web analytics

جزئیات انتشار بازی Summer in Mara PS4 کمپانی Chibig

.

جزئیات انتشار بازی Summer in Mara PS4 کمپانی Chibig

مروری بر بازی Summer in Mara

بازی Summer in Mara برای کنسول های پلی استیشن ۴، نینتدو سوییچ، و کامپیوتر معرفی شد. استودیوی چی بیگ (Chibig)، سازنده ی بازی Deiland، با تجربه ی جدیدی از بازی تک نفره در محیطی آرام و ریلکس بازگشته است. در این بازی نقش کوا (Koa) را دارید، ماجراجویی کوچک که میخواهد جهانی را که او ا احاطه کرده است کشف کند و در کنار این ماجراجویی باید از جزیره ی خودش که در وسط اقیانوسی به نام مارا (Mara) قرار دارد نیز محافظت کند. این شخصیت قادر ایت ماهیگیری کند، درختان را با تبر کوچک خود ببرد، با چکش خود چیزهای مختلف بسازد و همچنین از زمین های مختلف، محصول برداشت کنید. در این مقاله مروری کلی را ارائه کردیم که از وب سایت رسمی این بازی منتشر شده است:

درباره ی بازی پلی استیشن ۴ Summer in Mara

از جزیره ی خود محافظت کنید.

بازی Playstation ۴ Summer in Mara یک ماجراجویی تابستانی تک بازیکنه است. از جزیره ی خود محافظت کنید، زمین خود را شکل دهید و ابزار جدیدی را به منظور زنده ماندن آماده کنید. همچنین، می توانید اطراف جزیره را با قایقتان بگردید، شخصیت های منحصر به فرد را ملاقات کنید، که هر کدام زندگی مخصوص به خود را دارند. ممکن است ماموریت های مختلفی به شما بدهند، رازهای مختلفی را درباره ی جهان اطراف به شما بگویند یا جای گنج های غرق شده را به شما نشان دهند.
می توانید با قایقتان به جزیره ی دیگری سفر کنید، شخصیت های منحصر به فرد دیگری را ملاقات کنید و گنج های پنهان را پیدا کنید. ام توجه کنید که اقیانوس از شما می خواهد سرنوشت خود را رقم بزنید و زمانی که شما را فراخواند، باید پاسخ دهید. دیگر ویژگی های بازی عبارت است از آب و هوای پویا و چرخه ی شب و روز که با جزئیات درست و دقیقی ارائه شده اند و البته باید این نکته را هم ذکر کنیم که آب و هوای هر جزیره با آب و هوای جزیره ی دیگر متفاوت است. این بازی تا مدت زیادی شما را سرگرم خواهد کرد و اگر به بازی های ماجراجویانه علاقه دارید مطمئن باشید علاقه ی زیادی به این بازی پیدا خواهید کرد. این بازی حدود ۱۰۰ مرحله ی جدید دارد.
هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این بازی در دسترس نیست اما طبق گفته ی شرکت سازنده، بازی Summer in Mara در سال ۲۰۱۹ برای کنسول های پلی استیشن ۴، نینتدو سوییچ و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. این بازی از اکتشاف در بازی The Legend of Zelda: Wind Waker، بازی مزرعه داری Stardew Valley، مشاهده ی فیلم های استودیوی Ghibli و حس ماجراجویی کودکان در تابستان الهام گرفته است.

ویژگی های اصلی

  • بازی Summer in Mara درباره ی جزئیات دقیقی است که هر بار بازیکن را غافل گیر می کند.
  • بازی Summer in Mara یک بازی ماجراجویی و مزرعه داری با جزایر و رازهای مخفی برای اکتشاف است.
  • چرخه ی روز و شب با رویدادهای آب و هوایی.
  • بیش از ۱۰۰ ماموریت که جهان را به جای بهتری تبدیل می کند
  • وجود بیش از ۲۰ شخصیت برای ملاقات و معامله. با آن ها دوست باشید!
  • قایقتان را بهبود دهید، آن را بزرگتر، بهتر و سریع تر کنید.
  • بیش از ۱۳۰ آیتم برای ساخت، استفاده و معامله در بازی وجود دارد.
  • قابلیت ها و مهارت های جدیدی را برای شخصیت کوا بدست بیاورید، در ساخت، معامله و کشف در سیستم ساده ی نقش آفرینی کمک کنید.

مرکز خرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of