جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment

جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment

جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment

جزئیات بازی The Outer World

بازی پلی استیشن ۴ The Outer World یک بازی ویدیویی نقش آفرینی با ویژگی اول شخص است. در مراحل اولیه بازی، بازیکن می تواند شخصیت خود را ساخته و قسمت کشتی ای را باز کند که نقش فضای مرکزی و اصلی بازی را دارد. اگرچه بازیکن نمی تواند کشتی خود را به پرواز درآورد، اما می تواند از آن به عنوان سریع ترین وسیله سفری برای دسترسی به مناطق مختلف بازی استفاده کند. این کشتی می تواند به عنوان دارایی بازیکن عمل کند.
بازیکن می تواند با شخصیت های غیر بازیکنیبرخورد داشته و از آن ها به عنوان همراهان خود استفاده کند، هر یک از این شخصیت ها دارای ماموریت و داستان مربوط به خود هستند. زمانی که این شخصیت ها با بازیکن همراه می شوند، می تواند به عنوان کمک در مبارزات عمل کنند. هر همراه دارای مهارت های فردی و حملات خاص می باشد، و می توانند مهارت های خاص خود را ارتقاء دهند. زمان جستجو، بازیکن می تواند دو همراه را کنار خود داشته باشد، در حالی که بقیه آن ها روی کشتی هستند.
بازیکن می تواند تصمیم بگیرد که از چه دیالوگی استفاده کند، که این گفتگوها بر داستان بازی تاثیرگذار خواهد بود. همچنین می توانند از راه های مختلفی به NPC ها پاسخ دهند، می توانند قهرمانانه، دیوانه وار یا جادویی رفتار کنند. در طول مبارزات، بازیکن می تواند از ساح های ممختلفی مانند اسلحه و سلاح گرم استفاده کنند که دارای سه نوع سبک، متوسط و سخت می باشد. این سلاح ها را می توان به منظور افزودن آسیب های عناصر، شخصی سازی کرد.

جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment
جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment

بازیکن می تواند از مهارت های احتماعی یا نهان استفاده کند تا از مبارزات جلوگیری کند. مادامی که بازیکن در حال پیشرفت است، تجارب بسیاری را بدست می آورد، که بازیکن و همراهانش می توانند از آن ها برای رفتن به مرحله بعد و باز کردن مهارت های بعدی استفاده کنند. بازیکن می تواند مهارت های فنی خود را گسترش دهد، مهارت هایی که به سه دسته تقسیم می شوند: علمی، پزشکی و مهندسی. برای مثال، بازیکن می تواند از Shrink Ray برای شکست دادن دشمن استفاده کند.
بازیکن قادر به سرمایه گذاری روی این مهارت هاست، که قدرت های جدیدی را باز می کند و باعث افزایش بهره وری و کارایی مبارزات می شود. بازیکن می تواند Tactical Time Dilation را استفاده کند، که زمان و سلامت دشمن را کاهش می دهد، که در نتیجه مزایای تاکتیکی بیشتری را به ارمغان می آورد. همانطور که بازیکن، همراهانش را رهبر می کند، آن ها بواسطه “الهام” قدرت مبارزه ای و به وسیله “تعیین” حالت ارتجاعی خود را افزایش می دهند. بازیکن همچنین دارای یک “Flaw” است، که زمانی رخ می دهد که بازیکن بارها در بخش گیم پلی مشخصی شکست بخورد. این “Flaw” باعث می شود بازیکن ناامید شود اما مزایای دیگری را به همراه دارد.

توسعه بازی

این بازی توسط شرکت Obsidian Entertainment توسعه و توسط Take-Two Interactive منتشر شد. اگرچه Obsidian در زمان معرفی بازی توسط شرکت مایکروسافت در حال پیشرفت بود، اما این پروژه قبل از آن زمان در حال گسترش قرار گرفته بود، و Take-Two قبل از پیشنهاد خریدی که توسط مایکروسافت ارائه شد، در صدد تضمین حقوق انتشاری بازی بود. تیم کین و لئوناردو بویارسکی، سازندگان بازی Fallout، به عنوان مدیران بازی در نظر گرفته شدند.

جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment
جزئیات انتشار بازی The Outer World PS4 کمپانی Obsidian Entertainment


این دو مدیر، بازی را به عنوان “ترکیبی از تیره و تلخ بودن توصیف کردند” ، و امیدوارند هنگام ایجاد روایت و تن بازی، تعادلی بین این تلخی و درام ایجاد شود. در ابتدا گزینه های رمانتیکی نیز مورد توجه قرار گرفته بود، اما این ویژگی در نهایت توسط استودیو برداشته شد. توسعه این بازی از ماه مه سال ۲۰۱۶ آغاز شد، زمانی که مدیر Obsidian یعنی فیرگوس اورکوهات بیان کرد که تعداد کمی از مردم در این استودیو که شامل کین و بویارسکیروی بود روی چیز کاملا جدیدی در موتور غیر واقعی کار می کردند.
بعدها Obsidian در مصاحبه ای با Eurogamer در سال ۲۰۱۷ انجام داد توسعه بازی را منتشر کرد. در دسامبر سال ۲۰۱۷، بخش خصوصی، این پروژه را به عنوان نخستین بخش از عناوین منتشر شده خود اعلام کرد. و این موضوع در ایونت Game Award سال ۲۰۱۸ به طور عمومی اعلام شد، و قرار شد این بازی برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، PlayStation ۴ و ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =