جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont

جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont

جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont
جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont

بازی The walking deadیا مردگان متحرک از بازی های ویدیویی می باشد که به صورت ماجراجویی می باشد. این بازی در سال ۲۰۱۲ ساخته شد و در همان سال هم برای پلی استیشن ۴ عرضه شد. بازی The walking dead برگرفته از مجموعه کتاب های مردگان متحرک است که نویسنده آن ” رابرت کرکمن ” می باشد. مجموعه بازی های آن ۵ قسمت می باشد که در طول سال ۲۰۱۲ انتشار یافته است.
این بازی هم اکنون روی انواع کنسول ها از جمله پلی استیشن ۴ قابل اجرا است. در ابتدا گفتیم که این بازی از کتاب مردگان متحرک گرفته شده اما باید توجه داشت که شخصیت های این بازی با شخصیت های کتاب یکسان نیست و تعداد کمی از شخصیت های کتاب در این بازی حضور دارند.

داستان بازی The walking dead
داستان بازی مردگان متحرک در مورد یک استاد دانشگاه است که به علت کشته شدن سناتوری که با همسرش رابطه داشته است بازداشت می شود. وقتی که او را به زندان می برند خودرو حمل زامبی ها را می بیند و آشنایی با شخص ی به اسم کلمنتان با زامبی ها همراه می شود.
نام این استاد دانشگاه بی اوت است که جزء کاراکترهای اصلی می باشد و با کلمنتان همراه می شود و در طول بازی مجبور به انجام کارهای است که کلمنتان را حفظ کند که باعث شکل گرفتن داستان می شود.

ارزیابی بازی The walking desd، پلی استیشن ۴
این بازی در بسیاری از ارزیابی ها از سوی منتقدان نمره بالای را کسب نموده است و به عبارت دیگر دارای نمره کاملی است.زیرا ویژگی های مانند ، صداگذاری فوق العاده کاراکترها ، شکل عاطفی داستان ، انتخاب کاراکترها ، روان بودن قصه ی بازی ، از مواردی است که باعث ارزشمند بودن این بازی و کسب نمره کامل توسط آن می باشد. به طور کلی آنچه که باید در مورد ارزیابی این بازی بدانید این است که بازی جزء ۸۰ بازی برتر سال بوده و نسخه های ان با رقم بالایی به فروش رسیده است.

جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont
جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont

گیم پلی بازی The walking dead، PS4
متوجه شدیم که بازی مردگان متحرک از بازی های سوم شخص بوده که در سبک ماجراجویی نمایش داده می شود و گیمر به دنبال فرار و نجات خود و افرادش می باشد. گیم پلی این بازی فرقی با بازی های قبلی ساخته شده شرکت نمدارد. این بازی مانند تکه های یک پازل است که در هر قسمت آن شاهد یک داستان هستیم اما در کل آنچه را که باید گیمر انجام دهد این است که با انتخاب خود از هر مرحله عبور کند و بازی را ادامه دهد.

طراحی و ساخت بازی The walking dead برای پلی استیشن۴
ساخت بازی مردگان متحرک در سال ۲۰۱۱ انجام شد که یک سال بعد برای پلتفرم پلی استیشن هم به بازار عرضه شد. نشر بازی ویدیویی ابتدا با شایعه همراه بود که سپس بعد از گذشت ۱ سال این شایعه به واقعیت تبدیل شد. در سال اول انتشار بازی مردگان متحرک اطلاعاتی در مورد کنسول های قابل استفاده از این بازی ارائه نشد اما بعدها خود گیمران شاهد عرضه این بازی برای پلی استیشن ۳ و ۴ بودند که بسیار هم فروش داشت.

گرافیک بازی The walking dead، PS4
گرافیک این بازی Playstation 4 برای هر دستگاهی برگرفته از موتور Teltale Tool بود که در آن شاهد طراحی خوب فضای بازی ( که به خوبی حس را به گیمران القا می کند. )، فضای ترسناک جهان مردگان و ظاهرشان هستیم. از موارد خوب گرافیک بازی گفتیم اما کمی هم در مورد نقاط ضعف گرافیکی بازی بدانیم. کیفیت نداشتن ساختار، نبود نمای خوب از فضاهای دور، سایه زنی نامناسب از مواردی است که کیفیت کل گرافیک اینب ازی را پایین آورده است.

صدا و موسیقی بازی The walking dead برای پلی استیشن ۴
از نقاط قوت بازی The walking dead صدا و موسیقی آن است به طوری که احساسات را در بازی دوچندان می کند و در مواقع ترس به خوبی حس ترس و هراس را به گیمر القا می کند. تمامی صدا و موسیقی این بازی به تجربه لذت بخش یک بازی خوب کمک کرده است.

جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont
جزئیات انتشار بازی The walking dead PS4 کمپانی Frank Darabont

عرضه بازی The walking dead برای کنسول PS4
هر چند که عرضه بازی مردگان متحرک برای کنسول پلی استیشن ۴ با تأخیر همراه بود و از قرار معلوم یک سال به عقب افتاد اما این بازی سرانجام در همان تاریخ با تأخیر یکساله عرضه شد. علت تأخیر عرضه این بازی برای پلی استیشن ۴ از سوی شرکت سازنده فروش بیشتر و بهینه آن بوده است.

ویژگی های بازی عرضه شده The walking dead برای پلی استیشن ۴
بازی برگرفته از کتاب مردگان متحرک می باشد. بازی در سبک هیجان و ماجراجویی خلاصه شده است. ساخته شده برای Ps3، Ps4، X box one و Pc می باشد. در نقش یک قاتل به نام Lee Everett بازی می کنید. از ویژگی های بازی تصمیم گیری گیمر برای ادامه بازی می باشد.سرنوشت بازی به تصمیم گیری های شما بستگی دارد که باید در مدت زمان کمی انجام شود. شرکت سازنده بازی شرکت Telltale Games می باشد. همه ی بازی مردگان متحرک که شامل ۱۹ قسمت می باشد برای کنسول Ps4 و ایکس باکس در بازار عرضه گردیده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =