جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts

جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts
جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts
کشتی کج یا WWE نام مسابقاتی است که کمتر کسی در دنیا وجود دارد که نام آن را تا به حال نشنیده است مسابقاتی که سالیان سال است در حال برگزاری است و همینطور هم در حال ادامه دادن با قالب های جدید است.
بازی های ساخته شده از روی مسابقات کشتی کج سابقه بسیار طولانی دارد و شما هر کنسولی را که بر روی آن دست بگذارید حداقل در تاریخچه آن یک بازی در این سبک وجود دارد.
اما در سال ۲۰۰۰ بود که استودیو THQ حق ساخت بازی برای این مسابقات را خریداری کرد و با نسخه WWF SmackDown آخرین نسخه از سری جدید کشتی کج را روانه بازار کرد ، البته از سال ۲۰۱۳ حق انتشار به کمپانی ۲K Sport رسید و از آن سال تا الان هر ساله یک نسخه جدید از مجموعه کشتی کج توسط این شرکت منتشر میشود.
در سال ۲۰۱۷ نسخه WWE 2K18 برای ویندوز و کنسول های ایکس باکس وان ، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر شد.
این نسخه نسبت به نسخه های سال های قبل WWE 2K تعداد شخصیت های قابل بازی بیشتری دارد و شما میتوانید با بیش از ۲۲۰ کاراکتر شروع به بازی و مبارزه کنید همینطور در گیم پلی آن نیز تغییراتی اتفاق افتاد.
گرافیک بازی نسبت به قبل رشد خوبی داشته است ، نورپردازی فوق العاده در بازی و همینطور مدل سازی شخصیت ها بسیار با دقت و جزئیات بالا طراحی شده است ، بازی آنقدر به جزئیات اهمیت داده است که شما میتوانید انبساط و انقباض بدن شخصیت ها را هم با دقت باور نکردنی تماشا کنید. حتی اگر به بازی کردن علاقه این نداشته باشید ، تماشای این بازی آنقدر زیبا و هیجان انگیز است که شما را جذب خود میکند.

جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts
جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts

موشن های بازی هم به زیبایی کار شده است و به تبدیل کردن بازی Playstation به یک تجربه نسبتا واقعی بسیار کمک کرده است. اگر نسخه سال قبل بازی را انجام داده باشید شاید تغییر چشمگیری در گرافیک بازی مشاهده نکنید ، چون این نسخه از لحاظ گرافیکی فقط سعی کرده نقاط ضعف نسخه قبلی را از بین ببرد و اشکالات بخش گرافیکی این مجموعه را حل کند. البته ناگفته نماند که وجود گلیچ در جای جای بازی ممکن است دیده شود و این چیزی است که مخاطب را در بعضی لحاظ آزار میدهد.
گیم پلی بازی نسبت به نسخه های قبل آنچنان تغییری نکرده است و از لحاظ گیم پلی تفاوتی با نسخه سال قبل بازی مشاهده نمیکنید ، با آنکه مکانیزم های جدیدی به گیم پلی اضافه شده است اما همان گیم پلی عینا تکرار شده است. بخشی که از نسخه های قبلی به این نسخه برگشته است بخش ساخت مسابقه است که شما میتوانید یک مسابقه با هر ایده و سبکی که دلخواه شماست بسازید و در آن مسابقه دهید.
همچنین شما میتوانید استادیوم خود یا کمربند قهرمانی به دلخواه خود بسازید و طراحی کنید.
در بازی بخش MyCareer وجود دارد که در آن میتوانید شخصیت خودتان را بسازید و از صفر شروع به ورزش و مسابقه کنید و تبدیل به قهرمان مسابقات شوید ، شخصی سازی در این بخش بسیار خوب کار شده است و میتواند برای گیمر جذاب باشد.
همینطور شما میتوانید در بخش MyPlayer با شخصیت ساخته شده خود به طور آنلاین با دیگر گیمیر های دنیا بازی کنید و مسابقه دهید. مسئله ای که بسیار برای طرفداران این مجموعه جذاب است اما وقتی برای اولین بار اقتدام به بازی آنلاین میکنید متوجه میشوید که به دلیل ضعیف بودن سرورهای بازی لگ و کندی زیادی شما را آزار خواهد داد و خیلی سریع از این بخش خارج خواهید شد.

جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts
جزئیات انتشار بازی WWE 2K18 نینتندوسوئیچ کمپانی Visual Concepts

صداگذاری بازی بسیار عجیب است ، از طرفی صداهای محیط در بازی و صداهای برخورد ها در میدان مسابقه بسیار خوب کار شده است ، شما میتوانید صدای شعارهای هواداران را به وضوع بشنوید و همینطور گزارش جذاب گزارشگران بازی به حس بازی بسیاز کمک میکند و از طرف دیگر شخصیت های داخل بازی صدا ندارند و با خواندن دیالوگ میتوانید با آن ها گفتگو کنید.
به طور کل این نسخه از بازی سعی کرده با افزایش گرافیک بازی و همینطور افزایش آزادی عمل در طراحی گیمرهای با هر سبک و سلیقه ای را جذب بازی کند.با وجود اینکه نسخه ایکس باکس و پلی استیشن ۴ و ویندوز بازی توانستند نمره خوبی بگیرند اما نسخه نینتندو سوئیچ بازی با نمره ۳۵ از ۱۰۰ سایت metacritic نتوانست آنطور باید بدرخشد و جذابیت های خود را برای منتقدین به تصویر بکشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =