جزئیات انتشار بازی The King’s Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی The King's Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی The King’s Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم

مروری بر بازی The King’s Bird (قسمت دوم)

زمانی که مجموعه ای از مانورها را به طور موفقیت آمیزی انجام دادید، نمی توانید کمکی کنید اما می توانید مشتتان را بالا برده و فریاد بزنید : ” بله، من شکست ناپذیر هستم!”. با این حال در بازی پلی استیشن ۴ The King’s Bird پس از انجام مانور تنها حس خوش شانس بودن به شما دست خواهد داد و هرگز نمی توانید آن حس شیرین موفقیت را تجربه کنید. مشکلات مربوط به طراحی، نقص دیگری است که مانع از پرواز بازی می شود. تنها پنج حالت ذخیره وجود دارند و شما نمی توانید آن ها را بازنویسی کنید.
در عوض باید یکی از حالت های ذخیره را حذف کنید تا حالت جدید را ذخیره کنید. بعلاوه، ذخیره بازی باعث می شود از پیشرفت کنونی خارج شده و به ابتدای بازی بروید. واقعاً نمی دانیم چرا شکت توسعه دهنده تصور کرده این ایده خوب است. بنابراین، بعد از ذخیره بازی باید از آن خارج شده و آن را دوباره بوت کنید تا از جایی که بوده اید بازی را ادامه دهید. گزینه ها ذخیره نشده اند، پس باید موسیقی تکراری را در هر بار بازی قطع کنید.
گاهی، آخرین شی پری گونه جمع شده مجاورت پلتفرم نهایی است که لانه بسته بندی مومیایی شده ای در آن جا قرار دارد که شما باید آن را لمس کنید (ما هنوز متوجه نشده ایم که آن ها واقعاً چه چیزی هستند). به طور طبیعی، شما در یک پلتفرم فرود خواهید آمد و باید قبل از جمع آوری اشیائی که باید جمع شوند آرامش خود را حفظ کنید، اما اگر حتی کمی بی دقت باشید، به سمت خروج بازی خواهید رفت و احتمالا آخرین چیزی که باید جمع آوری شود را جا می گذارید.

جزئیات انتشار بازی The King's Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم
جزئیات انتشار بازی The King’s Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم

در واقع، شما باید به طور دستی خروج از بازی را تنظیم کنید تا از چنین اتفاقی دوری کنید! البته، جمع آوری آن پری ها کاملا اختیاری است اما متخصصین احتمالا جور دیگری فکر می کنند. انجام بازی در هر زیر دنیای اطراف ممکن است از چند دقیقه تا نیم ساعت طول بکشد، این زمان تکمیل به مقدار اشتباه شما در آن دنیا بستگی دارد. به طور خلاصه، اکثر این سطوح متاسفانه تکراری و طرح های بسیار مشابهی دارند که اکثر نیازمند اقدامات مشابهی نیز هستند.
البته داشتن مبارزه رئیسی در این چنین بازی و گیم پلی متغیری مانند این، ایده خیلی خوبی نیست. خوشبختانه، آن جان های بی نهایت برای تلاش های بی پایان شما وجود دارد.
شرم آور است که کنترل های غیر قابل اعتماد بازی PlayStation The King’s Bird، باعث شدند این بازی از جایگاهی که شرکت توسعه دهنده به دنبال آن بود پایین تر بیاورد. جادوی جذاب و چهره های نیمرخ و اشکال الهام گرفته از مایان و الگوهایی وجود دارد که پس زمینه ساده بازی را شکل می دهد. مقیاس بازی باعث شده همه چیز به نظر خیلی کوچک باشند، با این حال، باید برای دیدن انیمیشن های زنده بازی به چشمان خود فشار بیاورید.

جزئیات انتشار بازی The King's Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم
جزئیات انتشار بازی The King’s Bird PS4 کمپانی studio Serenity Forge قسمت دوم

در این روایت بی حرف، متن مختصری در آغاز و پایان بازی مانند خطا به نظر می رسد. توسعه دهندگان بازی از تجربه های قبلی این ژانر بهره مند نشده اند و در نتیجه نمی دانیم از روی غرور یا نادانی است که به عنوان یک پلتفرم دقیق، تلاش کرده اند کاری به این سختی را انجام دهند. با این همه، بازی های بسیار کمی موفق می شوند بدون خسته کننده بودن حس کلی که حین بازی به کاربر دست می دهد، این کار را انجام دهند.
مشابه Icaros (اسطوره ی یونان، پسر ددالوس که با بال های مومی از جزیره ی کرت فرار کرد ولی ایکاروس زیاد اوج گرفت و بال هایش آب شد و در دریا غرق گردید) ، بازی The King’s Bird نیز دارای اعتماد به نفس زیاد بوده و به بسیار زیاد به خورشید نزدیک شده است. به طور کلی باید بگوییم کار زیادی برای بازی انجام نشده تا بال هایی مقاوم در برابر گرما به آن داده شود، و در نتیجه این بازی نمی تواند امتیاز رضایت بخشی خوبی دریافت کند. برای اینکه تجربه بسیار بهتری در این ژانر بازی داشته باشید بهتر است به دنبال بازی Celeste باشید. در واقع، چرا تا کنون این بازی عالی و جذاب را انجام نداده اید؟؟ این بازی کمی سخت است اما به طور مداوم تلاش های شما به ثمر خواهد رسید و پاداش آن را دریافت خواهید کرد.

مرکزخرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 20 =