جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

ما در این مقاله به بررسی بازی Trials of the Blood Dragon می پردازیم. بازی که در ابتدا با ایده های ناب و دسته اولی شکل گرفت اما در مرحله نهایی چیز جذابی از آب در نیامد و نتوانست به خوبی با مخاطبانش ارتباط برقرار کند. این بازی تلفیقی از دو بازی پرطرفدار است. اما نتوانسته ان طور که باید و شاید به دل گیمرها بنشیند.

آشنایی بیشتر با بازی Trials of the Blood Dragon
اگر بخواهیم دست به نقد Trials of the Blood Dragon بزنیم، باید بگوییم که بدترین بخش بازی به گیم پلی آن مربوط است. اما بهتر است پیش از اینکه به نقد گیم پلی بازی مشغول شویم، کمی هم در مورد کلیات این عنوان صحبت کنیم. شما در این بازی با دو کاراکتر سرباز رو به رو خواهید بود که وظیفه مقابله با دشمنان را بر عهده دارند. این دشمنان هر طیف و قشری را شامل می شوند.

جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx
جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

به همین علت شاید گاهی از اوقات مجبور به ایستادگی در برابر نینجاها باشید و بار دیگر با آدم فضایی های عجیب و غریب سر و کله بزنید. اگر چه روایت کلی داستان بازی چنگی به دل نمی زند، اما فضاسازی، طراحی محیط و پرداختن به کاراکترها در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. دیالوگ هایی که بین کاراکترهای مختلف بازی پلی استیشن ۴ رد و بدل می شود، شباهت زیادی به دیالوگ های فیلم های سینمایی دهه ۸۰ دارد که بازی را جذاب کرده است.
اما وقتی با گیم پلی Trials of the Blood Dragon مواجه می شوید، خلی زود نکات مثبت این عنوان را به دست فراموشی می سپارید.
اگر پیشتر تجربه آشنایی با سری بازی های Trials را داشته باشید، حتما می دانید که موتور نقش اساسی در این بازی ها دارد. مجموعه Trials که سبکی ریسینگ پلتفرمر دارد به شما فرصت می دهد تا در مسیری مشخص به حرکت درآیید. به طوری که پیروز میدان شوید و بتوانید به عنوان نفر اول مسابقات بدرخشید.
شما در این سری بازی ها یاد می گیرید که چطور موتورتان را کنترل کنید و با اختلاف از سایر رقبا جلو بزنید. اگر با ذهنیتی این چنینی پا به دنیای Trials of the Blood Dragon بگذارید، حتما غافلگیر خواهید شد. اگر چه در این نسخه هم موتور نقش اساسی دارد، اما به غیر موتور و سبک ریسینگ چیزهای دیگری هم در Trials of the Blood Dragon وجود دارد که شاید به مذاقتان خوش نیاید.

بگذارید کار را از وجوه مثبت گیم پلی Trials of the Blood Dragon شروع کنیم. همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم در این عنوان نیز موتور وجود دارد. اما سازنده سعی کرده تا کمی آن را کمرنگ تر کند. تا زمانی که در این عنوان با موتور سر وکار دارید همه چیز رو به راه است. در این بخش باید به دنبال راهی برای عبور از موانع باشید و سعی کنید با سرعت برق و باد خودتان را به مقصد برسانید. باید اعتراف کنیم که این بخش از بازی واقعا بی نظیر است.
شما می توانید با شرکت در مسابقات مختلف شور و هیجان زیادی را از بازی دریافت کنید.
یادتان باشد تا زمانی که در Trials of the Blood Dragon بر موتورتان سوار هستید، همه چیز خوب است. اما وقتی که از موتور پیاده می شوید رنگ و روی بازی حسابی فرق می کند. شما مجبور هستید برای پیگیری برخی از مراحل بازی از موتور پیاده شوید. دقیقا همین جاست که Trials of the Blood Dragon از کیفیت می افتد.
به نظر می رسد اضافه شدن مراحلی که در آن موتور هیچ نقشی ندارد، بدترین کاری بوده که تیم سازنده انجام داده است.

کاراکترهای بازی وقتی که از موتور پیاده می شوند، به شخصیت های تازه ای تبدیل می شوند. شخصیت هایی که اسلحه به دست گرفته اند و دشمنانشان را می کشند، هیچ شباهتی به موتورسواران قسمت قبل ندارند. اوضاع از زمانی وخیم تر می شود که در حین این کشت و کشتار قلاب به دست می گیرند تا بازی Playstation 4 را به سمت بازی های سکوبازی بکشانند.

جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx
جزئیات انتشار بازی Trials of the Blood Dragon PS4 کمپانی RedLynx

البته همه چیز به همین جا ختم نمی شود. همیشه یک اتفاق بدتری هم برای Trials of the Blood Dragon وجود دارد. هنوز با سکوبازی در میان کشت و کشتار کنار نیامده اید که شخصیت های بازی را در لباس های فضانوردی می بینید! وقتی که خودتان را در فضا و در حال مبارزه با موجودات فضایی می بینید به طور کل فراموش می کنید که در دنیای Trials حضور دارید! متاسفانه این بخش درهم بازی، اصلا کوتاه نیست و نیمی از داستان بازی را به خود اختصاص داده است.
بدین ترتیب شما برای نیمی از بازی از موتورتان دور خواهید بود و مجبورید به جای تجربه مسابقات جذاب، به کارهای باطل و به دردنخور مشغول شوید.
مطمئن باشید هرگاه از موتورتان دور شوید، آرزو می کنید که این مراحل آشفته و درهم زودتر تمام شود تا دوباره در مسابقات شرکت کنید! متاسفانه در مبارزاتی که مابین شما و دشمنان صورت می گیرد، هیچ نقطه جاذبه ای وجود ندارد. شما حتی یک اسلحه خوب در اختیارندارید که به آن امیدوار باشید.
اگر نهایت عدل را در مورد Trials of the Blood Dragon رعایت کنیم، باید بگوییم که در مجموع این عنوان بسیار سرد و خسته کننده است و نمی تواند گیمرهای سخت گیر امروزی را راضی کند!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هجده =