جزئیات انتشار بازی WWE 2K19 PS4 کمپانی World Wrestling Entertainment

.

جزئیات انتشار بازی WWE 2K19 PS4 کمپانی World Wrestling Entertainment

بازی WWE 2K19: تاریخ انتشار، پیش فروش، گیم ­پلی، AJ Styles و اطلاعات دیگر

شرکت World Wrestling Entertainment قرار است اکتبر امسال با بازی پلی استیشن ۴ WWE 2K19 به رقابت برگردد، بهمراه یک لیست قابل توجه که حاوی بیش از ۱۸۰ کشتی ­گیر است. طرفداران Wrasslin در تمام سنین میتوانند شخصیت و استایل مورد علاقه خود را انتخاب و آن را برای خود شخصی ­سازی کنند، آنها میتوانند موزیک هنگام ورود کشتی­گیرو حتی حرکاتش را خودشان انتخاب کنند.
شرکت ۲K نام های جدیدی برای این فهرست در طی چند هفته گذشته اعلام کرده ­است، از جمله برخی از کشتی­ گیران افسانه ای، مانند معرفی Ted DiBiase که تاکنون تنها به عنوان مدیر در بازی های قبلی در دسترس بوده و همچنین معرفی ستاره های کلاسیک مانند Booker T و Scott Hall؛ Razor Ramon یکی از کشتی­ گیران مورد علاقه­ من بوده است، بنابراین خودم شخصا بسیار خوشحال هستم که او را در Playstation ۴ WWE 2K19 خواهم دید. AJ Styles نیز امسال ستاره بازی است و یکی از اسامی جدید در فهرست بازیکنان خواهد بود.
حالت Showcase نیز به بازی WWE 2K19 باز خواهد گشت، این بار تمرکزش روی دعوای بین Daniel Bryan و The Miz خواهد بود. همچنین تعدادی حالت ­های جدید به بازی اضافه شده است، مانند چالش یک میلیون دلاری که جزو حالت چالشی جدید است.

تاریخ انتشار بازی WWE 2K19

بازی WWE 2K19 در ۹ نوامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر میشود. امسال بازی برای the Switch بدلیل مسائل فنی منتشر نخواهد شد.

پیش ­فروش بازی WWE 2K19

اینها نسخه­ های پیش ­فروش شده از بازی هستند که طرفداران میتوانند تهیه کنند:

The Standard Edition

The Deluxe Edition

The Wooooo! Edition

گیم­پلی و داستان بازی WWE 2K19

همانطور که قبلا ذکر شد، Daniel Bryan در سال جاری در کنار مدل معمولی Universe Mode و MyCareer، مدل Showcase career خودش را خواهد داشت. همچنین چالش یک میلیون دلاری را خواهیم داشت، قوانین میگویند که تازه­ واردها ابتدا باید حالت new mode را تکمیل کنند ، سپس با یکدیگر مسابقه دهند و در پایان با AJ Styles روبرو شوند تا بتوانند جایزه یک میلیون دلاری مسابقه را ببرند. یک میلیون دلار واقعی!

مرکز خرید دات کام

مطالب مشابه

اخبار مسابقات بازی های رایانه ای ایران در تهران

. سومین بازی هشتم شهریور نبرد دو تن از قدر...

مرکزخرید دات کام بهترین مرکز خرید پلی استیشن

. ما ادعا می کنیم که از بهترین سایت های...

جزئیات انتشار بازی Skull and Bones 2019 PS4 تیم Ubisoft

جزئیات انتشار بازی Skull and Bones 2019 PS4 تیم Ubisoft...

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of