواجه می کند.
کپ کام به حد بسیار زیادی در طراحی شخصیتهای بازی وقت صرف کرده است. به همین دلیل با مشاهده آنها حسابی کیف خواهید کرد. آنها چهره های متنوعی دارند و عضلات ورزیده شان به خوبی به تصویر کشیده شده است.

حرف آخر
Street Fighter V از جذابیت خوبی برخوردار است. کپ کام توانسته با تلفیق به جای گرافیک، موسیقی و شخصیت های متنوع این بازی مبارزه ای را به دلتان بنشاند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 6 =