جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4

جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4

جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4

در دنیایی که در کشمکش جنگ نابود شده و توسط یک قدرت جادویی تحت تسلط قرار گرفته است شما آخرین امید امپراطوری خود برای شکست دشمن اهریمنی یعنی Chaos horder هستید . Warhammer chaosbane عنوان یک بازی اکشن ، مهیج و ماجرا جویانه است که توسط استدیو Eko software طراحی شده و قرار است در ۴ ژوئن ۲۰۱۹ عرضه گردد. این بازی به صورت آفلاین تا سقف ۴ نفره (لوکال)و چند دسته آنلاین (co-op) قابل اجرا است .
در این بازی شما می توانید از میان چهار شخصیت یکی را به عنوان قهرمان خود و شخصیت اصلی این بازی انتخاب کنید. هرکدام از این شخصیت ها دارای قدرت و مشخصه های خاص خود هستند که با پیشرفت شما در این بازی هر کدام از این ویژگی ها پیشرفت می کنند ،در این بازی شما باید قدرت همکاری با دوستان خود را همزمان در جنگ علیه دشمن حفظ کنید. این بازی چهار کلاس شخصیتی دارد:
Tanky soldier, wood elf archer, high elf mage, dwarf slayer. اگر شما به دنیای Warhammer آشنا نیستید Slayers ها کوتوله هایی هستند که تلاش می کنند گناه نابخشودنی را که قبلا انجام داده اند را جبران کنند و جبران این ماجرا فقط با یک نبرد تا آخرین قطره ی خون انجام می پذیرد.در این بازی شما از نقاط مختلفی مانند کانال های فاضلاب می توانید خود را به نقاط اصلی ویران شده شهر برسانید و با انبوهی از هیولاها و قدرت های مختلفی مقابله کنید که قصد نابئدی شما را دارند ، تلاش کنید تا مهارت های جنگی خود را تقویت کنید.

جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4
جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4

این بازی حق انتخاب هر کدام از شخصیت ها و یا ساخت آنها را به سلیقه ی خود به عهده ی شما گذاشته ، یک سرباز امپراطوری این قدرت را دارد که به دشمن ضربات سنگینی بزند ودر نبرد های هیجان انگیز پیروز شود ، همچنین شما می توانید برای دشمنان خوب تله بگذارید و یا برای مبارزه و غافل گیر کردن آنها کمین کنید. دشمنان شما در این بازی هیولاهای جادوگر و منحصر به فرد هستند.
که توانایی های بالایی در مبارزه ها دارند به این دلیل که از نیروهایی جادویی و کمک ارواح برخوردارند. بازی در حالت انفرادی و یا چند نفره به دلیل از بین بردن حس یکپارچگی در بازی در دسترس قرار گرفته اند و شما در بازی با حالت آنلاین و یا چند دسته می توانید توانایی های خود را با دیگر افراد گروهتان به اشتراک بگذارید تا در نبر با نیروهای اهریمنی پیروز شوید.
حالت داستان این بازی به صورت حماسی و جنگ فراوان تنظیم شده.
و شما می توانید میزان سختی این بازی را در ده حالت مختلف قرار دهید تا میزان توانایی خود را در مقابله و شکست دشمن مورد آزمایش قرار دهید و می توانید برای تنوع میزان درجه سختی آن را هر بار در یک میزان متفاوت قرار دهید.به گفته ی طراحان این بازی محتویات آن کمی همراه با خشونت است و به همین دلیل استفاده از آن برای کاربران کم سن وسال توصیه نمی شود.
این بازی یک بازی مرحله ای است و کاربر فقط وظیفه ی مبارزه با دشمنان را ندارد در بعضی از ماموریت ها شما باید با دشمن مذاکره کنید و یا حتی چیزی از آنها بدزدید ممکن است در ابتدا کمی سردرگم شوید ویا حتی در شلیک به سمت دشمن مشکل داشته باشید و یا مهارت دفاعی خوبی نداشته باشید، اما نگران نباشید ، هرچه در این بازی پلی استیشن ۴ پیش بروید پیشرفت خواهید کرد و می توانید قدرت خود را افزایش دهید .
فقط باید کمی صبر و تلاش کنید تا بتوانید به خوبی هیجان این بازی زیبا را درک کنید. به این دلیل که این بازی هنوز منتشر نشده اطلاعات زیادی از این آن در دست نیست اما کارشناسان و کابران بازی های کامپیوتری با مشاهده و آنالیز تریلر بازی به یک سری نتایج ابتدایی رسیده اند. گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد و حتی می توان گفت نسبت به سیستم این بازی و شباهت آن به انیمیشن های کارتونی قابل قبول است.

جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4
جزئیات انتشار بازی Warhammer choasbane PS4

تغییرات رنگ ها، دقت به جزئیات و حتی نمایش میزان جراحت شخصیت ها در کشمکش مبارزه ها باعث زیبایی این بازی شده اند و همین ویژگی ها در کنار داستان حماسی و جالب و ماجراجویانه باعث جالب شدن این بازی شده . طراحان بازی به طور هوشمندانه ای به سمت داستان این بازی رفته اند، این ایده که کوتوله هایی با قدرت هایی که می توانند آنها را در مبارزه با قدرت های جادویی و هیولاها موفق کند بسیار جالب و با نمک است و حتی می تواند یک ترفند برای جلب توجه کاربران باشد.
شاید در ابتدا فکر کنید که وجود آدم های کوچک این بازی را مختص کودکان و یا سنین پایین می کند اما اینطور نیست و هیجان و خشونت این بازیPlayStation 4 آن را برای کابران بالای شانزده سال مهیج کرده. مبارزه، رفت و آمد های پنهان، حل معما و استفاده از هوش برای مقابله با دشمن این بازی را از حالت یکنواخت و تکراری در آورده و باعث جذابیت آن شده. پیشنهاد می کنم تریلر این بازی جالب و بانمک را تماشا کنید تا شاید شما هم یکی از کاربران این بازی در آینده ی نزدیک باشید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =