بازی Super Robot Wars کمپانی BANDAI NAMC

جزئیات انتشار بازی Super Robot Wars PS4 کمپانی BANDAI NAMC

کمپانی Bandai Namco اخیرا با برگذاری یک نمایش آنلاین از دو نسخه جدید مجموعه بازی های Super Robot Wars رو نمایی کرد. در یک طرف یکی از سری بازی های این مجموعه با نام Super Robot Wars T با اختصار Terra که در این جا با حرف T در انتهای نام بازی مشخص شده برای پلتفرم های PS4 و نینتندو سوییچ معرفی شده است.

در طرفی دیگر بازی Super Robot Wars DD را داریم که در این بازی هم DD مخفف عبارت Dimension Driver می باشد و برای سیستم موبایل های اندروید و آیفون آماده شده است. همچنین سازندگان بازی از منتشر شدن یک نسخه ی آسیایی ازSuper Robot Wars T به همراه زیرنویس هایی از چند زبان مختلف خبر می دهند که البته به جزئیات آن پرداخته نشده است. این بازی ها قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شوند.

جزئیات انتشار بازی Super Robot Wars PS4 کمپانی BANDAI NAMC
جزئیات انتشار بازی Super Robot Wars PS4 کمپانی BANDAI NAMC

در رابطه با روایت داستانی Super Robot Wars، سازندگان بازی توضیحاتی را ارائه کرده اند مبنی بر آینده ی تاریکی که در انتظار انسان ها و زمین است. پلیدی بشریت را فرا گرفته و انسانیت کمرنگ شده است، ظرفیت زمین رو به کاهش بوده و در این بین انسان ها وارد جنگی شده اند که سرنوشت زمین و بشریت را رقم می زند.در این بین Units Only عبارتی است به این معنا که تمام روایات داستانی در طول بازی به نمایش گذاشته نخواهد شد و تنها برخی از شخصیت ها و ربات ها را در بازی می بینیم.

انتخاب عبارت “Sorewaterada.suparobo.jp” به عنوان نام سایت بازی، از نام سازنده ی این نسخه که ترادا تاکانوبو Terada Takanobu می باشد گرفته شده است. در این سایت همچنین به کنجکاوی هواداران در مورد حرف T نیز اشاره شده است که سوال شده بود آیا این حرف مخفف اسم او است یا فامیلی او. مجموعه ی زیر نظر این بازی که ۲۵ سال سن داشته است، فرصتی را برای سازندگان ایجاد کرده که از تمامی حروف برای اسم بازی ها استفاده ببرند و به همین دلیل از حرف T نیز برای احترام به سازنده ی این بازی آقای ترادا تاکانوبو استفاده کرده اند.

در زیر مجموعه ی بازی های Super Robot Wars T حدود ۲۲ بازی لیست شده اند که در این بین می توان Expelled from Paradise را نام برد که گونه ای انیمه می باشد و توسط گن اوروبوچی روایت آن نوشته شده و در سال ۲۰۱۴ نشر داده شده بود. این انیمه سبکی علمی تخیلی را دارا بوده و ربات هایی غول پیکر را درون خود جای داده که با سبک بازی هماهنگ می باشد.

جزئیات انتشار بازی Super Robot Wars PS4 کمپانی BANDAI NAMC
جزئیات انتشار بازی Super Robot Wars PS4 کمپانی BANDAI NAMC

از طرفی دیگر ورود کاراکتر Cowboy Bebop در بازی پلی استیشن شگفتی زیادی را برای هواداران به همراه داشت و پس از مدتی با تجربه ی جنگ های دو نفره در رو به روی هم فضای متفاوتی را به وجود آورد. یکی دیگر از مجموعه هایی که مدت ها هواداران در انتظار آن بودند Rayearth می باشد که حتی از شنیدن اسم آن نیز طرفداران به ذوق می آیند. کنجی آکابین، صداپیشه ی یکی از شخصیت های این مجموعه نیز ابراز علاقه ی زیادی به این بازی کرده و گفته بود که از کودکی به همراه خواهرش پیگیر تمام کارتون های این مجموعه بوده اند و از آن خاطرات زیادی را به یاد می آورند. Umi نیز شخصیت مورد علاقه ی این صدا پیشه بوده است.

دیالوگ ها در این سری بازی بیش تر شده و صدا پیشگی این مجموعه شاهد پیشرفت و موفقیت قابل توجهی بوده است. البته چالش هایی نیز در حین بازی مقابل صدا پیشگان وجود داشته، برای مثال هنگام ضبط صدای فریاد شخصیت Van، هوشیونو به مشکلاتی بر خورده بود و برای حل مشکلات حنجره ی خود خوراکی هایی چون شکلات و عسل های مخصوص را میل کرده و پس از آن موفق شد که کار خود را در یک روز پایان دهد، در صورتی که سایر صدا پیشگان برای انجام این کار به حداقل دو روز نیاز داشته اند.

در طرفی دیگر از مجموعه ی موبایلی این بازی اطلاعاتی در رابطه با سری های مختلف در جهان های این بازی ارائه داده شده بود که این جهان ها را به ۴ قسمت تقسیم می کنند و هر بازیکن در ابتدا جهان مورد نظر خود را انتخاب کرده و دنبال میکند که در نهایت، روایات این جهان ها به هم دیگر می رسد و بازیکنان موفق به تجربه کردن تمام جهان ها می شوند.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 14 =