بازی The last guardian کمپانی SIE Japan Studio

جزئیات انتشار بازی The last guardian PS4 کمپانی SIE Japan Studio

بازی آخرین نگهبان یا The last guardian از بازی های ویدیویی بوده که در سال ۲۰۱۶ برای دستگاه PS4 انتشار می یابد. این بازی سبک هیجان و ماجراجویی را دارد و جزء بازی های خلاق است که هنر سازنده را به خوبی به نمایش می گذارد.

داستان بازی The last gurdian

داستان این بازی به پسربچه ای مربوط است که به همراه دوست غول پیکرش (حیوانی عقاب و گربه مانند) از دست کسانی که او را تعقیب می کنند فرار می کند. گیمر در نقش پسربچه ای بازی می کند که باید با کنترل حیوانی که دوستش می باشد برای جاهای که ارتفاعات زیادی دارد کمک بگیرد تا گیر نیفتند.

داستان بازی The last guardian

داستان بازی، کنترل پسر بچه ای می باشد که گیمر باید حرکاتی چون راه رفتن، پرش، بالا رفتن از ارتفاع را انجام دهد. علاوه بر کنترل این کاراکتر باید بتوانید در فضای بازی پنهان شوید تا نگهبانان شما را پیدا نکنند و در صورت گیر افتادن فرار کنید والا بازی همین جا به پایان می رسد.
همچنین گیمر در طول بازی پلی استیشن باید معماها را حل کند و دیگر کارها را چون تهیه غذای دوستش و مواظبت از او را برعهده دارد. چنانچه زخمی شد سلاح ها (نیزه و تیر) را از بدنش خارج کند و از او تیماری کند تا حالش خوب شود و با او بازی را ادامه دهد.

جزئیات انتشار بازی The last guardian PS4 کمپانی SIE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی The last guardian PS4 کمپانی SIE Japan Studio

انتشار بازی The last guardian

مجموعه بازی های The last guardian از سال ۲۰۷ انتشار یافته که معرفی سراسری آن ۲ سال بعد اتفاق افتاد. ابتدا این بازی برای پلی استیشن ۳ انتشار یافت هر چند که انتشار آن با تأخیر همراه بود اما سرانجام در سال ۲۰۱۶ آن را برای این کنسول منتشر کردند. با معروف شدن این بازی در سال ۲۰۱۵ این بازی برای پلی استیشن ۴ هم انتشار یافت.

بازی هیجانی The last guardian

از بازی های که به خوبی با هنر و خلاقیت آمیخته شده است بازی The last guardian می باشد که گیمران را احساساتی می کند و جزء بازی های خاص به شمار می رود. The last guardian از بازی های سرگرم کننده است که ساعت ها گیمر از بازی کردن آن خسته نمی شود و لذت می برد. از جمله این ویژگی ها باعث دریافت جوایز برتر سال بوده است و تفاوت عمده این بازی را با سایر بازی ها می توان هیجان و لذت بیش از حد آن دانست.

کمپانی سازنده بازی The last guardian

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم بازی Playstation 4 در مورد پسر کوچکی است که به دور از جنگ و خونریزی با دوست عظیم الجثه خود باید دنیای را کشف کند که با معما و رمزهای زیادی همراه است. این بازی منحصرا در سال ۲۰۱۷ از سوی کمپانی سازنده ژاپن به دنیا عرضه شد.

گیم پلی بازی The last gurdian

در مورد گیم پلی این بازی برای پلتفرم PS4 باید بگوییم که با سبک آرامی همراه است که فضای بازی پر از منظره های دیدنی می باشد که شاید فقط در رویاهایتان آن را دیده باشید. دو کاراکتر موجود در بازی(پسرک و دوستش) تلاش برای نجات و فرار را دارند که به هیچ عنوان از هم جدا نمی شوند و فقط با هم می توانند معما ها را کشف کنند و به پیروزی برسند به طوری که دوستی واقعی را نشان می دهد.
گیم پلی هر کاراکتر متفاوت بوده و کارهای متفاوتی را از این دو (پسرک و دوستش) خواهید دید. مثلا در مکان های مانند برداشتن اجسام سنگین و پیدا کردن راه عبور و کارهای قدرتی باید از تریکو (حیوان غول پیکر) کمک بگیرید زیرا این کارها را نمی تواند پسرک انجام دهد.

جزئیات انتشار بازی The last guardian PS4 کمپانی SIE Japan Studio
جزئیات انتشار بازی The last guardian PS4 کمپانی SIE Japan Studio

یا حفظ پسرک و عبور از موانعی که برای پسرک به تنهایی میسر نمی شود به وسیله او انجام می گیرد که در مقابل پسرک باید تریکو را سیر نگه دارد و او را کنترل کند.

فضای بازی The last guardian

در مورد محیط و فضای بازی باید بدانید که با هیجان خاصی همراه است و حس ترس همراه با لذت را در طراحی فضا و میحط آن به خوبی حس می کنید. همچنین باید بدانید که محیط بازی با جزئیات زیادی همراه است.

ویژگی های بازی The last guardian

بازی پر از معما، خلاقیت و هنر همراه با ماجراجویی است.از سوی شرکت sony interactive entertainment برای پلی استیشن ۴ ساخته شده است. بازی در رابطه با پسربچه و دوستش می باشد. موسیقی جذابی دارد. با گرافیک خلاق و البته هنری همراه است. معماها شما را به چالش دعوت می کنند. از نقاط قوت بازی، داستان بازی به ویژه پایان بندی داستانی آن است. مخصوص کنسول PS4 در قالب بلوری است. از بازی های معمایی که برای کنسول PS4 از سوی شرکت سونی ساخته شده است بازی The last guardian می باشد که بسیار لذت بخش است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 5 =