web analytics

جزئیات انتشار بازی WWE 2K19 PS4 کمپانی World Wrestling Entertainment

.

جزئیات انتشار بازی WWE 2K19 PS4 کمپانی World Wrestling Entertainment

بازی WWE 2K19: تاریخ انتشار، پیش فروش، گیم ­پلی، AJ Styles و اطلاعات دیگر

شرکت World Wrestling Entertainment قرار است اکتبر امسال با بازی پلی استیشن ۴ WWE 2K19 به رقابت برگردد، بهمراه یک لیست قابل توجه که حاوی بیش از ۱۸۰ کشتی ­گیر است. طرفداران Wrasslin در تمام سنین میتوانند شخصیت و استایل مورد علاقه خود را انتخاب و آن را برای خود شخصی ­سازی کنند، آنها میتوانند موزیک هنگام ورود کشتی­گیرو حتی حرکاتش را خودشان انتخاب کنند.
شرکت ۲K نام های جدیدی برای این فهرست در طی چند هفته گذشته اعلام کرده ­است، از جمله برخی از کشتی­ گیران افسانه ای، مانند معرفی Ted DiBiase که تاکنون تنها به عنوان مدیر در بازی های قبلی در دسترس بوده و همچنین معرفی ستاره های کلاسیک مانند Booker T و Scott Hall؛ Razor Ramon یکی از کشتی­ گیران مورد علاقه­ من بوده است، بنابراین خودم شخصا بسیار خوشحال هستم که او را در Playstation ۴ WWE 2K19 خواهم دید. AJ Styles نیز امسال ستاره بازی است و یکی از اسامی جدید در فهرست بازیکنان خواهد بود.
حالت Showcase نیز به بازی WWE 2K19 باز خواهد گشت، این بار تمرکزش روی دعوای بین Daniel Bryan و The Miz خواهد بود. همچنین تعدادی حالت ­های جدید به بازی اضافه شده است، مانند چالش یک میلیون دلاری که جزو حالت چالشی جدید است.

تاریخ انتشار بازی WWE 2K19

بازی WWE 2K19 در ۹ نوامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر میشود. امسال بازی برای the Switch بدلیل مسائل فنی منتشر نخواهد شد.

پیش ­فروش بازی WWE 2K19

اینها نسخه­ های پیش ­فروش شده از بازی هستند که طرفداران میتوانند تهیه کنند:

The Standard Edition

The Deluxe Edition

The Wooooo! Edition

گیم­پلی و داستان بازی WWE 2K19

همانطور که قبلا ذکر شد، Daniel Bryan در سال جاری در کنار مدل معمولی Universe Mode و MyCareer، مدل Showcase career خودش را خواهد داشت. همچنین چالش یک میلیون دلاری را خواهیم داشت، قوانین میگویند که تازه­ واردها ابتدا باید حالت new mode را تکمیل کنند ، سپس با یکدیگر مسابقه دهند و در پایان با AJ Styles روبرو شوند تا بتوانند جایزه یک میلیون دلاری مسابقه را ببرند. یک میلیون دلار واقعی!

مرکز خرید دات کام

مطالب مشابه

مقایسه و بررسی کنسول بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قسمت چهارم

. مقایسه و بررسی کنسول بازی پلی استیشن ۴ و...

اخبار چهارمین لیگ بازی های رایانه ای ایران

. چهارمین لیگ بازی های رایانه ای ایران در چهارمین...

توضیحاتی درباره لامپ های هوشمند (قسمت اول)

. اگر برای شما دستگاه های هوشمند منزل جدید است...

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of