بازی Tiny metal کمپانی Area 35

جزئیات انتشار بازی Tiny metal PS4 کمپانی Area 35

Tiny metal یک بازی استراتژیک و جالب است که توسط Area 35 و Unties طراحی و در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۷ منتشر شده.این بازی مختص پلی استیشن ۴ و کامپیوتر ارائه شده است. Tiny metal یک بازی ژاپنی در سبک سنتی جنگی است که شما در آن نقش یک مبارز را دارید که در یک خانواده ی جنگجو به دنیا آمده و بزرگ شده و حالا در دوران جوانی رهبری یک گروه مبارز را به عهده دارد. دشمن شما گروه Nathan Metal است. تمام جریان این بازی بعد از قتل امپراطور سرزمین اتفاق می افتد و همین قتل سرآغاز داستان این بازی است.

جزئیات انتشار بازی Tiny metal PS4 کمپانی Area 35
جزئیات انتشار بازی Tiny metal PS4 کمپانی Area 35

مخاطب در این بازی می تواند توپ ها، تانک ها، وسایل نقلیه، هواپیما ها و هلیکوپترها را کنترل کنید و در نبرهای مختلفی که پیش رو دارید آنها را پیش ببرید و یا عقب بکشید. این بازی به خوبی می تواند هوش مخاطب را به چالش بکشد. این بازی یک بازی ساده، روان و پرزرق و برق است و مخاطب می تواند با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد و یا به دست می آورد میدان نبرد مهیجی را خلق کند. این بازی از بازی های استراتژیک قدیمی الهام گرفته و طراحان به خوبی عناصر گرافیکی و گیم پلی را به خوبی اصلاح کرده اند.

مکانیزم ها و سیستم های جنگی متفاوتی در این بازی قابل دسترس است و مخاطب به میزان پیشرفت خود می تواند به آنها دسترسی داشته باشد. در این بازی گروه های مختلفی به عنوان دوستان و دشمنان بر سر راه شما قرار می گیرند و شما باید از کوچکترین کمک دوستان خود استفاده کنید و با کوچکترین تهدید از طرف دشمنان نیز مقابله کنید. مخاطب در این بازی به چالش های مختلفی کشیده می شود و به نبرد های مختلفی راه میابد بنابراین باید بتواند از امکانات و نیروهای تحت امر خود به خوبی استفاده کند تا در جنگ ها پیروز گردد.

کنترل این نیروها به کلی در اختیار شما است و شما تجربه ی خود را در هدایت آنها افزایش دهید، در چند مرحله افسران ارتش که تجربه ی بالاتری دارند به شما نکاتی را گوشزد می کنند و شما می توانید با استفاده از این نکات کلیدی می توانید خود را پیروز میدان کنید. دقت کنید مناطقی که قصد یورش به آنجا را دارید ارزش بالایی داشته باشند تا با از دست دادن نیروها در جنگ ضعیف نشوید. در این بازی شما کنترل یک ارتش را به عهده دارید که واحد های مختلفی دارد و هرکدام از آنها دارای نقاط ضعف و قوت هستند. این ارتش تنها دارایی شما برای نجات سرزمین هایتان است.

در هر مرحله شما باید برای تقویت و بازسازی ارتش خود پول خرج کنید بنابراین باید بتوانید منابع مالی خود را کنترل کنید. در مراحل بالاتر می توانید تانک ها و هواپیماها را تقویت کنید و موشک های جدید و قدرتمند بسازید. یکی از ویژگی هایی که در این بازی به طور خلاقانه ای اضافه شده تسلط به میدان نبرد است و این به یک برنامه ی هجومی نیاز دارد. با استفاده از این سیستم شما می توانید با آخرین توان به نیرو های دشمن حمله کنید و در عین حال تمام قسمت های ارتش خود را نیز هدایت کنید. به جای اینکه خود به محل تجمع دشمن حمله کنید فقط کافیست آن نقطه را علامت گذاری کنید تا نیروها به آنجا حمله کنند.

توجه کنید که می تونید به هر نیرو دستور حمله به نقاط جداگانه ای را بدهید و در نهایت دستور حمله را صادر کنید در این صورت تمام نیروهایتان همزمان به استحکامات دشمن حمله می کنند. شما با فتح قسمت های جدید می توانید هر قسمت از ارتش خود را تقویت کنید و آنها نیز با استفاده از تجربیات جنگ قبلی خود را بهتر نشان خواهند داد. به میزان پیشرفت شما در بازی حریف هایتان نیز قدرتمند تر می شوند پس جای خطایی وجود مدارد و مخاطب باید تمام سعی خود را بکند و از تمام تفکرات خود به خوبی استفاده کند.

طراحان این بازی Playstation با استفاده از ایده های هوشمندانه و خلاقانه به خوبی توانسته اند یک محیط جذاب و هیجان انگیز بسازند. در این فضا شما جنگ را از یک فضای جدید مشاهده می کنید و می توانید خود را به جای یک فرمانده قرار دهید و تمام نیروهای یک ارتش را رهبری کنید. این بازی برای جلب نظر کارشناسان و مخاطبان از ایده های نو استفاده کرده که شما در این بازی با آنها آشنا خواهید شد. این بازی به صورت سه بعدی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به تمام نقاط نقشه توجه کنید. این بازی از گرافیک خوب و قابل قبولی بهره می برد و طبق ادعا شرکت سازنده، طراحان این بازی به دنبال خلق یک گیم پلی متفاوت بوده اند و بیشتر تلاش خود را به این بخش معطوف کرده اند.

جزئیات انتشار بازی Tiny metal PS4 کمپانی Area 35
جزئیات انتشار بازی Tiny metal PS4 کمپانی Area 35

این بازی حدودا ۱۵ تا ۲۰ ساعت گیم پلی مفید دارد و اگرچه بازی نسبتا کوتاهی است اما با محتوای خود به خوبی می تواند کاربر را سرگرم کند. همین سادگی و کوتاهی اما محتوای بالا توانسته بسیاری از کاربران نوجوانی را که عاشق بازی هایی با گرافیک بالا هستند را جذب کند. این بازی در نظرسنجی های انجام گرفته توانسته نمره ی خوبی را از کاربران و منتقدان بگیرد و این موضوع نشان دهنده ی کیفیت این بازی است، فاکتوری که در خیلی از بازی های دیگر شاهد آن نیستیم. شما می توانید با تماشای تریلر این بازی از محتوای آن مطلع شوید، در ضمن می توانید از نظرات دیگر کاربران در راستای افزایش تجربه ی خود استفاده کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 13 =