جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

این بازی یکی از انحصاری ترین بازی هایی که برای پلی استیشن ۴ در نسل هشتم توسط اینسامنیاک گیمز انتشار یافته است. اینسامنیاک گیمز قبل از انتشار بازی وعدهای مبتنی بر فوق العاده بودن پیتر پاکر؛مری جین واتسون به طرفداران داده بود که کاملا درست بود.گیم پلی ؛گرافیک ؛ صداگذاری و محتوای داستانی بسیار هیجان انگیز کار شده است.

روند بازی
داستان هشت سال پس از تبدیل شدن پیتر پارکر به مرد عنکبوتی را روایت می کندو همچنین با همکاری شخصیت های همچون مایلز مورالز ؛مری جین واتسون ؛سیلور سیبل؛مستر نگاتیو؛الکترو و افرادی دیگر برای انتقام از افراد مختلف که هرکدام از ان ها انگیزهای خاص خود را دارندشکل میگیرد و کل نیویورک را به خاطر کارهایشان در خطر می اندازد.مری جین در این بازی یکی از بهترین شخصیت ها می باشد.
نقطه قوت بازی احساس مرد عنکبوتی است که شامل تار زدن در جای جای نیویورک ؛نابودی دشمنان به روش های گوناگون و همچنین زندگی کردن در شخصیت های مختلف می باشد. بزرگترین نکته بازی که حتی باعث نادیده گرفتن نقاط منفی ان می شود و اینسامنیاک گیمز وقت زیادی برای تصویرسازی ان به بهترین شکل ممکن انجام داده است.
طراحی کردن نیویورک وسیع و با جزئیات است که حرکت بین اسمان های ان و شیوه حرکت وسایل نقلیه و مردم خصوصا زمانی که از پرواز در اسمان ها خسته شدید می توانید مقداری از روند بازی را با پریدن از روی ماشین ها بگذرانید. جذاب و هیجان برانگیز است.
مراحل فرعی بازی بسیار پیش پا افتاده ساخته شده اند.ان ها بازیکن را با روند نه چندان جالبی در شهر برای جمع اوری پرندگانی که دوستان اسپایدی هستند یا فعالیت هایی در محیط بسته که در ان گیمر باید تعداد بالایی از دشمنان را شکست دهد می گردانند.در این بازی گیم پلی از سرعت بسیار بالایی برخورد دار می باشد.

جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox
جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

هر کدام از کوئست های فرعی نهایتا پانزده دقیق از وقت بازیکن را خواهند گرفت و درجه سختی نرمال چیزی حدود شانزده ساعت از وقت مخاطب را درگیر میکند .همین موضوع عاملی است که بازیکن مابین بخش های داستان به سمت مراحل فرعی ان جذب شود و خلاقانه نبودن ان ها سبب دوری شدنش از بازی شود.سازنده بازی Playstation 4 برای افزایش درجه اهمیت بخش های فرعی از دو روش استفاده کرده است.
در روش اول شما با بدست اوردن تروفی ها امتیاز کسب میکنید که درساختن گجت ها؛لباس های متفاوت اسپایدرمن و بروزرسانی کردن ان ها به دردتان میخورد.روش دوم تنها پس از پایان بخش داستانی و در حالیکه دارید مراحل فرعی را برای کسب قابلیت های بیشتر می گذرانیدبه دردتان میخورد.پس از پایان بخش داستانی تنها کسانی که به تروفی های مختلف علاقمند هستند و بازیکنانی که دوست دارند به چالش کشیده شوند به انجام مراحل فرعی بازی روی خواهند اورد.
این بازی نقاط ضعف دیگری همچون مبارزات محدود و ساده بودن طراحی تمام بخش های ان می باشد.همچنین مبارزات ان پس از پنچ ساعت از گذشتن زمان بازی روند تکراری را پیدا خواهد کرد.شما در محیط های وسیع با دشمنان زیادی برخورد خواهیدکرد که برخی از ان ها با اسلحه برخی با راکت لانچر برخی با مشت و سلا ح سرد یا حتی برخی با نوعی از قدرت های منحصر به فردکه اما کاملا تکراری و شناخته شده هستند به مبارزه خواهند پرداخت و همه مراحل با بهره گیری از قدرت هایی که همیشه داشتید پیش می رود وشما نیاز به شیوه خلاقانه ای برای مبارزه و یا استفاده از گجت های گوناگون اسپایدی را ندارید. سازندگان بازی به طور حتمی متوجه عدم نیاز بازیکن به استفاده هوشمندانه از تجهیزات بوده اند و با پیش رفتن گیم پلی بازی مواردی را همچون لباس هایی که هرکدام قدرت منحصر به فردی به بازیکن میدهد تا تنوع حرکاتی که با یادگیری انها می توانید بردشمنان خود پیروز شوید.
لحاظ کرده اند که موجب شود بازیکن حتی بیشتر از قبل جذب بازی شود.همه ی این ها در کنارهم به عاملی تبدیل خواهندشد که بازیکن را مشتاق به انجام مراحل فرعی خصوصا به خاطر سبک به کار گرفته شده گرافیک فنی ان که مبارزات را در حالت سینمایی تصویرسازی کرده است نیز خواهد کرد.

جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox
جزئیات انتشار بازی The amazing Spider Man 2 PS4 کمپانی Beenox

گرافیک بازی
بازی در مکان های متفاوت و با جزئیات همراه با به هم پیوستگی مناسب پیش خواهد رفت.لودینگ ان در زمانی کمتر از ده ثانیه وقت مخاطب را می گیرد.طراحی چهرهای شخصیت و واکنش های دقیق صورت و بدن ان ها چیزی فراتر از انتظار می باشد.همچنین طراحی دقیق تمامی مکان ها و با کیفیت بودن بافت ها در تقشه بازی گواهی بر ساخت یک تجربه بصری عالی خواهد بود.

گیم پلی بازی
در گیم پلی ماهرانه بازی که به طرز مخفی کارانه ای در قسمت های مختلف بازی کارشده است. تمامی گجت ها ؛اپگریدها و امتیازاتی که کسب می کنید به کارتان می اید.همچنین هوش مصنوعی بالایی در بازی به کار گرفته شده است.که اگر فعالیت های خود را با حوصله انجام دهید باعث لذت بخش بودن بازی برایتان خواهد شد.
همانطور که گفتیم قسمت هایی از گیم پلی شما را وادار می سازد که دشمنان خودرا در سکوت رد کنید تا دستتان رو نشود اما در بسیاری از قسمت های ان شما مختار هستید که خودتان تصمیم بگیرید.شما می توانید دشمنان خود را گیر بیاندازید و ان ها اویزان کنیدیا با پرتاب کردن تار یا با جابه جا شدن درسکوت لن ها را پشت سر بگذارید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هفت =