جزئیات انتشار بازی Tetris Effect PS4 کمپانی Japanese studios Monstars Inc

جزئیات انتشار بازی Tetris Effect PS4 کمپانی Japanese studios Monstars Inc

.

جزئیات انتشار بازی Tetris Effect PS4 کمپانی Japanese studios Monstars Inc

بازی Tetris Effect – پیچیدگی های حالت Purify و بازی

آمادگی در بازی Tetris Effect یعنی شما فرصتی برای دیر فکر کردن و جبران اشتباه خود ندارید. آماده بودن همیشه بخش مهمی از بازی Tetris بوده بلوک های مختلف و الگوهای مشخصی را تصور کنید که باید طوری در کنار هم قرار گیرند که به صورت خطی درآمده و خالی شوند. با این حال، شما هیچوقت در بازی پلی استیشن ۴ Tetris Effect کاملاً آماده نیستید. هنگامی که مراحل به شیوه های غیر منتظره ای تغییر شکل می دهند، حالت Journey آهنگ به خصوصی را پخش می کند. و این موسیقی و ریتمی است که با هر بار جابجایی و جاگذاری بلوک ها به صدا در می آید.
به نظر می رسد که ذهن شما را درگیر کرده، حتی اگر برای یک مدت طولانی این ریتم پخش شود. در ابتدا، گویی ظاهر بازی موجب حواس پرتی می شود اما با گذشت زمان کم کم جذابیت پیدا خواهد کرد. Playstation ۴ game Tetris یک بازی جذاب است، همانطور که همیشه بوده، و همه چیز در آن همانند یک پس زمینه احساس می شود. احتمالا برخی دوست دارند به این بازی به عنوان یک بازی موزیکال نگاه کنند. اتفاقات زیادی در این بازی رخ می دهد، رقصنده ها به عقب و جلو می روند، مناظر تغییر می کنند و ابزارهایی وارد بازی می شوند.
اما در واقع نقطه تمرکز خود بازی کننده ها هستند تمام حرکات آن ها و و تمامی اتفاقات ناگهانی که در بازی ایجاد می شوند.

جزئیات انتشار بازی Tetris Effect PS4 کمپانی Japanese studios Monstars Inc

در کنار حالت Journey، حالت های متفاوت دیگری برای بازیکنان وجود دارد که متشکل از چهار وضعیت می باشند وضعیت های Classic، Chill، Focus و Adventurous. این وضعیت ها در اصل فهرست حالت ها را دربرمیگیرند. وضعیت Classic همان بازی عادی Tetris است که باید در آن تعداد مشخصی از ردیف های خطی را خالی کنید ، البته بدون حضور گزینه ی Zone (دکمه ایست در قسمت پایین و سمت چپ زمین بازی که به بازیکنان اجازه ی توقف زمان می دهد تا اشتباه خود را رفع کند). و همچنین حالت Marathon وجود دارد که در آن با افزایش تدریجی سرعت باید تا جایی که می توانید ردیف های خطی را خالی کنید. Chill نسبت به دیگر وضعیت ها راحت تر است چرا که در حالت های موجود در آن هیچ باختی صورت نمی گیرد و شما وارد پلی لیست های منظمی می شوید که در آن محیطی آرام و موسیقی ملایم حکم فرماست. Focus وضعیت هدفمندانه ای دارد تا جایی که ممکن است مجموعه ای از کامبوها (ردیف های خطی ایجاد شده) و بلوک های تعیین شده را خالی کنید.
در وضعیت Adventurous همه چیز عجیب و غریب است. یک حالت Mystery هم وجود دارد که در اصل مانند وضعیت classic است با این تفاوت که به صورت رندوم دچار تغییراتی می شود، مانند بلوک های بسیار بزرگ، بلوک های ناقص، و یا وارونه شدن صفحه که باعث می شود کنترل آن هم برعکس شود. در حالت Countdown (شمارش معکوس) این بازی، بلوک های “I” شکل در محل های از پیش تعیین شده فرود می آیند و شما باید در اطراف این بلوک ها بازی کنید و امتیاز بزرگی کسب کنید.

جزئیات انتشار بازی Tetris Effect PS4 کمپانی Japanese studios Monstars Inc

سپس نوبت به حالت Purify می رسد. این حالت ظاهراً ساده به نظر می رسد. صفحه ی بازی شامل یک سری بلوک های تیره رنگ یا چرکی می شود. کار شما این است که تا جایی که می توانید صفحه را خالی از بلوک های تیره کنید. بلوک های درخشنده، که به آنها براق هم مگفته می شود، نیز باید در این فرایند خالی شوند. استخراج این بلوک های تیره کمی پیچیده خواهد بود. خالی کردن بلوک های براق مستقیماً موجب خالی شدن بلوک های تیره به صورت خطی می شود. هرچقدر که بلوک های تیره ی بیشتری خالی شود، صفحه ی بازی از بلوک های براق بیشتری پر خواهد شد.
به منظور تعدیل بازی، نه تنها بعضی از بلوک های تیره تحت فشار قرار می گیرند بلکه تعدادی از بلوک های براق نیز تبدیل به بلوک های تیره خواهند شد. به هرحال داشتن بلوک های تیره به اندازه کافی در مسیر خالی کردن خط ها چیز خوبی است. البته در بازی Tetris استراتژی های دیگری هم وجود دارد. شما می توانید با کمی برنامه ریزی تتریس ها را از بین ببرید و در یک لحظه چندین خط از بلوک های براق را خالی کنید. بعضی از بلوک های تیره به طور تصادفی در جریان بازی خالی می شوند اما تعدادی از آنها به اندازه کافی بالا نیستند که بتوان به صورت زنجیروار آنها را خالی کرد. همچنان این استراتژی امکان نظم دهی بیشتر به ردیف ها را در آینده به شما می دهد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =