جزئیات انتشار بازی Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games

جزئیات انتشار بازی XBox Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games

بعد از دیدن بسیاری از بازی های که Call of Duty که مبارزات فضایی، زامبی و در حوادث آینده خلاصه می شد. این بار Call of Duty داستانی از اصالت خود را نشان می دهد. بازی Call of Duty WWII از بازی های نفس گیر مربوط به جنگ جهانی دوم می باشد.

این بازی باعث می شود که شما یک گیم پلی کلاسیک را برای کنسول XBox و PlayStion4 داشته باشید. از نکات در جنگ جهانی دوم سری بازی Call of Duty می توان همکاری، مبارزات در میدان و به قتل رسیدن نزدیکان کاراکتر را نام برد. بازی Call of Duty WWII شما را به دوران جنگ جهانی دوم دعوت کرده و اثر جنگ و ویرانی را به خوبی یادآوری می کند. اما در مورد شخصیت های که مربوط به بخش داستانی بازی است باید بگوییم که داستانی به یادماندنی را در ذهن تان باقی می گذارد.

بخش های بازی Call of Duty: WWII

این بازی شامل سه بخش آنلاین، چند نفره و جدید می باشد که به تفکیک هر کدام را برایتان توضیح داده ایم.

بخش آنلاین: این بخش شما با وصل بودن به اینترنت و دسترسی به آن برای شما میسر می شود. این بخش را می توان با استفاده نقشه های که در موسیقی پلید آن قرار دارد با دشمنان تان مبارزه کنید.

بخش جدید: این بخش از بلک اپس ۳ گرفته شده است.

بخش چند نفره: این بخش دارای مأموریت ها و داستان های تازه برای گیمران است که به صورت گروهی می توانید تجربه ای لذت بخشی را داشته باشید.

جزئیات انتشار بازی XBox Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games
جزئیات انتشار بازی XBox Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games

نقد بازی Call of Duty

این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار یافت که استریو سازنده آن که sledgehammer توانست آن را برای نسخه های گوناگون ارتقاء دهد و در نتیجه هر نسخه با فروش قابل توجه ی روبرو بود. بازی Call of Duty WWII ویژه کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن ۴ اولین بار توسط شرکت اکتیویژن به ریشه خود که (جنگ های جهانی بود) بازگردانده شد. این بازی با تسلیحات جنگی به گیم پلی اش هیجان بخشید و شرکت های گوناگون برای ارائه این نسخه (بازی Call of Duty WWII) نقش داشته است.

شخصیت های ندای وظیفه ۲

حضور بازیگران سینمایی هالیوود در ندای وظیفه ۲ باعث شد این بازی طرفداران بسیاری به خود جلب کند. از جمله این بازیگران ویلیام پیرسن است که باعث شده داستان گیرایی بالاتری را برای مخاطبانش داشته باشد.
نقش کاراکتر ها مربوط به یک سرباز در میدان مبارزه جنگ جهانی دوم می باشد که باید به مبارزه و نابودی دشمنان اقدام کند. بیشتر دشمنان به قصد تصائب سرزمین تان حضور دارند که شما در مقابل آن ها باید مبارزه کنید.

اساس بازی WWII Call of Duty

اساس بازی Call of Duty WWII مربوط به جنگ جهانی دوم بوده و همین باعث لذت بخش تر شدن گیم پلی آن شده است و تمامی گیمرانی که علاقمند به این داستان هستند می توانند آن را بازی کنند.شما در این بازی در جنگ جهانی دوم ظاهر می شوید و مبارزه می کنید و از ویژگی های که توسط شرکت سازنده به خوبی ارتقا داده شده است تجربه کامل بازی تیراندازی شخص سوم می باشد.

جزئیات انتشار بازی XBox Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games
جزئیات انتشار بازی XBox Call of Duty WWII کمپانی Sledgehammer Games

نسخه ۲۰۱۷ بازی ندای وظیفه

نسخه ای که در سال ۲۰۱۷ برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن ۴ ارائه شد، ندای وظیفه WWII بود که به خوبی گرافیک و گیم پلی در آن طراحی شد. بسیاری از طراحی گرافیک این بازی مناسب بوده و در کنار گیم پلی و موسیقی متن بازی منحصربفرد تر می شود.

فضای مورد نیاز برای نصب بازی

این بازی ۴۵ گیگابایت از حجم کنسول تان را در بر می گیرد.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =