جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4 کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4 کمپانی Polyslash

جزئیات انتشار بازی  We. The Revolution PS4کمپانی Polyslash

اگر می خواهید به کمک بازی های ویدئویی به انقلاب فرانسه سفر کنید، بهتر است عنوان We. The Revolution را امتحان کنید. شما در این بازی در نقش یک قاضی دادگاه به نام “الکسیس فیدل” خواهید بود که از توان بالایی در قضاوت برخوردار است. البته در طول داستان بازی متوجه می شوید که فیدل یک قاضی فرشته صفت نیست و همانند تـمامـی آدم هـا دچـار خطا و اشتباه می شود. او یک الکلی و قمارباز قهار است که در پیشه خود بسیار موفق ظاهر شده است.
فیدل از هوش بالایی برخودار است و به دنبال راهیست تا در میان کش و قوس های مربوط به انقلاب فرانسه نفوذ و اثرگذاری خود را بیشتر کند.
شما در ابتدای بازی با فیدل در دادگاه ها همراه می شوید تا به سر و سامان دادن به پرونده های معمولی مشغول شود. اما با پیش رفتن داستان، اوضاع فرق می کند.
پس از مدتی در محکمه ای حضور خواهید داشت که لوئی شانزدهم در مقابلتان نشسته است و این موضوع به شدت بازی را جذاب می کند.
اگر تمایل دارید تا در مورد بازی We. The Revolution بیشتر بدانید در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا این عنوان را بر روی کنسول پلی استیشن۴ بررسی کنیم.

آشنایی بیشتر با بازی We. The Revolution
We. The Revolution یک عنوان جذاب است که میداند چطور به دل مخاطبان نفوذ کند. داستان بازی واقعا منحصر به فرد است. بدون شک تا کنون بازی های زیادی به مخاطبان عرضه نشده اند که گیمر را در جایگاه یک قاضی بنشانند. آن هم در زمانی که وقت محاکمه لوئی شانزدهم رسیده باشد! اگر چه سیر داستانی در We. The Revolution از لحاظ تاریخی درست نیست، اما همه چیز در آن برای لذت بردن هر چه بیشتر بازی باز فراهم شده است.
خب بیایید دوباره در مورد فیدل صحبت کنیم! زمانی که او حکم لوئی شانزدهم را اعلام می کند، به دنبال راهی برای نفوذ هر چه بیشتر در حکومت است. به همین دلیل بازی وارد فاز تازه ای می شود. در ادامه روند بازی نه تنها در جریان دادگاه ها و قضاوت ها قرار می گیرید، بلکه به اطلاعات تازه ای هم در مورد رقابت سیاسیون برای اخذ مقامات بالاتر می رسید. خلاصه که شما هم در این میدان مبارزه مخوف وارد می شوید.

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4کمپانی Polyslash
جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4 کمپانی Polyslash

و با چهره های مطرحی برای رسیدن به قدرت مبارزه می کنید. همیشه نبرد مقامات و قدرت ها برای رسیدن به مراتب بالاتر بسیار ترسناک بوده است. این موضوع را می توانید به خوبی در We. The Revolution هم احساس کنید. در این نبرد طولانی افراد مختلف با مقام های مختلف حضور دارند. در این میان برخی ساده تر و برخی دیگر با هوش و ذکاوت تر هستند. افرادی که ساده تر هستند، خیلی زود از جنگ قدرت کنار زده می شوند تا مبارزه میان قدرتمندترها ادامه پیدا کند.
یادتان باشد که شما در نقش یک انسان معمولی هستید که حرص و آز بالایی دارد و برای رسیدن به توان و نفوذ بیشتر از هیچ کاری فروگذاری نمی کند. اما در قبال خانواده و فرزندانش هم مسئول است و تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا بتواند از کانون خانواده خود محافظت کند. به همین دلیل We. The Revolution چند داستان را پیگیری می کند و شما باید بتوانید به عنوان بازی باز به تمامی شرایط به وجود آمده مسلط شوید.
به طور کلی این عنوان داستانی پیچیده و همه جانبه دارد که برای پیش روی در آن نیاز به دقت و مهارت بالایی خواهید داشت. شاید مدتی زمان ببرد که بتوانید به اوضاع مسلط شوید، اما مطمئن باشید با کمی تمرین اوضاع بهتر می شود.
شما در We. The Revolution با کاراکترها و شخصیت های مطرح و مهمی آشنا می شوید. به طور کلی چهره های شناخته شده در We. The Revolution بسیار زیاد است که گاهی به خوبی به آنها پرداخته نشده است.

جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4کمپانی Polyslash
جزئیات انتشار بازی We. The Revolution PS4 کمپانی Polyslash

البته اگر به تاریخ علاقمند باشید و پیشتر با شخصیت های این بازی آشنایی داشته باشید، پیشروی در داستان بازی برایتان لذت بیشتری خواهد داشت. البته در مقابل، اگر هیچ چیز از تاریخ نمی دانید، احتمال سردرگمی و گیجی شما در این عنوان شدت می گیرد. حتی شاید در برخی از لحظات تصمیم بگیرید که کنسول را خاموش کنید و خودتان را از میان این همه داستان تو در تو و پیچیده نجات دهید! اگر چنین حسی به سراغتان آمد، بهتر است کمی صبر کنید.
چون با پیش رفتن بازی و گذشت چند ساعت، اوضاع بهتر می شود و می توانید راحت تر داستان بازی را درک کنید.
بخش اعظمی از گیم پلی بازی به روند دادگاه ها مربوط است. شما در طول بازی در دادگاه های مختلفی حضور خواهید داشت که باید با توجه به اسناد و مدارک، کار قضاوت را انجام دهید. حتی گاهی از اوقات مجبورید برای پیگیری پرونده، شاهد احضار کنید. اگرچه همه چیز برای یک قضاوت تمام عیار مهیا است.
اما شما یک قاضی تمام عیار نیستید و گاهی حق را زیر پا می گذارید. در واقع در We. The Revolution همه چیز به زیاده خواهی و تصمیمات شخصی فیدل مربوط است. او در زمانی که احساس کند محبوبیت، شهرت، ثروت و… در معرض خطر قرار گرفته است، حق را ناحق می کند و این کار داستان بازی را به سمت و سویی تازه می کشاند.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Polyslash
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =