جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co

جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co

جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co

در سال ۲۰۰۸، شرکت Square Enix، یک بازی قهرمان محور با نام The Last Remnant را روانه بازار کرد که البته این عنوان شاید توجه و استقبالی که شایسته آن بود را دریافت نکرد و خیلی زود تبدیل به یک بازی فراموش شده و مرده در نسل هفتم کنسول‌ها شد. حال، Square Enix نسخه بازسازی شده این عنوان، یعنی بازی The Last Remnant Remastered را عرضه کرده است و به نظر می‌آید که می‌تواند نظر بسیاری از طرفداران و علاقه مندان به سبک قهرمان محور را جلب کند.
بازی The Last Remnant Remastered 2018 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و در فروشگاه پلی‌ استیشن، ۱۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. احتمال عرضه نسخه بازسازی شده برای پلتفرم رایانه‌ های شخصی وجود دارد. به غیر از مسائل گرافیکی و تغییراتی که در زمینه بصری در بازی The Last Remnant Remastered ایجاد شده، داستان حماسی و عناصر گیم ‌پلی هنوز دست نخورده باقی مانده‌ اند.

جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co
جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co

داستان بازی در دنیایی کاملا خیالی و افسانه ای جریان دارد. گیم پلی این بازی JRPG است که مانند تقریبا تمامی عناوین مشابه، شما توانایی کنترل شخصیت اصلی بازی یعنی Rush را دارید. همانطور که شما از طریق بازی پیشرفت می کنید، قدرت و مهارت های دیگر از طریق مبارزه با هیولاها و دیگر افرادی که می خواهند شما را از ماموریت خود متوقف کنند، بالا خواهد رفت.
گنجینه ای از مهارت ها و یا چیزی که شما به طور خاص بتوانید انتخاب کنید وجود ندارد. در عوض، شما هنرهایی دارید که از طریق مواردی خاص به دست آمده است و سپس به طور منظم تنظیم می شوند. شما می توانید ببینید که هنرها در منوی بازی در دسترس است.جایی که نژاد های مختلف انسان ها و دیگر موجودات در کنار یکدیگر زندگی می کنند. برخی از این نژاد ها شامل The mitras, The Yamas و Qsitis هستند.
دنیای بازی خود به شهر ها و قلمرو های مختلفی تقسیم شده است که هر شهر و منطقه ای، فرهنگ، ویژگی‌های ظاهری و خصوصیات مربوط به خود را دارا است. داستان بازی حول محور Remnant ها روایت می شود. Remnant ها اشیا بسیار قدیمی و جادویی هستند که قدرت بسیار زیادی دارند. هر Remnant می تواند وابسته و در اختیار یک فرد خاص باشد که ان فرد به دلخواه می تواند از آن Remnant برای کارهای خوب و بد استفاده کند.
اگر یک Remnant برای مدتی طولانی به فردی تعلق نداشته باشد، این احتمال وجود خواهد داشت که Remnant از بین رفته و در عین حال موجودات و هیولاهای بسیاری را به دنیای بازی احضار کند. معمولا حاکم یا پادشاه هر قلمرو یا شهر، یک Remnant در اختیار دارد که با استفاده از قدرت آن، دشمنان را شکست می دهد و صلح را در شهر خود برقرار می سازد. البته احتمال سواستفاده از قدرت هر Remnant نیز وجود دارد.
شخصیت اصلی بازی، نوجوانی جنگجو به نام Rush Sykes است. در همان ابتدای بازی خواهر Rush به نام Irins ربوده می شود. از طرف دیگر Rush توسط یکی از حاکمان ، یعنی David massau که حاکم شهر Athlum است استخدام می شود تا با همراهی چهار ژنرال دیگر به نوعی نقش نجات دهنده را ایفا کنند. در واقع Rush از یک طرف می بایست خواهر خود را نجات دهد و متوجه شود به چه علت ربوده شده و از طرف دیگر با کمک متحدان و افراد مختلف فاجعه پیش رو را کنترل کنند.
مبارزات بازی Playstation اکثرا مبارزاتی نسبتا پرتعداد و پیچیده بوده که تصمیمات و انتخاب هایتان می تواند نتیجه را به سود شما رقم بزند. هنگام مبارزات می توانید افراد همراه خود را به گروه های مختلف تقسیم کنید که اصطلاحا به هر گروه Union گفته می شود. در هنگام جنگ، شما می توانید براساس نقشه های خود، وضع موجود و حرکات دشمنان، دستورات لازم را اتخاذ کنید.

جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co
جزئیات انتشار بازی The Last Remnant Remastered PS4 کمپانی Square Enix Co

مثلا به یک Union حالتی تهاجمی داده و دستورات مربوط به انجام فنون و حرکات حمله را صادر کنید، در همین حین به Union دوم دستور داده تا نقشی مانند Supporter داشته و از باقی افراد حمایت و محافظت کند. البته لازم به ذکر است شما توانایی کنترل افراد خود را به صورت فردی ندارید که متاسفانه همین ویژگی باعث می شود گاهی اوقات که به یک Union یک دستور خاص می دهید، ممکن است فردی یا افرادی در آن گروه توانایی انجام آن حرکت، جادو یا دستور را نداشته باشند که در این صورت، آن فرد فقط می ایستد و هیچ کاری انجام نمی دهد.
پس بسیار ضروری است هر گروه به نوعی تشکیل شود که همه‌ی اعضای آن توانایی انجام فرمان ها و دستورات را داشته باشند. می توانید بسیاری از شخصیت های فرعی که در شهرهای مختلف به آنها برمیخورید را به تیم خود اضافه کنید که هر کدام از این شخصیت ها، توانایی ها، قابلیت ها و ویژگی‌های متفاوتی را دارا هستند که برای مبارزه باید به آنها توجه شود تا پیروز از میدان نبرد خارج شوید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =