جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

این بازی سفارش جدید یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط MachineGames توسعه داده شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان منتشر شد.
این بازی هفتمین ورودی اصلی سریال بازی و عاقبت ولفنشتاین ۲۰۰۹ است که در یک تاریخ متناوب ۱۹۶۰sدر اروپا قرار گرفته است که نازی ها در آن و در جنگ جهانی دوم پیروز شدند. این داستان به دنبال ویلیام “B.J.” مبارز جنگی است. Blazkowicz و تلاش او برای متوقف کردن نازی ها از حکومت بر جهان است محوریت داستان بازی است.
بازی در سال ۱۹۶۰ جریان دارد و پیشرفت تکنولوژی باعث تولید اسلحه های جدیدی شده که بازیش را در زمان جنگ بسیار خشن می کند. این بازی از منظر اول شخص بازی می شود و اکثر سطوح آن به طور پیوسته حرکت می کنند. داستان در فصل ها تنظیم شده است، که بازیکنان برای پیشرفت باید آن را کامل کنند. انتخاب در پرولوگ کل داستان بازی است، برخی از شخصیت ها و نقاط کوچک نقشه در طول جدول زمانی بازی جایگزین می شوند.
این بازی دارای سلاح های گوناگون است که اکثر آنها می توانند دوبار استفاده شوند. سیستم پوشش نیز موجود است. شما میتوانید در ماموریت ها مخفیانه وارد عمل شوید و دشمن را غافلگیر کنید. به جز مشکل دیر لود شدن تکسچرها در بقیه موارد گرافیک بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
چهره پردازی نیز کیفیت خوبی دارد مخصوصا روی چهره شخصیت های اصلی داستان خیلی خوب کارشده است. نور پردازی و صداگذاری بازی نیز کم نظیر است. موسیقی هم که درحد عالی است و موسیقی جذاب منوی بازی از همان ابتدا شما را در جو بازی قرار می دهد. در کل هیجان و اکشن بازی بی نقص است
همچنین قرار است به زودی بازی Wolfenstein: The Old Blood طبق صحبت های مصاحبه های تولید کننده های این بازی در شرکت ماشین گیمز وارد بازار شود. بازی که مدت زمان زیادی است از ساخت نسخه آخر ان می گذرد و انتظارات زیادی در خصوص رونمایی از آن صورت گرفته است.

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

در واقع بازی Wolfenstein: The Old Blood را باید دنباله بازی نسخه قبل این کمپانی یعنی Wolfenstein: The New Order بدانیم که در سال قبل انتظار یافت. این بازی یکی از بهترین بازی های سبک اول شخص و با گرافیک بسیار بالا و عالی می باشد و نوع حال و هوای بازی بسیار جدی تر و اکشن تر از بازی The New Order است.
توسعه در سال ۲۰۱۰ آغاز شد. تیم توسعه Wolfenstein: The Order New به عنوان یک بازی ماجراجویانه برای اولین بار در نظر گرفته شد، الهام گرفتن از بازی های قبلی در سری و به خصوص با تمرکز بر عناصر مبارزه و ماجراجویی، این بازی در تلاش است تا به توسعه شخصیت Blazkowicz، بر خلاف سری های قبلی بازی که از طرف توسعه دهندگان به نفع بازیکنان در داستان بود غلبه کند. آنها همچنین قصد داشتند او را به شکل قهرمانانه تصویر کنند.
داستان پردازی در این نسخه از بازی کمی پیچیده تر است و تولید کننده های بازی سعی کرده اند که بازی را به جزئیات دقیق تری توصیف کنند. به عنوان مثال در خلال این بازی می توان به روش شناخت و دست یابی نازی ها به اسلحه ها و تکنولوژی های جدید نیز پی برد.
هر چند در ابتدا به نظر می رسد از محیط ها و شرایط گرافیکی بازی سال گذشته یعنی The New Order در نسخه The Old Blood استفاده شده است ولی کمی که پیش خواهید رفت متوجه می شوید که این بازی در محیط کاملا ارتقا یافته تر و جدیدتر اجرا شده است. شخصیت پردازی این بازی Xbox نیز تنوع بهتری دارد. به عنوان مثال سرباز ها دارای منابع قدرت متفاوت هستند که نیاز به استفاده از تکنیک های متفاوت برای نابودی دارند.
در انتشار، ولفنشتاین: نتایج نظرسنجی جدید، به طور کلی با نظرات مثبت، با ستایش به ویژه در مبارزه و روایت بازی و کارگردانی اعلام شد. منتقدان آن را تغییر مثبتی در سری های بازی و آن را برای سالهای متمادی از جمله به عنوان بهترین بازی سال و دارنده بهترین جوایز تیرانداز از چندین نشریه بازی اعلام کردند.

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

گیم پلی بازی:
بازیکنان از حملات غواصی، اسلحه گرم و مواد منفجره برای مبارزه با دشمنان استفاده می کنند و ممکن است در حال اجرا، پریدن و گاهی اوقات شنا برای حرکت از طریق مکانی به مکان دیگر استفاده کنند. حملات دشمنان می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به صورت صحیح دشمنان را بدون شناسائی از بین ببرد. به همین ترتیب، بازیکنان می توانند دشمنان را به دام اندازند، که اغلب باعث آتش سوزی شدید بین دو طرف می شود.
سیستم پوشش می تواند در مبارزه به عنوان کمک در برابر دشمنان استفاده شود. بازیکنان توانایی بیش از حد پوشش در اطراف را دارند، که می تواند به عنوان یک تیراندازی و سطح خفیف تاکتیکی مورد استفاده قرار گیرد. این بازی به بازیکنان طیف گسترده ای از گزینه های سلاح می دهد؛ آنها می توانند بر روی زمین پیدا شوند، از دشمنان مرده باز یافته یا از موضع ثابت خود خارج می شوند و در اطراف حرکت می کنند.
مهمات سلاح باید از روی زمین و یا از دشمنان مرده بازگردانده شود. بازیکنان به موجودی اسلحه دسترسی دارند، که به آنها اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از سلاح ها حمل کنند. با استفاده از برخی از این سلاح ها، بازیکنان توانایی استفاده دوگانه را دارند، و از طریق مقابله با دو برابر آسیب بیشتر به دشمنان می رسانند.
بازیکنان همچنین می توانند سلاح را با استفاده از ارتقاء سفارشی سازی کنند؛ به عنوان مثال، یک پرتاب موشک می تواند به سمت یک تفنگ تسمه متصل شود و یک توپ لیزری را می توان به یک ابزار برش سیمی تبدیل کرد.

موضوع بازی:
سه سال پس از نابودی پورتال سیاه خورشید، نازی ها تکنولوژی پیشرفته را گسترش داده اند، که آنها را قادر می سازد تا جبهه خود را علیه متفقین بازسازی کنند. در سپیده دم تاریخ ۱۶ جولای ۱۹۴۶، نیروهای ویژه ایالات متحده، کاپیتان ویلیام “B.J.” Blazkowicz (Brian Bloom) همراه با فرگوس رید (Gideon Emery) و Private Probst Wyatt III (AJ Trauth) در یک حمله بزرگ علیه یک آزمایشگاه قلعه و سلاح توسط نجیب زاده خود، ژنرال ویلهلم متحد شدند.

جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames
جزئیات انتشار بازی Wolfenstein:The New Order Xbox One کمپانی MachineGames

“Deathshead” Straße (دوایت شولتز)،این سه نفر دستگیر شدند و به آزمایشگاه آزمایشی انسان منتقل شدند، آنها از آزمایشگاه فرار می کنند، اما Blazkowicz در طول فرار از آسیب دیدگی روانی رنج می برد و به ناخودآگاه او را خفه می کند و در کما قرار می دهد. او در لهستان به یک درمانگاه روانپزشکی منتقل شده است و در آنجا ۱۴ سال است که او قادر به بیدار شدن نیست. او توسط سرپرستار درمانگاه Anya Oliwa (Alicja Bachleda) و پدر و مادرش که این مرکز را تحت رژیم نازی اداره می کنند، مراقبت می شود.
در سال ۱۹۶۰، چهارده سال پس از پذیرش بلزکوویچ، نازی ها دستور دادند که درمانگاه را تعطیل کنند، تمام بیماران را بکشند و خانواده ی آنای را زمانی که مقاومت می کنند، بکشد. Blazkowicz از حالت کما بیدار می شود و از درمانگاه فرار میکندبا بلازکوویچ و آنیا به مزرعه پدربزرگ و مادربزرگش میروند، جایی که آنها به او اطلاع میدهند که نازیها با تسلیم ایالات متحده تسلیم شده و در سال ۱۹۴۸ و پیروزی اعضای مقاومت بعدی دستگیر شدند.
Blazkowicz یک مامور اسیر شده از پناهندگی را مورد بازجویی قرار می دهد (او در تنه یک ماشین پنهان شده)، او میگوید که اعضای ارشد مقاومت در برلین قبل از اینکه به صورت وحشیانه ای او را با اره برقی بکشند، زندانی هستند. پدربزرگ و مادربزرگ آنا او را و Blazkowicz را از طریق یک ایست بازرسی در Stettinbe قاچاق می کنند تا آنها به برلین سفر می کنند.
در طول سوار شدن قطار، بلازکوویچ و آنیا وارد یک رابطه عاشقانه می شوند. هنگامی که آنها وارد می شوند، آنیا به بلوک کوک ها کمک می کند تا به زندان برسند، جایی که او چهار سال پیش (فرگوس و وایت را نجات داد.
مقاومت در برابر حمله به یک مرکز تحقیقاتی نازی در لندن، بمباران پایگاه عملیاتی سرقت اسناد مخفی و هلیکوپتر های خلبان نمونه اولیه را اجرا می کند.
اسناد نشان می دهد که نازی ها بر تکنولوژی معکوس مهندسی مشتق شده از یک سازمان باستانی Da’at Yichud، که چنین اختراعاتی را به عنوان سلاح های انرژی، کامپیوتر AI ها و فوق بتن ایجاد می کنند، متکی هستند. با این حال، نشان داده شده است که کسی با فرمول فوق العاده بتنی مواجه است، و آن را حساس به وخامت قالب میداند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + نوزده =