جزئیات انتشار بازی The Last Remnant PS4 کمپانی اسکوار انیکس قسمت اول

.

تاریخ انتشار The Last Remnant برای پلی اعلام شد

در تاریخ بازی های ده ساله، بازی پلی استیشن ۴ The Last Remnant اخیرا در اخبار قرار داشته است. اوایل ماه جاری، اسکوئر انیکس بازی های Steam و دیگر پلتفرم­ها را از لیست خارج کرد. در آن زمان، شرکت هیچ دلیل مشخصی برای حذف بازی The Last Remnant از لیست بازی­ها ارائه نکرد، اما امروز، دلیل توسعه ­ی دوباره­ ی بازی و راه اندازی مجدد آن را میدانیم. همانطور که مشخص است، اسکوئر انیکس قصد دارد بازی The Last Remnant را دوباره عرضه کند.

اسکوئر انیکس در نمایشگاه سال ۲۰۱۸ توکیو اعلام کرد که کمپانی Remaster اولین نسخه بازی­های خود را برای پلی استیشن ۴ در دهمین سالگرد انتشار بازی­های اصلی، عرضه خواهد کرد. بازی The Last Remnant اولین بار در سال ۲۰۰۸ برای ایکس باکس ۳۶۰ (نسخه­ی مربوط به پلی استیشن طرح ریزی شد اما هیچوقت منتشر نشد) و در سال ۲۰۰۹ برای کامپیوتر عرضه شد. این بازی در روز ششم ماه دسامبر برای پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. پیش نمایش این بازی هم اکنون عرضه شده است.

بازی The Last Remnant Remastered از Unreal Engine 4 استفاده می­کند، و داستان این بازی درباره­ی آثار باستانی Remnants می­باشد که قدرت بسیار زیادی را برای سازنده­ی آن به ارمغان آورد. این بازی پیرو مردی جوان به نام Rush Skeys است که با قدرت تمام و با خشم زیاد به دنبال یافتن خواهر دزدیده شده­ی خود است، او فرمانده اتحادهای متشکل از بسیاری از شخصیت­ها برای مبارزه با هیولاها و سفر به دور زمین است. تصور می­شد که این بازی برای پلی استیشن ۳ هم عرضه شود، اما این موضوع هرگز به حقیقت نپیوست، بنابراین، این بازی جبرانی برای زمان­های از دست رفته خواهد بود. به گفته­ی انیکس این نسخه از کیفیت بالایی برخوردار است.

بررسی گیم پلی بازی The Last Remnant Playstation ۴:

این بازی بین منطقه­ی دنیایی، و منطقه­ی جنگی و نقشه­ی جهانی تقسیم شده است. بازیکنان باید Rush Sykes، شخصیت اصلی بازی را کنترل کرده و او را در صفحه­ی نمایش جهانی حرکت دهند، او در حالی در بازی ظاهر می­شود که دوربینی را به صورت شناور در پشت و بالای سر خود دارد. در این صفحه، بازیکن می­تواند با هرکسی که بخواهد صحبت کند، وارد ساختمان­ها و اماکن دیگر شود، یا از صفحه­ی نقشه خارج شود. صفحه­ی نقشه اجازه­ی سفر بین شهرها و مناطق مختلف در شهر را می­دهد. در صفحه­ی مبارزه، این بازی دارای منطقه­ای سه بعدی مانند صفحه­ی جهانی است که دارای تنظیمات مکانی است، که در آن همه شخصیت­ها و دشمنان پدیدار هستند.

مرکزخرید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + ده =