جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment

جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment

جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment
جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment
یادتان باشد که هیچ وقت برای تجربه بازی های مبارزه ای دیر نیست. مهم نیست که چه سبک از بازی های ویدئویی را می پسندید، مطمئن باشید که بازی هایی با سبک و سیاق مبازره ای توانایی بالایی در جذب توجه و نگاهتان خواهند داشت. این بازی ها شما را در لحظات هیجان انگیزی غرق می کنند که به احتمال زیاد پیش از این در هیچ یک از بازی های ویدئویی تجربه نکرده اید.
اگر به دنبال بهترین بازی های ویدئویی با سبک مبارزه ای هستید، باید بدانید که Tekken 7 یکی از بهترین ها خواهد بود. این بازی یک اتفاق خوب برای این سبک از بازی ها به شمار می آید. اگر تمایل دارید تا بیشتر با بازی Tekken 7 بر روی کنسول پلی استیشن۴ آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه شوید.
Tekken 7، یک بازی جذاب و دوست داشتنی
روال داستانی در Tekken 7 خوب است. داستان خوب یکی از ارکان های مهم در بازی های ویدئویی به شمار می رود که در صورت نبود آن، کیفیت بازی PS4 به حد چشمگیری تحت تاثیر قرار می گیرد. Tekken 7 دارای داستانی اصلی و فرعی است و توانسته است در هر دو بخش ارتباط خوبی با مخاطبش بر قرار کند.
شما در بخش فرعی بازی درگیر ۲۲ مبارزه خواهید شد که در هر مبارزه از شخصیت تازه ای استفاده شده است. روال مبارزات هم به این ترتیب است که پس از یک نمایش متنی وارد میدان می شوید. در واقع این نمایش ها کمک می کنند تا به یک باور درست در مورد کاراکتر فرعی بازی برسید و بفهمید که بر طبق چه اتفاقاتی به اینجا رسیده است و در نهایت در مقابل شما قرار گرفته است.

جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment
جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment

این بخش از بازی جذابیت های خاص خودش را دارد. اما احتمالا با کمی پیش رفتن در میان داستان های فرعی بازی به خودتان می گویید که ای کاش این بخش کمی گسترده تر بود و شخصیت های بیشتری را شامل می شد.
گیم پلی مورد تائید Tekken 7
همیشه گیم پلی از مهم ترین فاکتورها در سنجش بازی های ویدئویی بوده است. بی شک این فاکتور در بازی های مبارزه ای از اهمیت بالاتری هم برخوردار خواهد بود. Tekken 7 گیم پلی جذابی دارد و سازنده به خوبی توانسته است ترکیبی جذاب از سبک مبارزه ای مدرن و سنتی به وجود آورد.
یکی از بخش های جذابی که در گیم پلی Tekken 7 مشاهده می شود، به توان ضربه زدی کاراکترها مربوط است. بدین ترتیب شما می توانید درست در زمانی که مورد حمله دشمن قرار گرفته اید، به او ضربه وارد کنید. این قابلیت برای بسیاری از گیمر ها جذاب است. زیرا بدین ترتیب می توانند از کتک خوردن های پی در پی جلوگیری کنند.
البته ناگفته نماند که با این اقدام بخشی از نوار سلامتتان را از دست خواهید داد. اما از دست رفتن نوار سلامت به ضربه زدن به دشمن می ارزد! پیشنهاد می کنیم که این کار را تجربه کنید و نگذارید تا همه چیز بر وفق مراد دشمنتان پیش برود!
یادتان باشد که بی توجه از کنار دیواره های صحنه مسابقه نگذرید! این دیوارها به شما کمک می کنند تا ضربات تازه تری شکل بگیرند و به نحوی تازه به دشمنتان ضربه وارد کنید.
تعریف شخصیت های مختلف در Tekken 7 تا حد زیادی بر گیم پلی آن اثرگذار بوده است. شما می توانید از میان ۳۶ کاراکتر تعریف شده برای بازی یکی را انتخاب کنید و سپس پا به میدان نبرد بگذارید. فراموش نکنید که انتخاب جهت مبارزه هم به دست خودتان است.
شما می توانید تعیین کنید که در سمت راست میدان بازی حاضر شوید و یا در سمت چپ ، شاید در ابتدا تصور کنید که این کار بیهوده است و هیچ اثری بر کیفیت بازی ندارد. اما باید بگوییم که جهت بازی تاثیر به سزایی بر کیفیت بازی شما خواهد داشت. تاثیر آن را درست در زمانی که به دنبال اجرایی کردن حرکات ویژه و کمبوهای ترکیبی هستید، متوجه می شوید.

بخش آفلاین و آنلاین بازی
اگر بخواهید در بخش آفلاین بازی Tekken 7 حضور داشته باشید، رقیب اصلی شما هوش مصنوعی بازی خواهد بود. اگر در بخش آنلاین به سراغ حالت آرکید بروید، به احتمال زیاد خیلی زود خسته می شوید و ترجیح می دهید تا به بخش های مختلف بازی سر بزنید. شما در حالت آرکید بازی پی اس ۴ با یک هوش مصنوعی ساده سر و کار خواهید داشت که شرایط خوبی را برای مخاطب به منظور دست گرمی و آشنایی با فن های مختلف بازی فراهم کرده است.

جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment
جزئیات انتشار بازی Tekken 7 PS4 کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment

شاید از تجربه مبارزه در حالت آرکید خسته شوید. اما مطمئن باشید از تجربه بازی در حالت Treasure Battle خسته نخواهید شد. این حالت جذابیت زیادی دارد و مسابقات ویژه و متنوعی را شامل می شود که می تواند برای ساعت ها شما را به خودش مشغول سازد.
شما می توانید در حالت آفلاین بازی تمرین های دو نفره هم داشته باشید. بی شک تجربه بازی دو نفره آن هم به صورتی که حریف از دوستانتان باشد، بسیار جذاب تر خواهد بود. باید قبول کرد دوستی که در طول بازی مبارزه ای به دشمن تبدیل می شود بسیار جذاب تر از هوش مصنوعی تعریف شده برای بازی خواهد بود.
به همین جهت توصیه می کنیم تا به راحتی از بخش تمرینات دونفره حالت آفلاین بازی نگذرید. بخش دو نفره بازی جذابیت زیادی دارد و می تواند برای ساعت ها شما و دوستانتان را به خودش مشغول کند. شما در طول بازی با چالش های مختلفی مواجه می شوید که می توانید در حین گذر از آنها با هم کل کل کنید و در نهایت از تجربه یک بازی جذاب و دوست داشتنی لذت ببرید.

حرف آخر
در نهایت باید بگوییم که سری بازی های Tekken از دوستان قدیمی علاقمندان به بازی های ویدئویی به حساب می آیند. این سری بازی بیش از ۲۰ سال است که با گیمرها همراه است و توانسته است هر بار با سیاست گذاری های مناسب با مخاطب ارتباط برقرار کند. شک نداشته باشید که Tekken 7 یک بازی جذاب است که حتما ارزش امتحان کردن را دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =