جزئیات انتشار بازی World of Warships Legends PS4 کمپانی Wargaming Saint Petersburg

World of Warships Legends PS4

بازی World of Warships Legends به کنسول های PS4 و Xbox 1 می آید
بازی پلی استیشن ۴ World of Warships Legends، در سال ۲۰۱۹ رسماَ به پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۱ می آید، و نسخه ی آزمایشی آن در ماه جولای امسال در دسترس می باشد. World of Warships که توسط استودیوی Wargaming سنت پترزبورگ توسعه یافت، قبلاَ منحصر به کامپیوتر و MAC بود و ابتدا در سال ۲۰۱۵ منتشر گردید.
پورت کنسول این بازی دریایی MMO (قابلیت اجرای همزمان برای چندین بازیکن به صورت آنلاین) به همراه آپدیت های دریافتی از ورژن های ابتدایی آن عرضه می شود، و همچنین شامل محتویاتی منحصر بفرد برای کاربران کنسول می باشد. البته این محتویات منحصر بفرد هنوز مشخص نشده اند. بازی Playstation ۴ World of Warships Legends شکل خاصی از جنگ دریایی خود را به کنسول ها عرضه می کند، بنابراین شما می توانید به دیگر بازیکنانی ملحق شوید که سال ها پیش دریافتند جنگ های دریایی در مقیاس های بزرگ با جنگ افزارهای دقیق تاریخی واقعاَ سرگرم کننده است.

World of Warships Legends PS4
World of Warships Legends PS4

بر طبق گفته ی Victor Kislyi، مؤسس و مدیرعامل شرکت Wargaming: نسخه ی کنسولی این بازی محبوب کامپیوتری “با در نظر گرفتن بازیکنان کنسولی ساخته شده است”. ” این نسخه به مراتب بالاتر و باکیفیت تر از نسخه ی کامپیوتری آن می باشد، و کاملاَ یک بازی جدید است – با تنظیم موتور گرافیک – در نسخه ی کنسولی همه چیز شفاف تر و بزرگتر نشان داده می شود”.
این بازی دارای گزیده ای از تغییرات مختلف بر روی گیم پلی معمولی آن است، اما موتور گرافیک آن طوری تنظیم شده است که بتواند بازی شما را بدون توجه به اینکه برروی کدام کنسول بازی می کنید ارتقاء دهد. این بازی در سال ۲۰۱۹ به منظور عرضه ی یک بازی جنگی دریایی در قالب ۹v9 (9 بازیکن در مقابل ۹ بازیکن دیگر) برای کنسول ها برنامه ریزی شده است، و در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری غیر از این تاریخ عنوان نشده است. این بازی رایگان تا کنون اعلام نکرده است که آیا شامل نسخه ی فیزیکی (تهیه از طریق خرید سی دی) می شود و یا دارای محتوای جدید و منحصر بفردی برای نسخه ی کنسولی می باشد، اما با گذشت ماه ها اطلاعات بیشتری پیرامون آن کسب خواهیم کرد.
بسیاری از تریلرها در زمان gamescom 2018 (یک نمایشگاه تجاری برای بازی های ویدیویی) به نمایش گذاشته شد، و بازی World of Warships Legends محصول استودیوی Wargaming سنت پترزبورگ در میان آن بازی هایی بود که نمای جدیدی را به مردم نشان می داد. نسخه ی کنسولی این بازی که به صورت “سفارشی و طبق نیاز کاربران” ارائه شده است، این فرصت را به مردم می دهد تا انتخاب گسترده ای در استفاده از جنگ افزارهای دقیق تاریخی داشته باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =