جزئیات انتشار بازی The Evil Within ps4 کمپانی Tango Gameworks

جزئیات انتشار بازی The Evil Within،ps4 کمپانی Tango Gameworks

جزئیات انتشار بازی The Evil Within ps4 کمپانی Tango Gameworks
جزئیات انتشار بازی The Evil Within ps4 کمپانی Tango Gameworks

The Evil Within یکی از بازی های ویدئویی وحشتناک برای شخص ثالث است که توسط Tango Gameworks ساخته شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی توسط خالق سری Resident Evil، Shinji Mikami کارگردانی شد و در اکتبر ۲۰۱۴ برای PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360، Xbox One و Microsoft Windows منتشرشد.
مشخصات بازی:
پلت فرم:
مایکروسافت WindowsPlayStation 3PlayStation 4Xbox 360Xbox one
ژانر (های) بازی: وحشتناک , تک نفره

این بازی بر شخصیت Sebastian Castellanos تمرکز می کند، زیرا او از طریق یک جهان تحریف شده پر از مکان های وحشتناک و موجودات ترسناک می اید. بازیکنانی که از نظر شخص ثالث بازی می کنند، دشمنان مانند رئیس کابوس ها را با استفاده از اسلحه ها و سلاح های غواصی از بین می برند، و از سطح پیشرفت، اجتناب از تله ها، استفاده از خفا و پیدا کردن کالبد شکافی برخوردارند.

پس از انتشار بازی Evil Inside به طور کلی نظرات مثبتی را در مورد بلزی دریافت کرد. ستایش ها بیشتر در مورد عناصر و فضای ترسناک بازی بوددر حالی که انتقادها درمورد داستان بازی، شخصیت ها و مسائل فنی بازی صورت گرفت و سرانجام در، The Evil Within 2، در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد.

جزئیات انتشار بازی The Evil Within،ps4 کمپانی Tango Gameworks
جزئیات انتشار بازی The Evil Within،ps4 کمپانی Tango Gameworks

گیم پلی بازی:
این بازی به صورت داستانی تک نفره درتمام فصل ها تنظیم شده است، به طوریکه بازیکنان برای پیشرفت از طریق داستان توانمند هستند. این بازی از یک دیدگاه شخص ثالثی بهره گرفته که در آن صرفه جویی در منابع و زمانی که برای مبارزه یا اجرا صرف میشود، عوامل کلیدی در رفع خطرات بازی است. این خطرات عبارتند از: تله خرس، تله سیم مروارید، بمب، و تله های منازل؛ ‘خالی از سکنه’است خطرناکترین دشمن بازی؛ “تولد دوباره لورا”، موجودی چندگانه، با موی بلند، خزنده است.Ruvik، آنتاگونیست اصلی بازی’، یک انسان بزرگ با ایمنی به وسیله یک سر که دارای چکش بزرگ می باشد است؛ و “Sadist”، یک انسان قوی دارای یک ماسک فلزی مخروطی روی صورت خود و دارای یک اره برقی خون آلوداست.

سباستین کاستلانوس، شخصیت اصلی بازی باید از محیط زیست و چیزهایی که ممکن است برای زنده ماندن پیدا کند استفاده کند. دنیای بازی می تواند در حین رویدادهای اسکریپت و در نتیجه اقدامات بازیکن، تغییر مکان ها و ایجاد مسیرهای جدید یا انتقال teleporting بازیکن به مناطق جدید تغییر کند. Castellanos باید از موارد پزشکی برای بازگرداندن سلامت استفاده کند؛ بعضی از این موارد باعث اثرات موقت هالوژنیک می شوند. بازیکنان می توانند با جمع آوری ویال ها از ژل سبز پنهان در طول بازی پلی استیشن توانایی های Castellanos را ارتقا دهند؛ این توانایی ها شامل:مهمات بیشتر, استقامت اضافی، و سلامت اضافی برای کسب ارتقاء هستند.

جزئیات انتشار بازی The Evil Within،ps4 کمپانی Tango Gameworks
جزئیات انتشار بازی The Evil Within،ps4 کمپانی Tango Gameworks

بازیکنان دارای یک خانه ایمن به نام “Safe Haven” می باشند که می توانند در حین رویدادهای اسکریپت و با پیدا کردن آینه ها به آن دسترسی یابند. خانه امن یک بیمارستان روانی است و دارای چندین مکان قابل دسترسی مانند نقطه نجات، اتاق ارتقاء (که در آن بازیکن ممکن است مهارت های سباستین را ارتقا دهد) و اتاق امن که از کلید برای باز کردن سفس های ذخیره سازی استفاده می شود.و حاوی موارد مفید مانند ژل سبزو مهمات است. این کلید ها با پیدا کردن و شکستن مجسمه های مدونا که در سطح بازی پنهان شده اند، جمع آوری می شوند. یک پرستار به نام تاتیانا وجود دارد که سباستین وقتی که به خانه ایمن تله می زند را راهنمایی میکند.
این بازیکن به سلاح های مختلفی از قبیل یک رولر، تفنگ ساچمه ای، تفنگ تک تیرانداز، چاقو، نارنجک و سلاح “Agony Crossbow” دسترسی دارد که یک سلاح پرتابی است و باعث می شود انفجار، چشمک زدن، انفجار الکتریکی و یا انفجار دشمنان,انفجار جهت نشان دادن آتش بس از دیگر ویژگی های این سلاح است. مهمات برای سلاح ها بسیار کم است، اما قطعات مکانیکی می توانند برای ساخت پیچ های اضافی استفاده شوند. بمب ها را می توان به دیوارها یا کف، و دستگاه های فروش نصب کرد بمب ها را می توان از طریق یک مینیمم خلع سلاح کرد. مبارزه با خود فقط برای ایجاد فاصله بین بازیکن و دشمن طراحی شده است، اگر چه بازیکن می تواند فورا برخی از دشمنان ناخواسته را پس از عقب نشینی پشت سر بگذارد. دشمنان ضعیف یا ناتوان قادر به احیای خود هستند؛ برای جلوگیری از این، بازیکنان می تواند با استفاده از تعدادی ازمسابقات برای جلوگیری از شکست دائمی خود آنها را به آتش بکشد. موارد خاصی از محیط زیست، مانند بطری ها، می توانند به غلبه بر دشمنان کمک کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =