جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames

این بازی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که بوسیله MachineGames ساخته شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این برنامه در تاریخ ۵ مه ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. این بازی یک عنوان مستقل در سری ولفنشتاین و از Wolfenstein 2014 است: سری جدید این بازی در تاریخ ۱۹۴۶ تنظیم شده است.
داستان این بازی تک نفره درمورد ویلیام “B.J.” رزمنده جنگی و تلاش های او برای کشف مکان های نازی ها است.این بازی در سال ۲۰۱۴ توسعه یافت .
این بازی از منظر اول شخص بازی می شود و سطوح آن به طور پیوسته ارتقا می یابد. این داستان در فصل هایی که برای بازیکنان به منظور پیشرفت بازی تکمیل شده اند، به دو کمپین متحرک تقسیم شده اند.
این بازی دارای سلاح های گوناگونی مانند اسلحه، تفنگ ساچمه ای و مواد منفجره است که بیشتر آنها می توانند دوبار استفاده شوند. سیستم پوشش نیز موجود است بازیکنان به جای سیستم رایج که بازیکنان را به روی آن پوشش قرار می دهند، در داخل و خارج از پوشش قرار می گیرند.
این بازی به طور کلی بررسی های مثبت دریافت کرد. بسیاری از منتقدین را این بازی به شدت تحت تاثیر قرار داد. مکان های جذاب و تعادل بین استبداد و عمل از نکات مثبت این بازی محسوب میشود. با این حال، بسیاری از منتقدان داستان بازی را دوست داشتند، اما، اکثر بازرسان و کارشناسان بازیها اعلام کردند که سیستم صوتی ضعف ترین بخش بازی است و یک گام به عقب نسبت به داستان بازی The Order New Order که بسیار مورد ستایش قرار گرفته است.

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames

گیم پلی بازی:
در این بازی کمی از گیم پلی اولیه Order New تغییر می کند. به همین ترتیب، این یک تیرانداز اکشن ماجراجویی است که از منظر فرد اول بازی می شود. برای پیشرفت از طریق داستان، بازیکنان در حالی که در سراسر سطوح حرکت می کنند، دشمنان را می گیرند. این بازی از یک سیستم بهداشتی استفاده می کند که در آن سلامت بازیکنان به بخش های جداگانه، «سلامت» و «زره پوش» تقسیم شده است.
اگر یک بخش کامل از دست رفته باشد، بازیکنان باید از یک بسته بهداشتی یا زره بدن استفاده کنند تا سلامت گمشده را دوباره پیدا کنند.
بازیکنان از حملات دزدان دریایی، اسلحه و مواد منفجره برای مبارزه با دشمنان استفاده می کنند و ممکن است در حال اجرا، پریدن و گاهی اوقات شنا برای حرکت از طریق مکانی به مکان دیگر استفاده کنند. حملات شدیدمی تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به صورت صحیح دشمنان را بدون شناسائی از بین ببرد.
به همین ترتیب، بازیکنان می توانند دشمنان را به دام اندازند که منجر به مصدومیت شدید میان دو طرف خواهد شد. نوع دشمن متفاوت است سربازان استاندارد نازی ها که نیروی متفاوتی دارند، شخصیت های ربات مانند Supersoldaten (Super Soldiers)، سگ های مکانیکی غول پیکر شناخته شده Panzerhunds، سربازان ناسیونالی مانند زامبی و افراد غیر نظامی به نام Shamblers، و سگ های بدخواه بعضی از بازیکنان دشمن هستند.
در جنگ، یک سیستم پوشش می تواند به عنوان کمک در برابر دشمنان استفاده شود. بازیکنان توانایی دارند که در اطراف، خود تحت پوشش قرارگیرند که می تواند به عنوان یک تیراندازی و سطح خفیف تاکتیکی مورد استفاده قرار گیرد. بازیکنان به موجودی اسلحه دسترسی دارند که اجازه می دهد بازیکن سلاح های زیادی حمل کند. با استفاده از برخی از این سلاح ها، بازیکنان توانایی استفاده دوگانه را دارند، و از این طریق دو برابر آسیب بیشتر به دشمنان می رسانند.
این بازی سلاح های مختلفی را اضافه می کند که در سری های قبلی مانند یک لوله فولادی یافت نمیشود . لوله فولادی یکی از بزرگترین افزودنیهای بازی است. این شامل دو لوله فولادی کوچک است که می توانند با یکدیگر برای ایجاد یک لوله بزرگتر متصل شوند. هر دو حالت لوله می تواند به عنوان یک حمله متخاصم (هر یک با انیمیشن های خود) و در شرایط خاص استفاده می شود.

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein: The Old Blood PS4 کمپانی MachineGames

دو لوله کوچک که “لوله ها” موجود در موجودی سلاح نامیده می شوند می توانند برای صعود از دیوارهای سنگی استفاده شوند و لوله های بزرگی برای شکستن سطوح زیست محیطی ضعیف استفاده می شود. این بازی Playstation 4  به بازیکنان گزینه های متنوعی از سلاح می دهد آنها می توانند بر روی زمین پیدا شوند، از دشمنان مرده بازی گرفته شده یا از موضع ثابت خود خارج شده و در اطراف حمل می شوند.مهمات سلاح باید از زمین بازی گرفته شود یا از دشمنان مرده سرقت شود.
همانطور که با سفارش جدید، بازیکنان می توانند “پرک” را تکمیل کنند؛ هر Perk یک وظیفه دارد که بازیکن بتواند آن را انجام دهد. Perks بازیکن را به تغییر سبک بازی خود در پرواز تشویق میکند. جمع آوری “کلاه ایمنی”، کشتن خاموش، کشتن دشمنان خاص، انتخاب تعداد دفعات، تعداد شمار کشته شده با یک سلاح خاص و کشتن آنها از طریق مواد منفجره، بعضی از اهداف است.
هنگامی که یک وظیفه Perk کامل می شود، بازیکن یک امتیاز اضافی مانند سلامتی یا زره پوش عمومی، مهمات بیشتری برای یک سلاح خاص و یا توانایی به دست آوردن سلامتی را پس از قطع کردن باز میکند. کلکسیون های مختلف نیز در سراسر سطوح پراکنده هستند. مفهوم هنر، مدل های شخصیت و BIOS، یادداشت ها، که داستان های کوچک را در مورد بازی بیان می کنند، و میله های طلائی برخی از مجموعه ها هستند.
حالت های دیگر در بازی متفاوت از فصل های اصلی چالش آرنا و سطح کابوس است. چالش عرصه باز کردن به عنوان بازیکن از منوی اصلی قابل دسترسی است. بازیکنان با داشتن یک حالت نبرد در زمینه پایه عرصه، با برداشتن برنز، نقره یا فلز طلا با امواج دشمنان می جنگند.
سطح کابوس با پیدا کردن و تعامل با یک تخت که در هر فصل پنهان است، قابل دسترسی است. یک تخم مرغ عید پاک که بازیکنان می توانند Wolfenstein 3D را بازی کنند وجود دارد. بازیکن با راهروهای pixelated حرکت می کند، عمدتا مجهز به یک تپانچه، با سربازان نازی می جنگد. هدف این است که کلیدی را پیدا کنید که آسانسور را باز کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =