جزئیات انتشار بازی Unravel 2 XBox One کمپانی ColdWood Interactive

جزئیات انتشار بازی Unravel 2 XBox One کمپانی ColdWood Interactive

جزئیات انتشار بازی Unravel 2 XBox One کمپانی ColdWood Interactive
یکی از عناوین جذابی که می توانید با امتحان آن حسابی کیف کنید، Unravel 2 نام دارد. این عنوان در نسخه پیشین خود به مخاطبان ثابت کرده بود که عنوانی شایسته و دوست داشتنی است. به همین دلیل وقتی که الکترونیک آرتز در کنفرانس خود از نسخه دوم این عنوان صحبت کرد، مخاطبان با شور و اشتیاق زیادی منتظر Unravel 2 بودند. نکته جالب در مورد Unravel 2 این است که این بازی پس از پخش تریلر آن به دست مخاطبان رسید و علاقمندان می توانستند.
بدون معطلی به دنیای جذاب Unravel 2 وارد شوند. اگر پیشتر Unravel را امتحان کرده اید، حالا می توانید با پرداخت ۲۰ دلار در دنیای جذاب Unravel 2 حاضر شوید. این بازی از پلتفرم های مختلف پشتیبانی می کند. لذا در صورتی که دارای کنسول پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی هستید، می توانید به سراغ این بازی بروید. ما در این مقاله Unravel 2 را بر روی کنسول ایکس باکس وان بررسی می کنیم.

آشنایی بیشتر با بازی Unravel 2
شما در ابتدای بازی با یک یارنی قرمز مواجه هستید. او در کشتی و بر اثر طوفان های شدید آسیب می بیند و قسمتی از نخش پاره می شود. اتفاقات بازی او را به ساحل می کشاند و در ادامه راه با یک یارنی دیگر آشنا می شود. این یارنی آبی رنگ است و در بهبود وضعیت یارنی مصدوم به او کمک می کند. او قسمتی از نخ آبی رنگ خود را به یارنی قرمز پیوند می زند و بر اثر این اتفاق یک پیوند و ارتباط برادری مابین این دو شکل می گیرد.
در ادامه راه این دو کاراکتر مهم بازی با یکدیگر، هم مسیر می شوند و به دنبال یافتن خانه خود می روند.
ماجرای Unravel 2 درست از میان کاراکترهای اصلی بازی بیرون کشیده شده است. شما باید در طول بازی با این دو کاراکتر همراه شوید تا در نهایت مسیر خانه خود را پیدا کنند. البته در این میان اتفاقات سختی هم پیش می آید که یارنی ها باید به کمک هم از آنها عبور کنند. البته همه چیز در Unravel 2 به داستان یافتن خانه یارنی ها محدود نمی شود.
Unravel 2 بخش دیگری هم دارد. بخشی که داستان دو جوان را روایت میکند. این دو جوان به دلیل شرایط بد خانوادگی خود از منزل فرار می کنند تا ادامه اتفاقات بازی XBox شکل بگیرد. این دو در این مسیر با اتفاقات سخت و گاها ناخوشایندی مواجه می شوند که باید در پشت سر گذاشتن این مراحل دشوار به آنها کمک کنید. البته این داستان چندان بلند نیست و برای به پایان رساندنش به زمانی مابین ۴ تا ۶ ساعت نیاز خواهید داشت.
به طور کلی به نظر می رسد که داستان این جوان کمی تار و گنگ است و در نهایت با کیفیت قابل قبولی به پایان نمی رسد. به احتمال زیاد از سیر داستانی یارنی ها در طول بازی بیشتر خوشتان خواهد آمد. Unravel 2
داستان قابل قبولی دارد. به طوری که هیچ گاه فکر نمی کنید در میان یک داستان بی مزه که بی دلیل طولانی شده است، گیر افتاده اید. شاید تنها چیزی که در مورد داستان بازی Unravel 2 اذیتتان کند، به پایان بندی نسبتا ضعیفش مربوط باشد.
در مورد گیم پلی بازی Unravel 2 باید بگوییم که همه چیز رو به راه است. شما می توانید از حضور دراین بازی لذت ببرید. نکته مهمی که در مورد Unravel 2 وجود دارد، دو نفره بودن آن است. اگر تمایل دارید تا در کنار دوست، همسر و یا یکی از نزدیکانتان به بازی سرگرم شوید، Unravel 2 گزینه مناسبی خواهد بود. البته این عنوان به صورت تک نفره هم قابل پیگیری است. اما به نظر می رسد که در بخش دو نفره از قدرت و توان بالاتری برخوردار است.
پس از اینکه یارنی قرمز، یارنی آبی رنگ را پیدا می کند، بازی از شما در مورد ادامه بازی به صورت تک نفره یا دونفره سوال می پرسد. در صورتی که گزینه تک نفره را انتخاب کنید، یارنی دوم تنها در مواقع لزوم در کنارتان حضور خواهد داشت. اما بهتر است که Unravel 2 را به صورت دو نفره امتحان کنید. زیر معماهای بازی در Unravel 2 برای دو نفر تعریف شده است و حل آنها به کمک دو یارنی جذاب خواهد بود.
البته سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا این عنوان در بخش تک نفره چیزی کم نداشته باشد و در این راه موفق هم بوده است. اما مطمئن باشید از تجربه Unravel 2 به صورت دو نفره بیشتر لذت خواهید برد.
معماهای بازی واقعا پیچیده و جالب هستند و هر چه بیشتر دربازی پیش می روید، پیچیدگی آنها افزایش پیدا می کند. در ابتدای راه با معماهای ساده ای مواجه هستید که می توانید به سرعت به آنها پایان دهید.
اما کمی که جلوتر می روید با معماها و چالش هایی رو به رو می شوید که باید برای حلشان زمان زیادی خرج کنید. یادتان باشد برای اینکه بتوانید از معماهای مختلف بازی عبور کنید، باید به خوبی فکر کنید و همه چیز را به صورت پازل کنار هم بچینید. باید اعتراف کرد که میزان سختی این معماها به درستی تعیین شده است. آنها نه بیش از اندازه سخت هستند و نه آنقدرآسان که احساس کنید بیهوده وقتتان را تلف کرده اید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 5 =