جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن ۴ کمپانی TT Fusion

جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن 4 کمپانی TT Fusion

جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن ۴ کمپانی TT Fusion

جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن ۴ کمپانی TT Fusion

اگر به بازی های ویدئویی علاقمند باشید، به احتمال خیلی زیاد با کمپانی معروف “لگو” هم آشنایی دارید. کمپانی که تاکنون عناوین منحصر به فردی را روانه بازار کرده است. تجربه ثابت کرده است که همکاری این کمپانی با “برادران وارنر” می تواند اتفاقات تازه و هیجان انگیزی را رقم بزند. اولین همکاری این دو کمپانی به خلق “فیلم لگو” منجر شده است. این اثر پس از عرضه با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان همراه شد.
پس از این استقبال، برادران وارنر و لگو به فکر خلق اثر تازه ای افتادند. بدین ترتیب پس از تصمیم گیری این دو مجموعه، کار ساخت “فیلم لگو بتمن” کلید خورد. خوشبختانه این محصول هم مورد تائید مخاطبان و منتقدان بود. گویا برادران وارنر و لگو به یک راه موفقیت همیشگی برای ساخت بازی های ویدئویی دست پیدا کرده بودند. موفقیت های پی در پی، این دو کمپانی را بر آن داشت تا به فکر تولید اثری تازه تر باشند.
بدین ترتیب عنوان The LEGO Ninjago Movie ساخته شد.
ما تصمیم داریم تا The LEGO Ninjago Movie را بر روی کنسول PlayStation ۴ بررسی کنیم. اگر از طرفداران این عنوان هستید و یا صاحب کنسول پلی استیشن۴ هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا بیشتر با ویژگی های The LEGO Ninjago Movie آشنا شوید.

آشنایی بیشتر با بازی The LEGO Ninjago Movie
شما در طول بازی به جای کاراکتر اصلی با نام “لوید” قرار می گیرید. لوید یک نوجوان کنجکاو است که در شکل گیری اتفاقات ماجراجویانه بازی نقش به سزایی دارد. او تصمیم می گیرد تا به همراه دوستانش به عضویت یک تیم مبارز درآید. این تصمیم اتفاقات تازه بازی را رقم می زند. این نیروی مبارز در تلاش است تا در زمان های مختلف به کمک شهروندان نینجاگو برود و آنها را از دست دشمنان شرور نجات دهد.
اعضایی که در این مبارزات شرکت می کنند دارای توانمندی ها و مهارت های خارق العاده و منحصر به فردی هستند که فقط به خودشان تعلق دارد. هر یک از این اعضا یک وسیله نقلیه هم در اختیار دارد که می تواند با کمک آن در شرایط بهتری در مبارزات شرکت کند. شما در طول بازی با ۶ نینجای قهرمان مواجه هستید که هر یک معرف یک نماد خاص هستند. جالب است بدانید که تمامی این قهرمانان تحت نظارت و تعلیم استاد بزرگی به نام “وو” قرار دارند.

جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن 4 کمپانی TT Fusion
جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن ۴ کمپانی TT Fusion

اگر از علاقمندان به “جکی چان” باشید، حتما پس از اینکه بفهمید صداپیشگی استاد وو به جکی چان سپرده شده است، حسابی خوشحال می شوید. The LEGO Ninjago Movie داستان جالبی دارد.لوید به عنوان مهم ترین شخصیت بازی شناخته می شود. نکته جالب اینکه او از فرزندان یکی از شرورترین چهره های بازی است. پدر لوید “گارمادون” نام دارد. او در عمق سیاهی ها فرو رفته است و از عملکرد پسرش بی خبر است.
گارمادون نمی داند که لوید به تازگی به تیمی مبارز ملحق شده است. شاید اگر متوجه چنین اتفاقی شود، خودش لوید را بکشد!
زیرا این گروه مبارز بارها و بارها به عنوان یک سد قوی عمل کرده اند و جلوی اقدامات شوم گارمادون را گرفته اند. به همین دلیل لوید سعی دارد تا نسبت خانوادگی خود را پنهان کند تا مردم شهر متوجه ارتباطش با گارمادون نشوند. او مجبور است در این راه، روابطش را به افراد تیم مبارز و مادرش محدود کند.
این اتفاق برای لوید اصلا جذاب نیست. به همین جهت سعی می کند تا با خدمت رسانی هر چه بیشتر به ساکنین شهر خود را سرگرم کند.
این داستان کلی The LEGO Ninjago Movie است. تا همین جای کار حتما متوجه شده اید که شخصیت پردازی و سیر داستانی بازی تا چه اندازه قوی و منسجم است.

شخصیت پردازی در The LEGO Ninjago Movie
لوید یکی از بهترین شخصیت پردازی ها را در میان کاراکترهای بازی دارد. او شخصیتی چند لایه و پیچیده دارد که کشف بخش های مختلف آن برای مخاطب جذاب خواهد بود. مطمئن باشید در صورتی که به دنیای The LEGO Ninjago Movie پا بگذارید، می توانید به خوبی با لوید ارتباط برقرار کنید. علاوه بر لوید، گارمادون هم شخصیت جذابی دارد. اگر چه او شخصیت منفی داستان است، اما سازنده به خوبی در هویت بخشیدن به آن وقت صرف کرده است.

جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن 4 کمپانی TT Fusion
جزئیات انتشار بازی The LEGO Ninjago Movie برای پلی استیشن ۴ کمپانی TT Fusion

از آنجایی که لوید و گارمادون دارای شخصیت های قابل قبول و عمیقی هستند، شکل گرفتن اتفاقات بازی به وسیله این دو کاراکتر هم بسیار جذاب و قابل قبول شده است. شک نداشته باشید در صورت وارد شدن به دنیای بازی The LEGO Ninjago Movie در مورد آینده و سرنوشت لوید و پدرش کنجکاو می شوید.

صحنه های بازی در The LEGO Ninjago Movie
شاید در ابتدای بازی کمی از صحنه های شلوغ و در هم بازی آشفته شوید. اگر تازه کار باشید، احتمالا نمی توانید در این صحنه ها دوست و دشمنتان را از هم تمیز دهید. اما کمی که بیشتر در بازی پیش می روید، شرایط بهتر می شود.
رسیدگی به جزئیات زیاد در The LEGO Ninjago Movie موجب شده است تا زیبایی بصری بازی تا حد زیادی تحت تاثیر قرار بگیرد. در این شرایط لذت بردن از صحنه های نبرد چندان کار ساده ای نیست! البته در مواقعی که تراکم صحنه های اکشن کم می شود، بهتر می توانید The LEGO Ninjago Movie را از جنبه گرافیکی مورد بررسی قرار دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 7 =