جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo

جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo

جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo

هیچ وقت از روی ظاهر چیزی را قضاوت نکن ، این همان درسی است که Super Smash Bros Ultimate به مخاطب می دهد ، جدید ترین نسخه مجموعه بازی Super Smash Bros. که توسط دو استودیو Bandai Namco Studios و Sora Ltd. توسعه داده شده و توسط خود نینتندو برای کنسول نینتندو سوییچ به طور انحصاری منتشر شد چیزی فراتر از یک بازی را برایتان در نظر گرفته است.
بازی Super Smash Bros Ultimate در سال ۲۰۱۸ برای سوییچ منتشر شد ، بازی که در سبک بازی های فایتینگ و مبارزه قرار می گیرد ولی با هرچه بازی فایتینگی که تا به حال دیده اید متفاوت است ، شاید با شنیدن نام بازی مبارزه ای اسم عنوان سنتی مثل Street Fighter و یا Mortal Kombat و آثار سه بعدی مثل Tekken به یادتان بیاید.
اما کافی است یک نسخه از مجموعه Super Smash Bros را بازی کنید تا متوجه شوید نینتندو چه سبک جدید و منحصر به فردی را وارد ژانر فایتینگ کرده است.
جدیدترین نسخه این مجموعه یعنی Super Smash Bros Ultimate هم مستثنی نیست و با ارائه یک تجربه ناب می تواند هر گیمری را با هر سلیقه ای مجذوب بخشی از بازی کند.

جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo
جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo

شاید با شنیدن نام بازی های مبارزه ای در مرحله اول از گیم پلی بازی بپرسید اما بخش کمپین و داستانی Super Smash Bros Ultimate آنقدر جذاب است که اولین چیزی که چشم شما را به خود خیره می کند محتوا این بخش است ، داستان در مورد هیولایی با نام Galeem است که تمامی کاراکتر های این مجموعه را زندانی کرده است و شما باید در نقش کاراکتر محبوب و بامزه یعنی Kirby به مبارزه این هیولا رفته تا دوستان خود را نجات دهید .
بخش داستانی بازی World of Light نام دارد ، بخش داستانی دارای جهانی بسیار بزرگ و با طراحی هنری فوق العاده است که با اولین نگاه زیبایی چشم نواز آن شما را تسخیر می کند . بخش داستانی علاوه بر گیم پلی فایتینگ دارای المان های معمایی هم می باشد که به چالشی شدن بازی بسیار کمک می کند و باندای حتی از همین هم جلوتر رفته و المان های نقش آفرینی نیز به بازی خود اضافه کرده است که بخش کمپین بازی را غنی تر از همیشه می کند .

بازی دارای استیج های مختلفی برای مبارزه است که تعداد آن ها در این نسخه ۱۰۰ استیج است ، محیط هایی که هر کدام برای یکی از بازی های شرکت نینتندو است ، از استیج پیکسلی بازی Duck Hunt تا استیج پر جزئیات و جذاب بازی Metal Gear Solid ، که البته هر استیج به نسبت بازی اصلی دارای اتفاقات بامزه و خیره کننده ای هم در خود می باشد.
بازی دارای باس های فوق العاده خوب و با هوش مصنوعی بالا می باشد که به سادگی به شما اجازه نمی دهند که مرحله را سریع به اتمام برسانید و برنده مبارزه شوید بلکه هر باس به معنای واقعی مهارت شما را به چالش می کشد ، مهارتی که باید رفته رفته آن را افزایش دهید تا بتوانید بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید .
بخش داستانی بازی دارای پایان های متفاوت است و همین ارزش تکرار بازی را بالا می برد به طوری که تمام کردن یک پایان آن چیزی در حدود ۳۵ ساعت گیم پلی دارد و زمان می خواهد .بازی علاوه بر تنوع مراحل بالای خود تنوع شخصیت زیادی هم دارد به طوری که تعداد ۷۴ کاراکتر در نسخه Super Smash Bros Ultimate قرار گرفته است که هرکدام دارای قابلیت ها و توانایی های مختلفی هستند که مکانیزم مبارزه با هرکدام نیز متفاوت است .
همین تفاوت ها باعث می شود که هر گیمر با هر سبک بازی بتواند با پیدا کردن کاراکتر مطابق با سبک خود به سرعت با بازی خو گرفته و مسیر حرفه ای شدن را ادامه بدهد .
همین پیچیدگی ولی در عین حال جذابیت مکانیزم ها باعث شده که مجموعه Super Smash Bros به یکی از اولین رشته های مسابقات Esport تبدیل شود .
اگر تا به حال تجربه مجموعه Super Smash Bros را نداشته اید شاید به دلیل پر محتوا بودن بازی و البته اینکه باندای سعی کرده از همان سیستم انتخاب شخصیت و دیگر حالت های سنتی بازی که از اولین نسخه مجموعه وجود داشته استفاده کند شاید در ابتدا کمی با آن مشکل داشته باشید که البته بعد از مدتی به راحتی به آن عادت کرده و ارتباط برقرار می کنید.

جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo
جزئیات انتشار بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو سوییچ کمپانی Nintendo

بازی علاوه بر بخش تک نفره و چند نفره آفلاین دارای بخش آنلاین هم می باشد که بسیار خوب طراحی شده و به شما اجازه می دهد که با گیمر های حرفه ای تر از سراسر دنیا رقابت کنید و مهارت خود را به چالش بکشید .در بخش صداگذاری نیز Super Smash Bros Ultimate توانسته خوب کار کند و با تعدا فوق العاده زیاد ۸۵۰ موسیقی که هرکدام از بازی های مشهور را شامل می شود حس و حال جالبی به بازی می دهد ، از موسیقی ماریو و زلدا گرفته تا موسیقی سونیک و استریت فایتر .
بازی Super Smash Bros Ultimate آنقدر درخشان و فوق العاده است که توانسته منتقدین را به تحسین وا دارد به طوری که بازی توانسته از سایت Metacritic نمره فوق العاده ۹۳ از ۱۰۰ را بدست آورد و به دومین بازی برتر نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۸ تبدیل شود .
بازی در جشنواره های مختلف هم کاندید رشته های متفاوتی شد و از ۱۷ رشته کاندید شده توانست به ۶ عنوان بهترین بازی مبارزه ای سال از جشنواره های Game Critics Awards 2018، New York Game Awards ، D.I.C.E Awards ، بهترین بازی نینتندو سوییچ از Gamescom ، تعالی در گیم پلی از SXSW Gaming Awards و بهترین بازی سال از جشنواره Famitsu Awards دست پیدا کند .
در نهایت اگر علاقه به بازی های فایتینگ دارید یا اگر عاشق نوستالوژی هستید یا دلتان یک گیم پلی فوق العاده جذاب می خواهد و یا می خواهید یک بازی خانوادگی ولی در عین حال چالشی و جذاب داشته باشید بدون شک بهترین انتخاب برای شما شاهکار جدید نینتندو یعنی بازی Super Smash Bros Ultimate است .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 13 =