جزئیات انتشار بازی The talos principle PS4 کمپانی Croteam

جزئیات انتشار بازی The talos principle PS4 کمپانی Croteam
جزئیات انتشار بازی The talos principle PS4 کمپانی Croteam

از بازی های جدید ساخته شده استودیوی Croteam برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴، بازی The talos principle یا قضیه تالوس می باشد. این بازی یک بازی فکری بوده و هیچ خشونتی در آن نیست. قضیه کلی این بازی در مورد انسان های است که می خواهند آینده ای خوب را داشته باشند و فقط برای خودشان تلاش کنند می باشد.
هدف از آینده داشتن در این زمان، زمانی مهم می شود که عواملی باعث نابودی انسان ها می شود و این عوامل در همه جهان وجود دارد تا جای که انسان ها تصمیم می گیرند که رباتی انسان مانند بسازند که بعد از آن ها در زمین زندگی کند.
بعد از ساخته شدن ربات و شکل دادن شخصیت آن داستان حل معماها شروع می شود و برای حل آن ها باید از فکر خود کمک بگیرد و بعد از حل هر معما حس خوشایندی را تجربه می کند.

بازی The talos principle ویژه پلی استیشن ۴
بازی ساخته شده The talos principle ویژه پلی استیشن ۴ از بازی های ساخته شده حل معما است که حل آن ها به سادگی انجام نمی شود و همه ی فکر انسان را به چالش دعوت می کند.معماهای این بازی از دنیای علمی که حقیقت دارد می باشد. مثلا دانش فلسفه با دانش های فراطبیعی ترکیب شده و دشوارترین معماها را به وجود آورده است.
در مورد اسم این بازی باید بدانید که talos یک نام مستعار است که در مورد مردی اروپای مدافع در برابر حمله های دزدهای دریایی قرار گرفته است. محیط این بازی شبیه به محیط واقعی انسان ها است و برای پاسخ دادن به هر سوالی گیمر مدام آن را در ذهن خود بالا و پایین می کند یا به عبارت دیگر بازی The talos principle به خوبی ذهن را با معما به چالش می کشد.

The talos principle از بازی های لیست شده PS4
از بازی های که توسط شرکت Amazon برای پلی استیشن ۴ لیست شده است بازی The talos principle بوده که با قیمت مناسبی در اختیار خریداران قرار گرفته است.

موضوع بازی The talos principle پلی استیشن ۴
موضوع بازی The talos principle در مورد معما و حل آن است. شروع بازی با یک ربات است که بعد برخواستن از خواب توسط صدای آسمانی ( Elohim ) مورد استقبال قرار می گیرد. شما باید پازل های بازی را که نوعی معما هستند حل کنید و زمانی که خسته شدید می توانید در هر مکانی غیر از برج ممنوعه به گشت و گذار بپردازید.
یکی از چیزهای که ممکن است در حین گشت و گذار با آن روبرو شوید مواردی است که برای حل معماها به دردتان می خورد است که می توانید آن را نگه دارید و زمان حل معما از آن استفاده کنید.

شانس حل معماها در بازی The talos principle
برای اینکه شانس خود را در حل کردن معماها بالا ببرید لازم است به برخی موارد توجه کنید. ابتدا لازم است بدانید که حل معماهای این بازی بر اساس فکر و ذهن رباتی است که شما آن را هدایت می کنید می باشد زیرا این شما هستید که تصمیم گیری می کنید.
اما گوش کردن به صدای Elohim و انجام هر آنچه که او می گوید باعث می شود که شما زودتر معماها را حل کنید. عموما پرسش های که او می پرسد به اطلاعات شما مربوط است که بابت هر کدام مثال یا توضیحی ارائه می دهد که شما به جواب نزدیک شوید.

کارکتر بازی The talos principle، Ps4
آنچه از کاراکتر این بازی می دانیم این است که یک ربات بوده که از هوش مصنوعی بهره مند است و شما به وسیله آن به فکر کردن در مورد معماها و سوالات خواهید پرداخت و در یک کلمه حل معما با عمل کردن به دستورات Elohim امکان پذیر است.

موسیقی و صوت بازی The talos principle برای پلی استیشن ۴
همان طور که می دانید بازی The talos principle اولین بار در سال ۲۰۱۵ برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه گردید. موسیقی این بازی به خوبی پرداخته شده است. کار موسیقی این بازی به وسیله آقای مراوانس انجام گرفته است.

گیم پلی بازی The talos principle مخصوص Ps4
محوریت این بازی معما و حل آن می باشد و با استفاده از motor serioys شما از دید سوم شخص بازی می کنید و بازیکن در نقش رباتی انسان نما ظاهر می شود. این ربات دارای فکر و احساساتی چون انسان ها است و بیشتر از ۱۲۰ معما را جستجو می کند.اگر شخصیت بازی بمیرد ( به وسیله برخورد با پهباد ها که سبب منفجر شدن کاراکتر می شود. ) باید بازی را از اول شروع کنید.
برای جلوگیری از برخورد پهبادها به این ربات که موجب از بین بردن ربات می شود باید راه شان را سد کنید و این کار با فشردن دو کلید همزمان امکان پذیر می شود. همچنین برای راهنمایی حل معماها گیمر می تواند از پیامرسان کمک بگیرد.

ویژگی های بازی The talos principle برای Ps4
سبک بازی معمایی می باشد. این بازی در اکتبر سال ۲۰۱۵ برای دستگاه های پلی استیشن ۴ منتشر شد. داستان بازی بر اساس فلسفه می باشد. با حل معما می توان به پیروزی در این بازی رسید. از بازی های خوب عرضه شده صنعت بازی می باشد.
در مورد جزئیات عرضه بازی The talos principle برای پلی استیشن ۴ می توان گفت که اولین بار در سیزدهم اکتبر سال ۲۰۱۵ برای این کنسول عرضه گردیده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − سیزده =