جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games

جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games

جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games
جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games
Sunset Overdrive یک بازی سوم شخص است که سبکی اکشن و تیراندازی دارد. بی شک می توان این بازی را در میان بازی های مهم کنسول ایکس باکس وان جای داد. ما تصمیم داریم تا در ادامه این مقاله به بررسی این بازی انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان بپردازیم.
آشنایی بیشتر با بازی Sunset Overdrive
اگر به بازی های ویدئویی دقت کرده باشید، حتما می دانید که این روزها بازی های متنوعی در بازار قابل دسترسی هستند که بسیاری از آنها شباهت زیادی به هم دارند. در واقع در صورتی که یک بازی را تجربه کنید، می توانید به یک دیدگاه کلی نسبت به سایر نمونه های مشابه برسید. گویا ما در این صنعت رنگارنگ با چند بازی اصلی مواجه هستیم و هر چیز دیگری که در آن به چشم می خورد، چیزی نیست به جز یک کپی از سایر نمونه های اصلی!
اگر جز آن دسته افرادی هستید که از فضاهای شبیه به هم بازی های ویدئویی خسته شده اید و به دنبال یک تجربه تازه و جذاب هستید، ما به شما بازی Sunset Overdrive را پیشنهاد می کنیم. Sunset Overdrive یک بازی رنگارنگ است که می تواند لحظات مفرحی را برایتان رقم بزند.
Sunset Overdrive را می توان یک بازی دیوانه دانست که در آن جدیت زیادی به چشم نمی خورد. شما در طول بازی با کاراکترهایی مواجه خواهید بود که اصلا به قهرمان های سایر بازی ها شباهتی ندارند. آنها ظاهری کاریکاتوری دارند و با غرق شدن در رنگ های مختلف، نمای شادی به بازی بخشیده اند.

جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games
جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games

شاید پس از اینکه دیالوگ شخصیت های بازی را گوش کردید، از کلمات رکیکی که به زبان می آورند، کمی شوکه شوید. البته حق هم دارید. اما گویا استفاده از این کلمات رکیک برای تمای دیالوگ های بازی تعریف شده است و در عمق این کلمات بویی از خشونت احساس نمی شود.
سیستم بازی Sunset Overdrive اصلا جدی نیست. این را می توانید از نحوه حرکت کاراکترها و اسلحه هایشان بفهمید! شما در طول بازی Sunset Overdrive در میان قوانین مختلف و چهارچوب های پرقاعده گرفتار نیستید. این بازی مهیا شده است تا شما بتوانید با فراغ بال در میان اتفاقات بامزه و سرگرم کننده آن در حرکت باشید.
بگذارید به داستان بازی Sunset Overdrive بپردازیم. پیشتر هم گفتیم که این بازی روال خنده داری دارد و هیچ چیز درآن جدی نیست. این ویژگی در بخش داستانی بازی Xbox هم کاملا ملموس است. شما در طول بازی به سال ۲۰۲۷ می روید. به زمانی که یک نوشابه انرژی زا به بازار عرضه شده است و اتفاقات تازه ای را رقم زده است. این نوشابه انرژی زا ماهیت شهروندان را تغییر داده است و آنها را به موجوداتی هولناک بدل ساخته است.
حالا شما باید به دنبال راهی باشید تا در برابر این موجودات ایستادگی کنید و در نهایت بتوانید از شهر بگریزید.
البته قبل از اینکه کارتان را شروع کنید، باید کمی هم روی شخصیت خودتان کار کنید. برای اینکه بتوانید خودتان را به یک قهرمان دوست داشتنی تبدیل کنید، حسابی دستتان باز خواهد بود. می توانید از میان گزینه های مختلفی که برایتان تعریف شده است، هر چند گزینه ای را که تمایل داشتید، انتخاب کنید.
برخی از این گزینه ها خنده دار هستند و می توانند به بامزه تر شدن شخصیتتان کمک کنند. پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد دارید از دنیای قهرمان و ضد قهرمان سایر بازی های ویدئویی فاصله بگیرید، از این گزینه های بامزه استفاده کنید. بهتر است در ساخت شخصیت موردنظرتان منطق نداشته باشید و از هر چیزی که به نظرتان جالب آمد، استفاده کنید.
چون در صورتی که از انتخاب خود پشیمان شوید و در میانه بازی ترجیح دهید تا شخصیت بازی را تغییر دهید، می توانید با وارد شدن به بخش تنظیمات یک شخصیت نو برای خودتان بسازید.
شما در طول بازی با فرقه های متنوعی همراه خواهید شد. برخی از آنها دوستانتان هستند و برخی از انها دشمنانتان! برخی از آنها شرایط را برای پیش رفتن بیشتر در بازی مهیا می کنند و برخی دیگر مانعی سرسخت برایتان خواهند بود.

جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games
جزئیات انتشار بازی sunset overdrive Xbox One کمپانی Insomniac Games

صداگذاری بازی Sunset Overdrive واقعا بی نظیر است. شما می توانید در طول بازی شاهد اوج هنرنمایی صداپیشگان Sunset Overdrive باشید. آنها از تمامی مهارت خود استفاده کرده اند و با صدای فوق العاده ای که بر روی شخصیت ها نشسته است به کیفیت کار افزوده اند.
گرافیک بازی Sunset Overdrive واقعا بی نظیر است. این بازی را می توان از لحاظ گرافیک فنی و بصری در میان بهترین بازی های انحصاری ایکس باکس وان جای داد. شما در بازی Sunset Overdrive به شهری پا می گذارید که از نظر زیبایی چیزی کم ندارد. این شهر مملو از ساختمانهای بزرگ و برج های سر به فلک کشیده است که هر کدام زیبایی خاص خودشان را دارند. البته همه چیز به ساختمانهای بزرگ و سر به فلک کشیده خلاصه نمی شود. در نقاط مختلف شهر معماری های متفاوتی دیده می شود و این اتفاق، جذابیت بصری بازی را دوچندان کرده است. شهر به حدی بزرگ است که برای گشت زدن در آن به زمان زیادی نیاز خواهید داشت. زیبایی های شهر آنقدر زیاد است که شاهد در لحظاتی دوست داشته باشید بدون وارد شدن به دنیای بازی در آن قدم بزنید و با بخش های مختلفش آشنا شوید.
یادتان باشد برای اینکه بتوانید از دست دشمنانتان جان سالم به در ببرید، باید همواره در حرکت باشید. زیرا در صورتی که در یکجا ثابت بمانید، به احتمال زیاد توسط نیروهای دشمن محاصره خواهید شد و کار خودتان را برای فرار سخت تر از قبل می کنید.
نتیجه گیری در مورد بازی Sunset Overdrive
Sunset Overdrive دارای یک فضای اکشن است که شما در مراحل مختلف بازی با واقعیت های تلخ این فضا مواجه نمی شوید. فضای اکشن بازی با فضایی شاد آمیخته شده است که در نهایت یک تجربه لذت بخش را برای مخاطب رقم می زند. صداگذاری بازی واقعا فوق العاده است و می تواند جذابیت بازی را دو چندان کند.
اگر بتوانید از ماموریت های تکراری بازی چشم پوشی کنید، بی شک Sunset Overdrive یک بازی جذاب برای ایکس باکس وان خواهد بود.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی sunset overdrive
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 16 =