جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

The Hong Kong Massacre داستان جالبی دارد. شما در این بازی در داستانی مملوء از رفاقت، دشمنی، قتل و انتقام گیر خواهید کرد. بازی داستان دو پلیس را روایت می کند که یکی از آنها به دست تبهکاران به قتل می رسد. پس از این اتفاق، پلیس دیگر به دنبال قاتلان هنگ کنگی می گردد تا انتقام رفیقش را بگیرد.
کاراکتر پلیس در The Hong Kong Massacre دست به کار می شود تا همه چهره های سیاه را از میان بردارد. اگر می خواهید در مورد بخش های مهم و موثر The Hong Kong Massacre بیشتر بدانید، با ما باشید تا در ادامه این مطلب، این عنوان را بر روی کنسول ایکس باکس وان بررسی می کنیم.

جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI
جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

آشنایی بیشتر با بازی The Hong Kong Massacre
شما در The Hong Kong Massacre پا به دنیایی اکشن می گذارید. این عنوان از ساخت خوبی برخوردار است. داستان بازی حول محور انتقام شکل می گیرد. به نظر می رسد انتخاب چنین موضوعی برای یک بازی مبارزه ای انگیزه گیمر را برای پیش روی در بازی دو چندان کند. اگر چه داستان کلی بازی بسیار خوب انتخاب شده است. اما اصلا روایت خوبی ندارد. همه چیز در The Hong Kong Massacre به داستانی خلاصه شده محدود شده است.
به همین دلیل نمی توانید به راحتی مراحل و بخش های مختلف بازی را درک کنید. متاسفانه لوکیشن های بازی هم بسیار محدود و تکراری هستند. به طوری که هیچ انگیزه ای برای پیش رفتن در بازی ایکس باکس نخواهید داشت. حتی کار به جایی می رسد که نسبت به فهمیدن داستان زندگی شخصیت اصلی بازی هم بی میل می شوید.

البته برخی از گیمرها The Hong Kong Massacre را به همان گونه ای که هست، پذیرفته اند. این دسته از بازی بازان بر این باورند که داستان در یک بازی مبارزه ای عنصری اساسی و کلیدی نیست. اما بدون شک در صورتی که The Hong Kong Massacre به یک داستان قدرتمند تجهیز شده بود، مخاطبان بیشتری را به سمت خود می کشاند.
حالا بیشترمخاطبان این بازی به افرادی که به دنبال بکش بکش های بی منطق هستند، خلاصه شده است. البته این بازی در بخش های دیگر قدرتمندتر ظاهر شده است و می تواند بازی باز را از خود راضی کند. اما برای افرادی که به دنبال بازی هایی با داستان دسته اول و جذاب هستند، هیچ چیز خیره کننده ای در The Hong Kong Massacre وجود ندارد.

گیم پلی در بازی The Hong Kong Massacre
مثل بسیاری از بازی های ویدئویی، The Hong Kong Massacre در کنار داستان و روایت ضعیفش گیم پلی قابل قبول و دوست داشتنی دارد. شاید در میان طرفداران این عنوان افرادی را ببینید که تا کنون بارها به سراغ این بازی رفته اند. اگر از آنها علت را جویا شوید، حتما در مورد گیم پلی بی نظیر بازی با شما صحبت خواهند کرد. البته که گیم پلی در درخشش یک بازی نقش کلیدی ایفا می کند. وقتی که یک بازی گیم پلی قابل قبولی داشته باشد، می تواند گیمرهای مختلف با سلیقه های متنوع را از خود راضی کند.
شما در The Hong Kong Massacre با ۳۵ مرحله مختلف رو به رو خواهید بود که تمامی انها به نوعی به یکدیگر شباهت دارند. پیش از اینکه در مبارزات شرکت کنید، این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت برخورد یک گلوله به بدنتان کشته می شوید. پس بهتر است در نبردها با دقت زیادی حضور پیدا کنید.
البته نگران نباشید زیرا این قانون در مورد دشمنانتان هم صدق می کند. لذا در صورتی که بتوانید به آنها یک تیر شلیک کنید، آنها را از صحنه رقابت حذف خواهید کرد. این قانون تا بخش های انتهای بازی XBox پابرجا خواهد بود. اما در مراحل پایانی بازی شاهد دشمنانی هستید که به این راحتی نمیمیرند و برای کشتنشان باید استراتژی های تازه ای بچینید.

جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI
جزئیات انتشار بازی The Hong Kong Massacre XBox کمپانی VRESKI

همان طور که پیشتر هم گفتیم، The Hong Kong Massacre فاقد یک داستان جذاب و اثرگذار است. به همین جهت همه چیز در این عنوان به کشت و کشتار خلاصه شده است. خلاصه اگر به بازی هایی با این سبک و سیاق علاقه دارید، همه چیز برای سلاخی دشمنان فراهم است! شما در طول بازی ۴ اسلحه متنوع در اختیار خواهید داشت که می توانید برای پیشروی در هر مرحله از بازی از آنها استفاده کنید.
البته باید در انتخاب اسلحه مورد نیاز برای هر بخش درایت داشته باشید و بتوانید با ترفندهایی مناسب، در زمان های خاص به دنبال اسلحه ای بروید که بیشتر به دردتان بخورد.
یادتان باشد که هوش مصنوعی دشمنان در این بازی اصلا شوخی بردار نیست. به طوری که در زمان کشتن آنها در مراحل پایانی بازی با چالش بزرگی مواجه می شوید.
حتی شاید در برخی از مراحل کنترلر را به زمین بکوبید و پس از یک نفس عمیق دوباره تلاش کنید! دشمنان شما از هیچ چیزی نمی ترسند و حتی با شلیک گلوله هم پا به فرار نمی گذارند. همان طور که گفتیم اصابت یک گلوله به بدنتان کافیست تا بازی را ببازید. پس اگر می خواهید خودتان را از شر دشمنان بی منطق و سرسخت خلاص کنید، باید حسابی انرژی صرف کنید.

در نهایت باید بگوییم که گیم پلی بی نظیر The Hong Kong Massacre موجب شده است تا این عنوان به یک بازی شناخته شده و محبوب در نزد بازی بازان علاقمند به سبک مبارزه ای تبدیل شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + پنج =