جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4

جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4

جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4

پس از موفقیت در Steam و Nintendo Switch در سال گذشته، صاحبان PlayStation 4 اکنون می توانند از بازی لذت بخش Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe بهره مند شوند. در حالیکه بازی Battle Chef Brigade ترکیبی هنرمندانه از بازی های سبک شکار بر اساس حرکات ترکیبی و آشپزی معمایی را در فضایی ماجراجویانه و فانتزی عرضه می کند که کاملا توسط دست طرا حی شده اند، شخصیت های دوست داشتنی، این بازی را به طرز شگفت انگیزی جذاب می کنند.

جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4
جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4

Mia خوش بین و دوست داشتنی از بهترین دوستان و رقیب Thrash است که در اکثر بازی های قرون وسطایی دیده می شود. در بازی Battle Chef Brigade شما می توانید به صورت تک نفره و یا رقابت با دوستانتان در بخش لیدربورد مشغول شوید. این بازی با یک سبک هنری لذت بخش و یادآور آثار Hayao Miyazaki تکمیل شده است که تنها بخش هایی از پیمایش ۲D را در اختیار شما قرار می دهد که نگاه کردن به سادگی و جلوه های بصری آن لذت بخش است. موسیقی متن فیلم نیز واقعا جذاب و عالی در راس کار قرار دارد. طرح عاقلانه، آن کمی فریبنده است، اما جذاب خواهد بود.
در مسیر خود تا Brigade در حالی که با هیولاهای مخرب Victusia به نبرد مشغول هستید، آشپزی می کنید. برای تبدیل شدن به یک Brigadier شما باید هیولاها را با حرکات تهاجمی ترکیبی شکار کنید و مواد غذایی به دست آمده ی تازه ی خود را در یک مسابقه آشپزی چالش برانگیز بپزید تا نظر هیئت داوران برای پیروزی در مسابقات را جلب کنید. تمامی کاراکترها و هیولاهای بازی به طور دستی طراحی شده اند. دو کاراکتر مختلف برای شما در بازی تعبیه شده است که هرکدام شخصیت، شیوه ی نبرد و شیوه ی آشپزی منحصر به فرد خود را دارد.
شما، به عنوان Mia، تصمیم به ترک زندگی روزمره خود از کار در رستوران خانوادگی و شرکت در مسابقات رزمی دسته سرآشپزها، با هدف نهایی برای پیوستن به سازمان نهایی و نشان دادن خود به عنوان یکی از بهترین سر آشپز ها در Battle Chefs in Victusia می گیرید. با وجود ظاهر پر سرو صدایی که Mia دارد ، به این دلیل موفق می شود که دنیای خود، دانش و مهم تر از همه، شخصیت های آن را جدی می گیرد. اگر چه داستان تخیلی این بازی رایج است به یک تجربه لذت بخش و نه چندان طولانی منجر می شود.
اگر چه ترکیب عمل پیمایش و گیم پلی پازل کاملا جدید نیست، اما چیزی نیست که ما اغلب آن را ببینیم. تیپ نبرد Chef Brigade Deluxe این تغییر را کاملا یکپارچه مدیریت می کند. در باز می شود تا Mia به بیرون برود، چند هیولا را بکشد و گاهی به آشپزخانه برگردد تا یک غذای خوش مزه آماده کند. مبارزه مستقیما رو به جلو، با Mia و در نهایت یک شخصیت دوم، Thrash، با استفاده از هر دو سلاح، جادو و فرار کردن برای شکست بسیاری از مخالفان است.
بعد از کشتن و یا جمع کردن مواد اولیه مورد نظر خود، باید به آشپزخانه برگردید و از شما خواسته شود غذای خوش مزه را براساس یک مجموعه تنظیمات طعم مورد نظر، طبخ کنید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید Baurun را به عنوان یک جزترکیبی مخفی بپزید اما داور شما در حال پخت غذا می خواهد که غذا تند باشد، باید مواد غذایی را جمع آوری کنید که بیشتر سنگ های قرمز دارند و شما می توانید به راحتی آنها را با غذا تطبیق دهید. در نسخه the deluxe بازی چند حالت اضافی برای استراحت شما وجود دارد. این یک بازی ps4 تطبیقی و فوق العاده خلاقانه است.

جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4
جزئیات انتشار بازی Trinket Studios’ Battle Chef Brigade Deluxe PS4

این فقط یک بازی سه بعدی نیست که به یک سو متمایل باشد بلکه مدلی که بازی چیدمان شده لذت بخش و چالش برانگیز است. بازیکنان اغلب عطر و طعم های پیچیده ایجاد می کنند، اما هر ماده ای که استفاده می کنید می تواند از انواع مختلف جواهرات ساخته شده با استخوان ها یا سم های موجود در آن باشد که بدون شک حتی با تجربه ترین سرآشپزها را نیز گیج می کند. خوشبختانه ابزار سرآشپز به اندازه توانایی های آن بسیار مهم است و همانطور که از طریق داستان پیشرفت می کنید، دیگ های جدید، تابه ها و تخته های برش را برای کمک به ایجاد بهترین ظروف ممکن برای آشپزی می سازید.
هر قطعه جدیدی که شما به دست آورده اید، گزینه های بیشتری را در مورد چگونگی عواقب ناشی از کارتان در طی سفرتان آشکار می کند. هر نکته در یک نبرد سرآشپز، همانند هر چیز دیگری مهم است. استثنائات در یک بخش از یک چالش ممکن است برای ماموریت های جانبی مفید باشد، مانند تکمیل کردن پازل برای Belchor یا شکار دشمنان برای Thorn، اما برای موفقیت در جنگ، سریع بودن در ذهن و عملکرد بدن کلیدی است. در این بازی هر چیزی که قبلا در مورد آشپزی می دانستید تغییر خواهد کرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هجده =