جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

مروری بر بازی Transpose

  • شرکت توسعه دهنده: Secret Location Inc.
  • شرکت منتشر کننده: Secret Location Inc.
  • ژانر: خانوادگی
  • تاریخ عرضه: اکنون عرضه شده است

بازی های Playstation پازلی و واقعیت مجازی از زمان فاز جدید تکنولوژی بسیار قوی عرضه شده اند، و این عمدتا به آن دلیل است که ماهیت علمی در این ژانر به خوبی بر عدم دقت و وفاداری کلی بر سخت افزارها تکیه دارد.
بازی Transpose جدیدترین بازی واقعیت مجازی در این حالت است، اما روشی بسیار پیچیده تر از بیشتر بازی های پازلی واقعیت مجازی دارد و بازیکنان باید به استفاده از پازل های مدرن و بازی هوشمندانه عادت کنند.
طرح بازی Transpose بسیار پرهزینه بود، این بازی کاربران را وارد دنیای یکپارچه از پدیده های هندسی، پیاده روهای یخ زده با محتوای کم می کند.
مقدمه ای کوتاه اما ترسناک، بازیکن را در موقعیتی از ازدحام آواتارهای قرمز می دهد، همگی در حال تکان دادن بازوهای خود در پاسخ به خودتان هستند. جالب توجه است، این به معنای تازه بودن داستان نیست، بلکه مرجعی کلیدی برای اصل داستان است، که باعث می شود بازیکنان کلون های ثبت شده را دستکاری کنند و از بلوک ها پازل های کلیدی عبور کنند، پازل هایی که به سرعت فریبنده و پیچیده می شوند.

جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location
جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

برای افرادی که بازی The Swapper  Playstation 4 را به خاطر می آورند، باید بگوییم که بازی Transpose تا حدودی دارای مکانیسم مشابهی است.
هر بار که کپی بازیکن نابود شد، چه به طور عمدی چه با سقوط از لبه، شاه گزینه ای برای نگهداری یا دور انداختن این کپی دارید. سطح بازی ممکن است به طور کامل مجددا بارگذاری شود، همراه با تمامی تغییراتی که قبلا انجام شده، اما کپی فعال باید تمامی اقدامات قبلی را به همراه اقدامات جدیدی که با آواتار جدید شما ساخته شده، انجام دهد.
با بدست آوردن “نیروی اصلی” از کلون های از پیش تعیین شده که در سطح مورد نظر یا با از هم گسستن کپی که قبلا ایجاد شده، جایگذاری می شود، بازیکن می تواند ماشین های چندگانه را ایجاد کرده و زمانی که آن ها مسیر و اقدامات خود را تکرار می کنند، آن ها را تماشا کند، و به طور موثر همراه با آن ها کار کند تا به طور موفق سطح مورد نظر را حل کنند.
همه این موارد به طور قابل ملاحظه ای پیچیده هستند، اما هدف اصلی Transpose منجر به لحظات بازی پلی استیشن پازلی بسیار جادویی ای می شود.
بازیکنان خیلی زود اهمیت انداختن بلوک را در شکاف متوجه می شوند، به طوری که می تواند به راحتی توسط نماد بازسازی شده جمع می شوند.
بعلاوه، عمل مشاهده کلون هایی که در یک مکان هستند و خیره شدن به سطوح اطراف به عبارت دیگر، تفکر درباره نحوه حل پازل، زیرا این دقیقا کاری است که چند لحظه پیش انجام می دادید کاملا غیر طبیعی است، این تنها نوع احساسی است که در پلتفرم واقعیت مجازی تجربه می شود.

جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location
جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

زمان و گرانش دو عنصر متصلی هستند که جهان را کنترل می کنند، چرخه ای در حال حرکت، ویرانی همیشگی و ایجاد حلقه ای بی پایان. اما می توانند به عنوان ابزاری برای تغییر دنیا مورد استفاده قرار گیرند، این دقیقا همان جایی است که Transpose وارد می شود.
این بازی پلی استیشن ۴ در زمینه ای رویایی، آسمانی تنظیم شده که بین زمینه های یکپارچه تاریک و حوزه های فانتزی روشن در حال تغییر است، بازی Transpose تجربه پازلی رویایی است که کاملا آفلاین است.
این بازی آزادی کامل برای کشف سطوح دارد، بواسطه حرکات صاف و انتقال های از راه دور هر دو آن ها می تواند در زمان یکسان برای حداکثر اثر مورد استفاده قرار گیرند ،۳۵ سطح بازی در سه جهان ساخته شده اند که همگی یک هدف دارند، جابجا کردن مکعب های انرژی از یک نقطه به سمت مقصد آن ها.
با این حال، برای انجام این کار باید اول یاد بگیرید چگونه زمان را کنترل کرده و کپی هایی از خودتان ایجاد کنید.
این کپی ها Echos نام دارند، که می توانند در چندین سطح ایجاد شوند و Echos چندگانه ساخته شوند. این ها سپس توسط نوارهایی روی بازوی سمت راست شما مشخص می شوند، هر یک از این نوارها به عنوان یک Echo تولید شده مورد استفاده قرار می گیرند.در بازوی سمت چپ اسلایدری وجود دارد که می تواند زمان را تسریع کند، و به این Echos اجازه دهد کارها را با سرعت بیشتری انجام دهند.
این Echos به راحتی ایجاد می شوند. به راحتی یک اقدام یا هر تعداد اقدامات را انجام می دهند و سپس می توانید انتخاب کنید که آن را نگه دارید یا از بین ببرید. زمانی که یکی از این دو اقدام انتخاب شدند شما به جایی که سطح را شروع کرده بودید باز می گردید.
این بار اگرچه Echo که قبلا ضبط شده بود بازی پلستیشن می کند، اهرم را می کشد، مکعب ها را پرت می کند، و در سراسر پلتفرم حرکت می کند، و در واقع هر کاری که مشا باید انجام دهید را انجام می دهدو این به نوبه خود به شما اجازه رسیدن به مناطق جدید یا اجرای اقدامات دیگر می کند تا سطح مورد نظر کامل شود.
این ایده بسیار زیبایی است که می تواند به عنوان یک مفهوم هم درک شود، اما سطوح بعدی ممکن است بسیار پیچیده باشند زیرا Echo های بیشتری ایجاد می شوند، و در سراسر سطح حرکت کرده و هر یک نقش خود را ایفا می کنند.

جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location
جزئیات انتشار بازی Transpose PS4 کمپانی Secret Location

شما می دانید هر Echo در حال انجام چه کاری است شما این فرایند را انجام داده اید با این حال ترفند اصلی این بازی ویدیویی کنترل خود چندگانه شما، در هم پیچیدن خودتان و Echo های آینده در یک کلیت هماهنگ است.
بازی Transpose بازی جذابی برای همگان است، این بازی به اندازه ای سطح دارد که اکثر مردم را برای چند ساعت مشغول کند.
اگر نقصی وجود داشته باشد Echo Bands می توانند حذف شوند. در غیر این صورت، بازی Transpose تجربه هیجان انگیزی است که بازیکنان واقعیت مجازی نباید آن را نادیده بگیرند.

 

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 12 =