جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule

جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule

جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule

جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule
Tearaway Unfolded عنوان یکی از بازی های جذاب برای کنسول پلی استیشن۴ است که سبک وسیاق خاص خود را دارد. شما می توانید با وارد شدن به دنیای کتاب گونه Tearaway Unfolded، مدتی را در شهری کاغذی سپری کنید. مطمئن باشید تا زمانی که در این شهر کاغذی حضور دارید، حسابی خوشحال و پرانرژی خواهید بود.
در Tearaway Unfolded شما به جای کاراکتر اصلی بازی قرار می گیرید و وظیفه دارید تا یک نامه را به مقصدی خاص برسانید. اما از انجایی که مسیر حرکتتان توسط موجودات کوچک شروری مسدود شده است، باید سعی کنید آنها را از میان بردارید تا به نامه آسیبی وارد نکنند. اگر تمایل دارید تا با ویژگی های متفاوت بازی Tearaway Unfolded آشنا شوید، با ما در ادامه مقاله همراه شوید. ما در ادامه، این بازی را بر روی کنسول پلی استیشن۴ بررسی خواهیم کرد.

اشنایی بیشتر با بازی Tearaway Unfolded
گیم پلی بازی در Tearaway Unfolded واقعا جذاب است. هرچند که شما کار سختی در این بازی در پیش رو نخواهید داشت. اما می توانید از تعامل با محیط پیرامونتان حسابی لذت ببرید و سعی کنید تا ماموریت های جانبی را با بهترین فکر و کمترین دردسر به پایان برسانید. شما در این بازی به عنوان یک کاراکتر موثر شناخته می شوید که می توانید بر اطراف خود تاثیر بگذارید و محیط بازی را با توجه به سلیقه و عملکرد خود تغییر دهید.
برای اینکه بتوانید برخی از ماموریت های خود را به سرانجام برسانید، باید به فکر تغییر محیط پیرامونتان باشید. مثلا در قسمتی از بازی مجبور هستید برای کسب موفقیت، به سراغ پدهایی بروید و با چرخاندن آنها، باد را به حرکت در آورید. در واقع در ماموریت های بازی Tearaway Unfolded همه چیز به صورت پازل در کنار هم چیده شده است تا گیمر را به نقطه دلچسبی از بازی سوق دهد.

توصیه می کنیم حتما بازی Tearaway Unfolded را امتحان کنید. این بازی پس از عرضه با نگاه و نظرات مثبت منتقدان همراه شد. گیمرها هم استقبال بی نظیری از آن داشتند. مخاطبان این بازی معتقدند که Tearaway Unfolded جلوه های تصویری دلنشینی دارد و طراحی دنیا در آن به خوبی صورت پذیرفته است.
اگر چه گیمر در طول بازی Playstation 4 با ماموریت های پیچیده ای مواجه نیست. اما همان ماموریت های جانبی به اندازه کافی جذاب هستند و می توانند به خوبی نظر گیمرها را به خود جذب کنند.
به نظر می رسد طراحی کاراکترها بازی هم به خوبی صورت گرفته است. وقتی که گیمرها بتوانند به خوبی با کاراکترهای بازی ارتباط برقرار کنند.
یعنی در بخش شخصیت پردازی بازی مورد نظر، هیچ نقص و ایراد فاحشی به چشم نمی خورد. با کمی دقت در می یابیم که کاراکتر اصلی بازی Tearaway Unfolded که Iota یا Atoi نام دارد، به اندازه کافی جذابیت دارد. زیرا خیلی زود بر دل گیمر می نشیند.

جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule
جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule

گیم پلی در بازی Tearaway Unfolded
Tearaway Unfolded یک بازی بازسازی شده به حساب می آید که از سوی استودیوهای بازی ساز Tarsier و Media Molecule روانه بازار شده است. اگر پیشتر بازی Tearaway را بر روی کنسول پلی استیشن ویتا امتحان کرده باشید، حتما از Tearaway Unfolded هم خوشتان خواهد آمد. زیرا Tearaway Unfolded یک نسخه بازسازی شده از Tearaway به حساب می آید.
اگر به دنبال بازی هایی هستید که بتوانید به خوبی در تعامل با محیط پیرامون خود قرار بگیرید، ما به شما Tearaway Unfolded را پیشنهاد می کنیم. زیرا در این بازی همه چیز حول محور همین موضوع می چرخد. شک نداشته باشید پا گذاشتن به یک دنیای کاغذی که ماجراجویی های خاص خودش را دارد بی نظیر است. شما در طول بازی صنایع دستی کاغذی جالبی را خواهید دید که پس از دیدنشان حسابی ذوق زده می شوید.
همان طور که گفتیم شما در Tearaway Unfolded در نقش مهم ترین کاراکتر بازی خواهید بود که باید ماموریت های جانبی مختلفی را به پایان برسانید. البته دردسر این ماموریت ها زیاد است و باید در طول انجام آنها به خوبی با محیط اطرافتان ارتباط برقرار کنید.

جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule
جزئیات انتشار بازی Tearaway Unfolded PS4 کمپانی Media Molecule

در صورتی که بتوانید ماموریت ها را با موفقیت پشت سر بگذارید، می توانید به آیتم های تازه ای دست پیدا کنید. یادتان باشد که برای به سرانجام رساندن ماموریت ها اختیارات قابل قبولی دارید و حرکات مناسبی برایتان تعریف شده است. مثلا می توانید از روی چاله ها و یا ارتفاعات بپرید و یا اجسام مختلف را در دست بگیرید و یا جا به جا کنید. خلاصه که می توانید روی توانایی های این موجود کاغذی دوست داشتنی در دنیای Tearaway Unfolded حساب باز کنید!
برای اینکه بتوانید به مراحل بعدی بازی برسید، باید به فکر ساختن مسیرهای تازه باشید. ضمن اینکه همواره باید به دنبال یک راه درخور برای از میدان به در کردن دشمنانتان هم باشید. البته برای این کار چندین آیتم در نظر گرفته شده است. اما اگر می خواهید بهترین عملکرد را داشته باشید، باید خودتان به فکر خلق آیتم های تازه باشید.
به طور کلی داستان بازی Tearaway Unfolded شباهت بسیار زیادی به نسخه پیشین خود دارد. اما گیم پلی به میزان قابل توجهی ارتقا یافته است. حتی گرافیک هم در Tearaway Unfolded بهتر شده است و می توانید از دیدن مناظر بازی در بخش های مختلف، حسابی لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =