بازی The Mooseman کمپانی Vladimir Beletsky

جزئیات انتشار بازی The Mooseman PS4 کمپانی Vladimir Beletsky

در چند سال اخیر بازی های ویدئویی زیادی روانه بازار شده است که خیلی از آنها به کمپانی های بازی ساز معروف و مطرح تعلق داشته است. باید قبول کرد که گاهی اوقات عناوین کمپانی های مطرح، تکراری از سایر بازی های ویدئویی موجود در بازار است که با خلاقیت و کیفیت تلفیق شده است. این دسته از کمپانی ها پس از بررسی و شناخت بازی های پر طرفدار، دست به کار می شوند و با اعمال تغییراتی کلی در روند بازی پی اس ۴، آن را در قالب و ظاهری متفاوت به بازار می رسانند.

The Mooseman جز بازی های تازه ای است که می توانید با آن سرگرم شوید. این عنوان در ابتدای کار برای کامپیوترهای شخصی تولید شد و پس از استقبال مخاطبان، برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو هم در نظر گرفته شد. ما تصمیم داریم تا The Mooseman را بر روی کنسول های ایکس باکس وان مورد بررسی قرار دهیم.

جزئیات انتشار بازی The Mooseman PS4 کمپانی Vladimir Beletsky
جزئیات انتشار بازی The Mooseman PS4 کمپانی Vladimir Beletsky

بررسی بازی ویدئویی The Mooseman

Morteshka به عنوان تیم سازنده این بازی به همه ثابت کرده است که باید برای رنگی کردن دنیای آرزوها، با تلاش بی وقفه به دنبالشان رفت. این گروه که همواره به عناوین مرموز، تاریخی و اتمسفر یک علاقمند بوده است، همه این موارد را در The Mooseman پیاده کرده است. البته ناگفته نماند که در بخش هایی از بازی ضعف هایی هم دیده می شود. اما روی هم رفته The Mooseman یک بازی جالب است که تیم سازنده توانسته تا حدود زیادی در اجرای آن به خواسته های خود برسد.
اگر به بازی های چالش محور علاقه دارید، مطمئن باشید که از عنوان The Mooseman خوشتان خواهد آمد. شما در این بازی به دنیای پر رمز و رازی وارد می شوید. همه چیز به اوایل خلقت باز می گردد. زمانی که جهان ساخته شد و به سه بخش پایینی، میانی و بالایی تقسیم شد. جهان پایینی مکانی برای اقیانوس ها شد و جهان میانی به انسان ها تعلق گرفت. جهان بالایی هم برای خدایان در نظر گرفته شد.

داستان از آنجایی جالب می شود که متوجه می شوید در جهان بالایی فقط خدایان حضور ندارند. بلکه ارواحی هم در این میان هستند که سعی دارند ماهیت خود را پنهان کنند. شک نداشته باشید که پس از حضور در جهان بالا و دیدن خدایان، مواجه شدن با اتفاقات مرموز، یافتن آثار باستانی و…  از بازی The Mooseman بیشتر خوشتان خواهد آمد.

جزئیات انتشار بازی The Mooseman PS4 کمپانی Vladimir Beletsky
جزئیات انتشار بازی The Mooseman PS4 کمپانی Vladimir Beletsky

شما در The Mooseman در نقش کاهنی خواهید بود که کمی از انسان های عادی فراتر است. او قدرتی ماورایی دارد و به همین خاطر می تواند علاوه بر دنیای عادی، جهانی موازی را هم احساس کند. همین موضوع موجب شده است تا داستان های تازه بازی شکل بگیرد و گیم پلی The Mooseman جذاب تر شود. در طول بازی با معماها و اتفاقات مختلفی مواجه خواهید بود که به خوبی سرگرمتان می کند.

شما می توانید با فشار دادن دکمه ای در میان جهان های مختلف بازی سوییچ کنید و با چالش های تازه ای رو به رو شوید.The Mooseman یک بازی روسی است که تمامی دیاللوگ ها و گفتمان های کاراکترهای بازی PS4 هم به همان زبان است. به همین دلیل به احتمال زیاد هیچ چیزی از دیالوگ ها نخواهید فهمید. البته تیم سازنده زیرنویس های انگلیسی را برای بازی تعریف کرده است. در صورتی که این بازی زیرنویس انگلیسی هم نداشت، نمی شد هیچ چیزی از داستان بازی فهمید.
این بازی برگرفته از افسانه های روسی است و مخاطب را به سمت جهانی پیچیده و پر رمز و راز می کشاند. در صورتی که شما نتوانید داستان های بازی را به خوبی بفهمید، پیش رفتن در ماجراهای The Mooseman کمی دشوار خواهد بود. توصیه می کنیم برای درک دیالوگ های بازی و زیرنویس ها حسابی وقت بگذارید. زیرا در غیر این صورت ماجرای بازی برایتان گنگ خواهد ماند.
به طور کلی بازی هایی که در آن از دیالوگ های روسی استفاده شده باشد، چندان زیاد نیستنند. اما یادتان نرود که شما به دنبال عنوانی متفاوت و ساخته شده از سوی یک کمپانی تازه کار رفته اید. پس برای لذت بردن از داستانی تازه و جذاب باید سختی های آن را هم به جان بخرید!

بازی مکانیک ساده ای دارد که شما باید در آن فقط کاراکتر خود را به حرکت دربیاورید و یا در هنگام نیاز دید عمیق آن را روشن کنید و در کل بیشتر وقت بازی برای کاربر به صورت تلاش برای پیدا کردن راه حل و جواب های درست و مناسب به مسائل و پازل های بازی می گذرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =