جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

این بازی یک لیست از ویدئو گیم است که به طور زامبی ظاهر می شود. این بازی ها دارای موجودات الهام گرفته از زامبی های گوشتخوار هستند که در فیلم های ترسناک، و ادبیات داستانی ترسناک دیده می شوند. مانند فیلم های جورج A Romero انواع دیگر مانند نوع سریع تر زامبی که الهام گرفته از فیلم ۲۸ روز بعد “آلوده” نیز در بازی پلی استیشن گنجانده شده است. منطق و تصویر خاص زامبی با منبع فیلم ها متفاوت است.
زامبی ها در بازی های ویدئویی دشمنان مشترک یا عمومی هستند. زامبی ZX Spectrum که در سال ۱۹۸۴ در اروپا منتشر شد، نخستین بازی ویدیویی روی زامبی است. پس از انتشار Resident Evil در سال ۱۹۹۶، بازی های زامبی شایع شد. این انتشار، همراه با تیرانداز سبک اسلحه سال ۱۹۹۷ “خانه مرده”، موجب “دیوانگی بین المللی” شد. Resident Evilsold 2.75 میلیون نسخه فروش در ایالات متحده به تنهایی و موفقیت آن منجر به تبدیل شدن به یک بازی موفق شد.این بازی برگرفته ازبازی های ویدئویی، داستان ها و فیلم ها است.

جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

پلتفرم:
Linux، Mac OS X، Windows، PlayStation 4
این بازی در دنیای باز، مبتنی بروکسل است. زنده ماندن در این بازی هدف بازی و در جریان جنگ جهانی سوم است. بازیکن بازماندگان را که در سال ۲۰۳۴ در آریزونا به دام افتاده اند را کنترل می کند، جایی که زامبی ها پس از یک ویروس ناشناخته آلوده می شوند. بازیکن باید مواد غذایی، آب، سلاح و سایر منابع را پیدا کند، همچنین به عنوان هنر و صنعت و ساخت دفاع، برای زنده ماندن در برابر گروه تروریستان بی رحمانه ارواح تلاش کند.
بازی تیرانداز ۴ Ever2009iOSOverhead که در آن بازیکن یکی از چهار شخصیت را انتخاب می کند و تلاش می کند تا خلبان گروه زامبی در حال تکمیل اهداف است را نابود کند. تا چهار بازیکن باید آخر بازی زامبی زنده بمانند. تنها در تاریکی ۳۱۹۹۴DOS، سیستم عامل مک، Windows HorrorGame مجموعه ای در شهر ارواح قدیمی غرب است. امیلی هارتوود، یکی دیگر از شخصیت های بازی که تنها در Darkfrom از یک گروه از مجرمانه زامبی است، Amy2012PlayStation 3، بازی ترسناک ایکس باکس ۳۶۰downloadable survival horror است .
یک دانشمند باید یک دختر هشت ساله را از یک شهر ویران شده توسط ویروس هوائی که آنها را آلوده به زامبی می کند، همراهی کند. دانشمند آلوده شده است و باید شرایط خود را مدیریت کند. منطقه ۵۱۱۹۹۵Arcade، PlayStation، Sega Saturn، بازی اسلحه WindowsLight که در آن بازیکنان با یک گروه بیگانه در ناحیه ۵۱ مبارزه می کنند در حالی که با پرسنل که به زامبی تبدیل شده اند نیز باید مبارزه کنند] Zombi Smasher2011Linux، Mac OS X، بازی استراتژی TimeReal از دیدگاه بالا به پایین که در آن بازیکن باید واحدهای نظامی را به منظور نجات غیر نظامیان از گروه ترکان و مغولان زامبی، هماهنگ کند. Beast Busters1989Amiga، Arcade، Atari STLight بازی تفنگ سه نفر از بازیکنان، که باید راه خود را از یک شهر مبتلا به انسان زامبی شده با اسلحه های مجهز طی کنند. Blood1997DOSFirst Person Shoote بازی اکشن ترسناک که در دهه ۱۹۲۰ تنظیم شده است. این بازیکن به عنوان دستیار ارواح در تلاش برای انتقام بازی Playsattion می کند. زامبی ها دشمنان مشترک هستند که بازیکن تقریبا در هر سطح با آن مواجه خواهد شد.

جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier
جزئیات انتشار بازی Zombi PS4 کمپانی Ubisoft Montpellier

Blood Drive2010PlayStation 3، بازی رزمی Xbox 360Vehicular شامل شش عرصه پر از زامبی ها، بازیکنان رانندگان را کنترل می کنند که باید زامبی ها و یا سایر رانندگان را شکست دهند، که وابسته به سطح بازی است. [۱۴] Call of Duty: Black Ops (حالت زامبی) ۲۰۱۰PlayStation 3، قابل اجرا در ایکس باکس ۳۶۰، ویندوز.
انفجار زامبی: Source.Corpse Craft ,بازی استراتژی زمان واقعی است که در آن دانش آموزان با یکدیگر بر علیه مبارزه با زامبی ها دوباره متحد می شوند، بازی شامل یک سرباز است که باید از طریق یک جزیره پر از زامبی ها برای رسیدن به ‘necrobiologist’ دکتر هلمن مبارزه کند. بازمانده سقوط هواپیما در کانادا می بیند که مسافران دیگر در هواپیما به هیبرید گیاه زامبی تبدیل میشوند. یک دزد قطار تبدیل به خون آشام می شود، باید دشمنان مانند زامبی ها و اسکلت ها را شکست دهد در حالی که تلاش می کند بشریت را نجات دهد.
نسخه جدید DayZ2012WindowsAn ARMA 2 که ویژگی های ترسناک را در جهان باز بازی کند. این بازی چند نفره آنلاین است. بازیکنان باید شخصیت خود را نیز تحمل کنند و همچنین با بازیکنان دیگر و زامبی ها برخورد کنند. در حال حاضر این نسخه مستقل برای صاحبان کامپیوتر است .نسخه دوم دارای ویژگی های چند نفره PvP همکاری است. این بازیکن باید با زامبی ها، سربازان، کارفرمایان و سایبر دون ها نبرد کند تا نقاط قوت و ضعف برای خرید و ارتقاء سلاح، amour و غیره را داشته باشد. این بازی شامل یک حالت داستان و ماموریت های دیگر مانند عمومی، بقا، زیست محیطی و غیره است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =