بازی Team Sonic Racing کمپانی Sumo Digital

جزئیات انتشار بازی Team Sonic Racing PS4 کمپانی Sumo Digital

بازی Team Sonic Racing که قرار است در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ می ۲۰۱۹) امسال منتشر شود، توسط شرکت سومی دیجیتال توسعه یافته و شرکت سگا این بازی را قرار است در این تاریخ منتشر کند. بازی Team Sonic Racing به سبک مسابقه ای است و بتزی کنان می توانند به صورت تک نفره بازی کنند هر چند قابلیت بازی گروهی نیز در آن وجود دارد. این بازی برای پلت فرم های پلی استیشن ۴، ویندوز، ایکس باکس و سوییچ تولید می شود.

به جرعت می توان گفت مجوعه بازی های سونیک یکی از خاطره انگیز ترین بازی هایی که تا کنون ساخته شده است و جزو محبوب تری ها محسوب می شود. کمپانی سگا این بار سری جدیدی از این بازی به نام Team Sonic Racing را منتشر می کند که فقط پانزده شخصیت در آن وجود دارد. در این سری از بازی سونیک همانطور که گفته شد پانزده شخصیت وجو دارد که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و در مسابقه اتومبیل رانی از آن استفاده کرد.

جزئیات انتشار بازی Team Sonic Racing PS4 کمپانی Sumo Digital
جزئیات انتشار بازی Team Sonic Racing PS4 کمپانی Sumo Digital

بازی از زاویه دید سوم شخص است که شخصیت هایی که انتخاب کردید به رقابت می پردزند و از یکدیگر سبقت می گیرند و همچنین برای بالابردن قدرت خود، در حین مسابقه به جمع آوری انرژی می پردازند. بازی Team Sonic Racing درواقع سبکی متفاوت از نسخه ی قدیمی خود دارد چا که در این سری از بازی سونیک، هدف یادگیری همکاری گروهی است.

به عبارت دیگر در این سری از بازی های سونی هدف بازی بر تعامل و همکاری گروهی معطوف بوده تا سرعت! در بازی شما می توانید به صورت گروهی برای جمع کردن سکه در مدت زمان محدود و بر اساس قوانین موجود در بازی با گروهی دیگر به رقابت می پردازید.

این سری از مجوعه بازی های سونیک در واقع در دنباله ی بازی All-Stars Racing که تولید مشترک شرکت های سونی و سگا در سال ۲۰۱۰ و بازی All-Stars Racing Transformed که این بازی هم با همکاری این دو شرکت د سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. با این حال در مجموع این سری از بازی سونیک ساخته وگزینه ی متفاوتی از سری ها پیشین خود دارد و می توان گفت این بخش های متفاوت هستند و بخش های بازی های قبلی در این بازی نبوده است.

ولی از سویی این بازی تر کیب دو بازی پیشین خود می باشد. طراح این بازی ریچارد آچرکی است و طراحی این بازی اولین کار او در شرکت سامو دیجیتال است. شرکت سامودیجیتا قصد دارد تا با ترکیب دو بازی قبلی با یکدیگر و ایجاد ساختاری جدید در بازی، یک کار منحصر به فرد را برای بازیکنان به نمایش بگذارد و بازیکنان تجربه ی متفاوتی را داشته باشند. از طرفی بازی بسیار راحت بوده که کودکان نیز می توانند بازی Playstation 4 کنند و از آن لذت ببرند.

در حالی که در بخش بازی تک نفره با ترکیب محتوای دو بازی قبلی، هدف ایجاد یک بازی مهیج و سرگرم کننده است تا بازیکنان از بازی لذت ببرند. با این حال می توان نتیجه گفت یکی از اهداف گروه سونیک ایجاد بستری برای لذت بردن است و ایجاد شرایطی که بازیکنان هم بازی کنند و هم یک بازی لذت بخشی را تجربه کنند. از طرفی این بازی قرار بود زود تر از این تاریخ اعلام شده منتشر شود ولی تاریخ انتشار بازی تغییر کرد و درنتیجه ۲۱ می تاریخ قطعی انتشار این بازی اعلام شد.

جزئیات انتشار بازی Team Sonic Racing PS4 کمپانی Sumo Digital
جزئیات انتشار بازی Team Sonic Racing PS4 کمپانی Sumo Digital

داستان بازی نیز از این قرار بوده که سونیک و دوستن او نامه ای از فرد ناشناسی دریافت می کنند که آنها را به یک رقابت ماشین آن هم ماشین های مسابقه ای دعوت می کند. با این حال بازی تیم سونیک ریسینگ بازی به سبک مسابقه ای است که هم به صورت تک نفره و هم به صورت گروهی قابل اجراست. بازیکنان، شخصیت مورد نظر خود را از بین ۱۵ شخصیت موجود در بازی انتخاب می کنند.

شخصیت هایی که بازی کن در این بازی انتخاب می کند درواقع جزو یکی از سه دسته ی سرعتی، قدرتی و تکنیکی است. هر دسته از شخصیت ها دارای یک سری از قابلیت های و توانایی هایی هستند که نمی توان گفت بدون نقص بوده اند اما در نوع خود منحصر به فرد هستند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =