جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox۱ کمپانی Ubisoft

بازی های ریسینگ و مسابقه ای همیشه یکی از محبوب ترین ژانر ها برای گیمر ها به شمار می رود ، بازی هایی که با ایجاد رقابت سعی می کنند مخاطب خود و گیمر را وارد چالشی نو کنند و با ایجاد حس هیجان ناشی از رقابت و مسابقه گیمر را بیش تر از هر ژانری درگیر خود کند.یکی از این بازی های مجموعه Trials است ، بازی که شما را با خود به دل مسابقات موتور سواری می برد ، مسابقات دیوانه واری که هیجان آن را با هیچ چیزی عوض نخواهید کرد.
مجموعه Trials توسط استودیو RedLynx توسعه و ساخته شد ، استودیو که از سال ۲۰۰۰ مشعول به ساخت بازی است و مقر اصلی آن در فنلاند است ، این استودیو خیلی سریع توانست به موفقیت برسد و در سال ۲۰۱۱ به یکی از همکاران استودیو بزرگ یوبی سافت تبدیل شد. مجموعه Trials هم به دلیل هم همکاری توسط ناشر بزرگ دنیای بازی یعنی یوبی سافت منتشر شد و تا به امروز که ۱۹ سال است از انتشار اولین نسخه این بازی می گذرد.
بازی Trials برای پلتفرم های مختلفی عرضه شده است.
آخرین نسخه و جدید ترین نسخه مجموعه Trials با نام Trials Rising با شروع سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم های ویندوز و کنسول های نینتندو سوئیچ ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. بازی اینبار علاوه بر RedLynx در لیست توسعه دهندگان خود یوبی سافت کیف را هم دید و همین باعث شد که نگاه ها به این نسخه متفاوت تر باشد.

جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft

بازی Trials Rising توانست برعکس خیلی از مجموعه ها با حفظ ویژگی ها و نقاط قوت نسخه های قبلی و با ایجاد ویژگی های جدید به یک اثر نسبتا موفق تبدیل شود.بازی با تمرکز بر شخصی سازی آغاز می شود و این موضوع همان چیزی است که در ثانیه اول با آن در Trials Rising رو به رو هستید و شما بعد از ورود به بازی با انتخاب و شخصی سازی کاراکتر خود اجازه ورود به بازی را خواهد داشت.
و بعد از آن شما همان شیوه همیشگی مجموعه یعنی عبور از موانع رو به رو خواهید بود ، مهمترین چیزی که در یک بازی ۲.۵ بعدی اهمیت دارد طراحی مراحل است و Trials Rising توانسته در این حوزه به خوبی عمل کرد به طوری که با قرار دادن بازیکن در مناطق مختلف جهان با سبک های مختلف مراحل گیمر را رو به رو می کند که با در هم آمیختن عناصر مختلف تاریخی و حتی تخیلی جلوه های جذابی را در طراحی مراحل به وجود آورده است.
این زیبایی بصری همان چیزی است که برای یک بازی طولانی و تا حدودی خسته کننده مثل Trials Rising از خستگی و کلیشه ای شدن بازی می کاهد و اجازه نمی دهد مخاطب از بازی دل زده شود.بازی Trials Rising به دلیل گیم پلی نسبتا سخت خود که شاید در دید اول فکر کنید که بازی قرار نیست چالش خاصی داشته باشد اما بازی به مـرور سخت و چالشی می شود در درون خود یک بخش آموزشـی کـامـل نـیـز قـرار داده کـه در آن بـه شـمـا تـمـامـی گـیـم پـلی بـازی را بـه طـور کامـل آمـوزش مـی دهـد.

جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft
جزئیات انتشار بازی Trials Rising XBox1 کمپانی Ubisoft

از کنترل صحیح موتور گرفته تا درست و به موقع به عقب و جلو خم شدن ها و حتی شیوه درست ترمز زدن و گاز دادن ، وجود همچین بخش آموزشی بسیار برای بازی مفید بوده و باعث می شود گیمری که تا الان حتی تجربه بازی مجموعه Trials را نداشته است با یادگیری نکات ریز و درشت گیم پلی خیلی سریع به یک گیمر حرفه ای تبدیل شود.بازی برای جلوگیری از تکراری شدن برای شما بخش های مختلفی را نیز تدارک دیده است .
بازی در مرحله اول دارای یک بخش بازی و رقابت با هوش مصنوعی است که به دلیل طراحی خوب هوش مصنوعی بسیار چالشی و جذاب است و می تواند ساعت ها شما را درگیر خود کند ، اگر فکر می کنید که هوش مصنوعی بازی برای شما ساده است بازی به شما اجازه رقابت آنلاین با دیگر گیمر های دنیا را می دهد که همین برایتان یک چالش بی پایان را به وجود می آورد.

و مثل هر بازی آنلاینی شما تازه متوجه می شوید که تا چه حد نسبت به سایر گیمر ها عقب هستید و نیاز به تمرین بیشتر دارید ، بازی در همینجا نیز متوقف نمی شود و با ایجاد بخش همکاری یا CO-OP به شما اجازه می دهد که با کمک بازیکن دیگر و با همکاری هم با چالش های Trials Rising رو به رو شوید و سعی در شکست دادن بازی کنید ، وجود بخش همکاری نیز بازی Trials Rising را به یک تجربه لذت بخش تبدیل کرده است.
بازی جدای از شخصی سازی که نه فوق العاده ولی خوب طراحی شده با ایجاد بخش ارتقا نیز به جذابیت های بازی اضافه کرده است ، بخشی که شما در آن می توانید موتور خود را ارتقا دهید و با ظاهری که دوست دارید آن را زیبا کنید.صداگذاری بازی نیز بسیار خوب است و استودیو توسعه دهنده با قرار دادن موسیقی هایی هماهنگ با ریتم بازی شما را بیشتر از قبل درگیر بازی می کند ، موسیقی هایی که عالی طراحی شده و بسیار گوش نواز هستند.
بازی Trials Rising از سایت Metacritic به نسبت نسخه های مختلف خود امتیاز های متفاوت نیز بدست آورد بالاترین امتیاز برای نسخه ایکس باکس وان است با کسب نمره ۸۵ از ۱۰۰ نشان داد که چقدر بازی Trials Rising جذاب و فوق العاده است ، نسخه PC نمره ۸۳ و نسخه سوئیچ و پلی استیشن ۴ با کسب نمره ۷۹ از ۱۰۰ نیز توانستند نمره بسیار خوبی را بدست آوردند. همینطور وبسایت IGN به بازی نمره ۸ از ۱۰ را داد.اگر نیاز به کمی لحظه های فان دارید مطمئن باشید Trials Rising بهترین انتخاب برای شما به شمار می رود بازی که یک تجربه لذت بخش و بامزه را برایتان تدارک دیده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − سه =