جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games

جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games

جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games

مروری بر بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition

اگر تنها یک موضوع وجود داشته باشد که بازی های ویدیویی دوست دارند درباره آن به کشف و بررسی بپردازند، آن مرگ است. موضوعی بسیار معروف، که به عنوان جنبه های مثبت و منفی در بازی مورد استفاده قرار می گیرد. گیم پلی بازی، هنگامی که شخصیت اصلی بازی فوت می کند، از آن به عنوان شکست، پایان یا راه اندازی مجدد استفاده می کند. با وجود بازی Dark Souls، مرگ معنی خود را تغییر داد. به جای اینکه به عنوان پایان مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان تجربه یادگیری مورد استفاده قرار گرفت.
مکانیسم بازی طوری ساخته شده که برای موفقیت جایزه تعیین شده به جای اینکه تنبیهی برای شکست ها در نظر گرفته شود. این همان سبکی است که مرگ به معنای پایان نیست، همان چیزی که بازی پلی استیشن Sunless Sea: Zubmariner Edition رخ داده است.
این بازی نسبتاً منحصر به فرد است و محتوای مشخصی دارد، و در درجه اول رمانی بصری است. قسمت وسیعی از گیم پلی بازی شامل بلوک های بزرگ متنی می شود.
تصاویر بسیار زیادی وجود دارد، و بازی شامل مشخصات مبارزاتی در سبک جنگ کشتی ها می شود، اما تمرکز اصلی همچنان روی نوشتار بازی است.
یکی از چیزهایی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که بازی از عبارات غول پیکر بسیار وسیع و تغییرات کلمات شناخته شده استفاده می کند. برای مثال، بدنه آبی که در آن به جستجو می پردازید به عنوان “zee” به جای “sea” شناخته شده است. اگر در حالت درستی معرفی شوند، همه این ها برای دوره ای مناسب خواهند بود.

جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games
جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games

نبود قدرت، یا هیچ نوع آموزش چیزی است که مانع بزرگی برای ورود است. مشکل زمانی ایجاد می شود که شما عباراتی مانند “heart”، “iron” و “pages” را به عنوان کارهای اجرایی اصلی تشخیص دهید. به عنوان بازی مبتنی بر داستان، شما خود را هنگام سفر در بنادر مختلف می بینید، محلی که به جای نشان دادن، تنها توضیح داده می شود. چالش های مشخصی بر اساس چندین عامل مختلف باز شده اند، رویدادهای مشخص نیز دارای سطوح مختلفی از سختی هستند.
اگر امتیاز بالایی در یکی از ایالت ها داشته باشید، شانس موفقیت افزایش می یابد، که به شما اجازه پیشرفت در داستان را می دهد.
این بندر همچنین رویدادهایی که قفل یا خارج از دسترس هستند را نشان می دهند. مقادیر وسیعی از یک نوع از غیر قابل قفل شونده ها در هر دو موارد و قطعات اسطوره ای وجود دارند، و برای کشف لایه منطقی پشت آن ها که ممکن است موجب سردرد هم شوند، تلاش می کنند.
مکان هایی که می توانید از آن ها بازدید کنید به اندازه کافی خوب و مناسب طراحی شده اند، و داستان ها می توانند بسیار فریبنده باشند. “می توانند” نه اینکه “هستند”، این یعنی همه چیز به سرمایه گذاری ذهنی شما در جهان بستگی دارد. درک نادرست یا گم کردن یک دنیا یا عبارت واحد می تواند کل چشم انداز ظاهری موجود در داستان را تغییر دهد. از نظر طرح داستان، بازی PlayStation Sunless Sea: Zubmariner Edition “بازی ای است که خودتان ماجراجویی هایتان را انتخاب می کنید”.
این بازی در لندن آغاز می شود، و شما به دنبال ماجراجویی هایی باید zee را بگردید. جهان بازی دارای وحشت سلطنتی با قسمت هایی از ترکیب steampunk (یک زیر سبک از ژانر علمی تخیلی, ادبیات گمانه‌ زن تاریخ متناوب است) و گوتیک است. طراحی کاپیتانی نسبتاً ساده است، چرا که شما پس زمینه و انگیزه خود را انتخاب می کنید. آن ها می توانند دنیا را تغییر دهند، و در نتیجه شما به اهداف شخصی خود دست خواهید یافت.

جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games
جزئیات انتشار بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition PS4 کمپانی Failbetter Games


با این حال، کاپیتان شما می تواند در نهایت به عمق تاریک zee رفته و سرنوشت خود را پیدا کند.
مرگ پایان بازی نیست، حداقل تا جایی که نگران پیشرفت هستید. هنگامی که شما می میرید، کاپیتان بعدی با حمایت حیوانات پاداش گرفته و یا آمارهای خاصی افزایش می یایند، این به شما کمک می کند تا موفقیت خود را بسازید. بازی Dark Souls و Sunless Sea در روشی که با تجربه ها برخورد می کنند‌، متفاوت اند. بازی Dark Souls آمارهای پیشرفتی را به همراه دارد و برای تنبیه طراحی شده است.
بازی Sunless Sea در مقابل پیشرفتی در برابر هر مرگ برای شما به ارمغان می آورد و حتی کوچکترین کمک و قسمت هایی از تجربه شخصی می تواند سرعت شما را در بازی زیاد کند. با تاکید بر بازی، آشنایی شما نیروی محرکه ای برای پیشرفت خواهد بود.
سفر بین مناطق جایی است که بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition شکست خورده است، و یکی از بزرگترین مشکلات با بازی است. این بازی با کشتی متناسب و خوبی آغاز می شود که مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید.
البته تا زمانی که به مشکلات سوختی و ذخیره ای توجه نکنید، این مشکل هم زیاد بزرگ نخواهد بود. سوخت به سرعت کاهش می یابد، و اکثر کاپیتان ها به خاطر تلاش برای سرنگونی سرزمین پادشاهی یا از درد دریاها خواهند مرد، اما این هم بهتر از تمام شدن سوخت است.
کشتی شما در بهترین حالت مانند یک حلزون حرکت می کند، و مقدار زمان های زیادی بین چیزهای جالب وجود دارند. با وجود سرمایه اندک و مصرف سوخت سریع، عبور تقریباً مقابله با آغاز است. در حالی که به نظر می رسد این انگیزه ای برای ارتقاء کشتی شما خواهد بود، که هدف بازی است، این ویژگی بازی ممکن است شما را بسیار عصبانی کند.
زمانی که صحبت از وحشت دریاها می شود، مبارزه بسیار لذت بخش خواهد بود. در اطراف دریاها از موارد خرد و ضعیف تا کشتی های نیرومند، در اطراف دریاها پراکنده شده اند.  مبارزات دریایی، شما و دشمنانتان را در چرخه ای برای استفاده از سلاح هایتان در cooldown ها قرار می دهد. شما می توانید سلاح هایتان را به سرعت روشن کرده و عکس های سریع بگیرید، اما دقت شما اگر کمی صبر نکنید، کاهش خواهد یافت. Cooldown تنها زمانی افزایش می یابد که شما در حالت شلیک قرار می گیرید، پس اگر در حفره ای گیر کنید قادر به شارژ سلاح ها نخواهید بود.
باید دشمنانتان را وارد شیارهای گودالی برده و آن ها را از حمله بازدارید، این در حالی است که شما در حال شکست دادن آن ها هستید، و این احتمالاً زمان بسیار خوبی خواهد بود.
به طور کلی، این بازی کاملاً مناسب و خوب است. این زیبایی وحشتناک سلطنتی یک دنیای بی نظیر را ایجاد خواهد کرد. تقریباً در هر زمان Lovecraftian خواهد بود، همچنین شباهت های عجیب و وحشتناکی از هیولاهای اقیانوس وجود خواهد داشت. آثار هنری به نوبه خود بسیار خیره کننده اند، و حتی در بدترین حالت انسجامی و سازگاری خود قرار دارند. طراحی زیبای قوی توسط کمبود تنوع موسیقی کاهش یافته، اما به خودی خود بسیار خوب است.
بازی Sunless Sea: Zubmariner Edition بازی بلندپروازانه ای است که در کسب نهایی ناموفق عمل کرده است. در ابتدا ممکن است از ادامه بازی ناامید شوید، و در حالی که تازه به ریتم بازی عادت کرده اید، حاملان آغاز بازی ممکن است سطوح لذت بردن شما را کاهش دهد. نبود آموزش یک نقص عمده است، زیرا بازی ای با زبان اصلی مسلماً نیازمند آموزش قوی برای جلب توجه است. اگر آماده خواندن زیاد هستید، این ماجراجویی به شما پیشنهاد می شود. اما اگر نیستید، احتمالاً تصور می کنید که وقتتان در دنیای دریاها در حال تلف شدن است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =