جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio

جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studioجزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio

جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio

بازی «شب سفید» یک بازی ترسناک است که بخاطر محیط سیاه و سفید و کم نورش به این ترس می افزاید. بازی هایی که توسط یک موسسه ی مستقل ساخته می شود به دلیل هزینه ی بالایی که دارد از ایده و تخیل بیشتر استفاده می کند تا نقص های بازی پوشانده شود. بازی «شب سفید» نیز از این قائده جدا نمانده است.

بررسی بازی White Night
این بازی توسط استودیوی آسام ساخته شده است. سازندگان این بازی برای جذاب نمودن بیشتر بازی صحنه هایی با کنتراست بالا و سیاه و سفید طراحی کرده اند. به همین خاطر هر فردی نمی تواند زیبایی های این بازی را ببیند. بازی «شب سفید» برای افراد نکته بین بسیار مناسب است، چون این افراد به نکات مثبت آن بیشتر از صحنه های مبهم بازی توجه دارند. ممکن است بعضی صحنه های بازی خلق شما رو تنگ کند.
ممکن است در بعضی از مراحل بازی چنان هیجانی را تجربه کنید که چشم روی ضعف های موجود در بازی ببندید. سازنده ی بازی با وهم آلود کردن صحنه ها و کارگردانی خارق العاده ی خود ویژگی های منحصر به فردی به بازی افزوده است. این بازی هم می تواند مورد علاقه ی شما باشد و هم می تواند شما را خسته کند؛ چون مرحله ای در نور و مرحله ای را در تاریکی به اتمام می رسانید.

جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio
جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio

داستان بازی دیدگاه متفاوتی را از افراد و وضعیت جهان در دهه ی نود ارائه می دهد. بازی PlayStation  ابعاد مختلفی را در خود پنهان کرده است. مثلا در بعضی از صحنه ها ماجراجو و در بعضی دیگر به یک کارآگاه و قاتل تبدیل می شوید و اما قسمت ترسناک ماجرا راه یافتن به خانه های متروکه ای است که محل زندگی ارواح و اجنه است. قضیه از این قرار است که مردی که همان شخصیت اصلی بازی است در جاده دچار تصادفی می شود و دیگر قادر به ادامه ی راه نیست .
او خانه ای را در دل جنگل کشف میکند که تنها خانه و نزدیک ترین خانه ی آن حوالی است. او در میزند ولی جوابی نمی شنود و به ناچار به خانه وارد می شود.به محض ورود، در خود به خود بسته و قفل می شود. مرد ناشناس به سمت تلفن می رود ولی تلفن قطع است و مرد مشغول کاوش خانه می شود. شاید در نگاه اول کمی کسل کننده به نظر برسد چون مرد به آرامی حرکت می کند و همه چی مبهم است.
پس از گذشت ۲۰ دقیقه مرد به چند دست نوشته می رسد و مشغول خواندن می شود و در همین حین یک روح خبیث به سمت شما حمله ور می شود. در واقع این دست نوشته ها سرگذشت این خانه را شرح میدهد و در تمامی گوشه های این خانه می توان آنها را پیدا کرد.بازی پلی استیشن به شدت به این دست نوشته ها گره خورده است به طوری که بدون آنها از بازی چیزی متوجه نمی شوید.

جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio
جزئیات انتشار بازی White Night PS4 کمپانی OSome Studio

هدف از بیان گذشته به واسطه این دست نوشته ها این است که هیجان بازی چند برابر شود و آدرنالین خون ما را افزایش دهند. از طرف دیگر چون داستان گذشته به صورت یک جا بیان نمی شود و ابهاماتی در آن به چشم می خورد ممکن است کمی شما را گنگ کند. این امر همواره در طول بازی شما را کنجکاو نگه می دارد و سؤالاتی در ذهن شما ایجاد می کند که جواب آنها به صورت نکات ریزی در دست نوشته ها آورده شده است.
تنها اسلحه ی شما در این بازی چند عدد چوب کبریت است که باید مدام آنها را روشن کنید چون در صورت گیر افتادن در تاریکی مرگ شخصیت بازی حتمی خواهد بود. ایده ی نور ضعیف چوب کبریت به همراه نور پردازی سیاه و سفیدی که به سختی اجسام را نمایان می کند می تواند به وحشت بازی بیفزاید. برای ذخیره کردن بازی هنگام خروج و باز کردن در صندوق های موجود در خانه می بایست کبریت را خاموش کنید.

اگر بعد از خاموش شدن کبریت دیگر کبریتی باقی نماند چه می شود؟
استـراتـژی بازی به این صورت است که در طی بازی چندین بار چوب کبریت های شما تمام شده و شخصیت بازی می میرد. و اما قسمت تلخ اینجاست که نمی شود هر کجا که خواستید بازی را ذخیره کنید وقتی ببازید باید طبق ذخیره ای که خود بازی انجام داده شروع کنید و نکته ی بدتر اینجاست که فاصله ی بین این مراحل بسیار زیاد است. مدل فیلمبرداری بازی به صورتی است کـه مـوقـع فـرار حـس مـی کـنـیـد که راه را گـم کـردیـد و هـمـیـن هـم حـسـی نـزدیـک بـه حـس مـرگ را در شـمـا ایـجـاد مـی کـنـد.
هیجان انگیز ترین قسمت های بازی موقع پیدا کردن دست نوشته ها در کتابخانه و اتاق های پر از جن است. به دلیل کم نور بودن صحنه هیچوقت نمی توانید پیش بینی کنید که در چند دقیقه ی بعد به چه چیزی برخورد می کنید وهمین امر بازی را هیجان انگیز و ترسناک می کند.

نتیجه گیری در باره ی بازی White Night
بازی «شب سفید» علاوه بر داشتن هیجان زیاد و صحنه های ترسناک فوق العاده همراه با اتفاقات غیر منتظره، نقص هایی دارد که موجب شده است تا بازی کمی کسل کننده باشد؛ ولی در کل می توان آن را در گروه برترین بازی های ترسناک قرار داد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =