بازی The Spectrum Retreat کمپانی Dan Smith Studios

جزئیات انتشار بازی The Spectrum Retreat PS4 کمپانی Dan Smith Studios

در بازی های ویدیویی معمایی اغلب اوقات تصمیمات شما هستند که سرنوشت داستان را مشخص می کنند و برای یک بازی چندین پایان و خط داستانی نوشته و ساخته می شود و هر تصمیم شما در آن بازی یک پایان جدا خواهد داشت. علاوه بر بازی های معمایی امروزه بسیاری از بازی ها سعی می کنند داستانشان را با سوال پرسیدن از شما تغییر دهند. حتی در بخش داستانی بازی فیفا که یک بازی ورزشی است نیز تصمیم گیری های شما بسیار مهم است.

جزئیات انتشار بازی The Spectrum Retreat PS4 کمپانی Dan Smith Studios
جزئیات انتشار بازی The Spectrum Retreat PS4 کمپانی Dan Smith Studios

پس متوجه شدید که تصمیم گیری رکن اصلی بازی های معمایی است. اگر به فیلم های معمایی علاقه دارید قطعا دیده اید که شخصیت و کاراکتر اصلی داستان تمام تلاش خود را می کند تا با تصمیم های درست سرنخ ها را به همدیگر متصل کند و در آخر معمای فیلم را حل کند و به جواب برسد. در بازی های ویدیویی معمایی نیز همین گونه است. شما با تصمیمات مختلفی که می گیرید سرنوشت کاراکترتان را حتی بعضی اوقات مشخص می کنید.

داستان بازی The Spectrum Retreat

این بازی کاملا معمایی است و شما را وارد یک فضای معمایی می کند. در این فضا شما که یک ربات هوشمند هستید باید راز های مختلف قضایی را حل کنید و مجرمان را گیر بیندازید. در هر سکانس این بازی پلی استیشن از شما سوالات مختلفی میپرسد، شما باید به این سوالات پاسخ درست دهید و گرنه بازی به طور بدی پیش می رود. حتی در بعضی از اوقات در بازی شما باید با صحبت هایتان و انتخاب دیالوگ های مناسب گروگان گیر را راضی کنید که کروگان را ول کند. همه این ها ویژگی یک بازی معمایی خوب است.
قطعا حالا با بازی های معمایی به طور کامل آشنا شده اید و به محتویات زیاد این سبک بازی ها پی برده اید.سبک معمایی در بسیار از بازی های سبک های مختلف وجود دارد. برای مثال شما در قسمت هایی از بازی محبوب ناتی داگ یعنی Uncharted باید معما هارا حل کنید تا بتوانید مراحل را پیش ببرید. اما همیشه کمپانی های بزرگ نیستند که بازی های بزرگ و خوب می سازند بعضی اوقات کمپانی هایی که بسیار کوچک هستند بازی هایی خلق میکنند که همه گیمر ها را انگشت به دهان می گذارند. هرساله مراسمی تحت نام BAFTA برگزار می شود و به استعداد های گیمینگ جوایزی را اعطا می کنند.

برای اموال شما در قسمت هایی از بازی محبوب ناتی داگ یعنی Uncharted باید معما هارا حل کنید تا بتوانید مراحل را پیش ببرید.
اما همیشه کمپانی های بزرگ نیستند که بازی های بزرگ و خوب می سازند بعضی اوقات کمپانی هایی که بسیار کوچک هستند بازی هایی خلق میکنند که همه گیمر ها را انگشت به دهان می گذارند. هرساله مراسمی تحت نام BAFTA برگزار می شود و به استعداد های گیمینگ جوایزی را اعطا می کنند. در سال ۲۰۱۶ دن اسمیت جوان توانست جایزه بهترین بازی ساز جوان را دریافت کند. حال بعد از گذشت تقریبا دو سال از دریافت آن جایزه دن اسمیت با همکاری کمپانی ریپستون گیم قصد دارد تا بازی اش را برای پلتفرم ها عرضه کند.
این بازی که در سبک معمایی قرار است عرضه شود به نظر بازی پلی استیشن ۴ خوبی می آید. گرچه این شخص تا به حال تجربه عرضه بازی برای پلتفرم ها را نداشته است اما به کمک کمپانی ریپستون قصد دارد پا در صنعت گیم بگذارد. دن اسمیت اعلام کرده است که بر روی این بازی حدود ۵ سال است که دارد کار می کند و تمامی ویژگی های یک بازی معمایی خوب را در آن گنجانده است. از طرفی کارگردان استودیو ریپستون اعلام کرده است که اسمیت بر خلاف سن کمش ذهن خلاقی‌ دارد و بازی ای که قرار است عرضه شود بازی بسیار جذاب و با کیفیتی است.

جزئیات انتشار بازی The Spectrum Retreat PS4 کمپانی Dan Smith Studios
جزئیات انتشار بازی The Spectrum Retreat PS4 کمپانی Dan Smith Studios

این بازی در زمان آینده روایت می شود. کاراکتر اصلی که مردی با نقاب سفید با سوراخ های ریز بر روی دهان نقاب است باید در هتلی که مکان اصلی بازی است به دنبال سرنخ برای حل معما ها بگردد. حال معلوم نیست که این معما ها به همان کاراکتر مربوط است یا افراد دیگر طبق گفته های کمپانی ریپستون گیم این بازی جزو بازی های معمایی خوب است و میتواند نظر گیمر هارا جلب کند. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که پس از انتشار چه می کند. نظرات خود را پیرامون این بازی معمایی با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =