جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes

جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes

جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes

صنعـت بـازی‌ های رایانه‌ ای در دهه گذشته دچار تغییرات و دگرگونی‌ های قابل توجهی شده است.‌ این تغییرات از یـک سـو هـمـگام با پیشرفت علم و تکنولوژی ایجاد شده و از سوی دیگر نتیجه تلاش کارشناسان و متخصصان مجرب و کـارآمـد انـواع شـرکـت‌ های فعال و معتبر حاضر در این صنعت مهیج می‌باشد که با داشتن اهدافی مختلف گاه خارج از موضوع سرگرمی به فعالیت می‌‌پردازند.
توسعه و پیشرفت در این صنعت بزرگ در قسمت سخت‌افزاری با تولید انواع کنسول‌های بازیایکس باکس پیشرفته و هم‌چنین ابزارآلات جانبی آن می‌باشد. در حوزه نرم‌افزاری نیز پیشرفت در این صنعت به جایگاهی والا رسیده است. تا جاییکه کیفیت و داستان بازی‌های رایانه‌ای به دنیاهایی عجیب و مورد پسند گیمرها راه پیدا کرده‌اند.
ورود شرکت‌های بزرگ و معتبر در حوزه طراحی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای همواره بر هیجان توسعه آن‌ها می‌افزاید.
وجود شرکت‌هایی چون سونی، مایکروسافت و هم‌چنین اخیرا گوگل که در دنیا در عرصه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارند، در این حوزه سبب شده تا اعتماد بیشتری از کاربران و مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای در سراسر دنیا به آن‌ها جلب شود. در میان این شرکت‌های بزرگ و قدرتمند در عرصه بازی‌های رایانه‌ای، شرکت سونی با طراحی و تولید پلی‌استیشن چهار به جهانیان ثابت کرد که هیچ‌گاه نباید از پیشرفت و حرکت در این حوزه خسته شد.

جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytesجزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes
جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes

چرا که همواره طرح‌های ارزشمند و جدیدی برای ارائه به گیمرها وجود دارند. پلی‌استیشن چهار همواره یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین نوع کنسول‌های بازی رایانه‌ای در سراسر دنیا در قرن اخیر است که گیمرهای زیادی را تا ساعات طولانی پای خود نگه می‌دارد. برای کنسول مطرح و مهیج فوق، بازی‌های ویدئویی بسیار متنوعی با توجه به نیاز انواع مخاطبان ارائه شده است. اخـیـرا یـک بـازی بـا نـام Elex بـرای ایـن کـنـسـول بـازی سـاخـتـه و پـرداخـتـه شـده اسـت کـه مـخـاطـبـان زیـادی را بـرای خـود جـذب کـرده اسـت.
در دهه گذشته همواره وجود بازی‌هایی با فضای کاملا دور از ذهن و عجیب و غریب توانسته‌اند به موضوع هیجان‌انگیز مورد انتظار گیمرها در سراسر دنیا تبدیل شوند. موضوعی که با داستان‌های خاص و ماورایی خود می‌تواند اقـدامـات هـیـجان‌ انگـیز و دور از انتظاری را برای شما رقم بزند. بازی مطرح شده فوق در زمره این گروه از بازی‌های رایانه‌ای قرار دارد. یک بازی       PlayStation با یک فضای فانتزی که حالت مبارزات آن به دور از جنگی واقعی و خشونت‌های افراطی بعضی بازی‌های ویدئویی ساخته شده است.

جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes
جزئیات انتشار بازیElex PS4 کمپانی Piranha Bytes

که بنا به نظر بسیاری از کارشناسان، این موضوع از نقاط قوت این بازی هیجان‌انگیز محسوب می‌شود.این بازی شگفت‌انگیز که از تولیدات یکی از شرکت‌های آلمانی توسعه بازی‌های ویدئویی می‌باشد، توانسته در مدت زمان بسیار کمی از تولید خود، به یکی از بازی‌های محبوب در بین گیمرها تبدیل شود.داستان این بازی شامل مبارزات هیجان‌ انگیزی است که همواره در طول بازی با آن مواجه هستید. مبارزاتی نابرابر و غیرعادلانه که در اثر استفاده از انواع تجهیزات جنگی مختلف برای شما فراهم شده است.
تجهیزاتی که نیاز به درک و توانایی شما در استفاده از آن‌ها را می‌طلبد که چه زمانی با توجه به شرایط و شخصیت جنگی مقابل خود، از اسلحه استفاده کنید یا اینکه با یک چاقو او را از پا درآورید. موضوع اصلی این داستان در یک مکان فضایی صورت گرفته که با دنیا ما بسیار متفاوت است چه از نظر وجود شخصیت‌های درگیر در بازی و چه از نظر وجود ابزارآلات مختلف جنگی. در این بازی مهیج اتفاق اصلی آن به یک شهاب‌سنگ برمی‌گردد که چگونه به یک کره دیگر ضربه زده و باعث ایجاد اتفاقات عجیبی در آن سرزمین شده است.‌
اتفاقات عجیبی که به خاطر حضور ماده‌ای خاص و نایاب به نام Elex صورت می‌گیرد و تمام بازی به نقش این ماده برمی‌گردد. در این بازی شما پس از ورود به آن، با قرارگیری در گروه‌های مختلف جنگی و با طرح و برنامه خود می‌توانید از انواع ابزارآلات و تجهیزاتی که حتی فکرشان را هم نمی‌کنید در جهت رسیدن به هدف خود و از بین بردن دشمنانتان استفاده کنید. دشمنانی که مانع از برقراری آرامش مجدد و برگشتن به حالت طبیعی این سیاره شده‌اند.
یک موضوع جالب و البته تخیلی در این بازی، استفاده از کارهای خارج از عرف و واقعیت به نام جادو و سحر است. کارهایی که در این بازی بارها و بارها با آن مواجه می‌شوید و با استفاده از آن می‌توانید به نحوی بهتر و آسان‌تر بر رقیبان و دشمنان خود غلبه پیدا کنید. این بازی با توجه به فانتزی بودن و داشتن یک داستانی زیبا که غیر قابل پیش‌بینی است، همواره مورد تمجید کارشناسان این حوزه قرار گرفته است.
این بازی البته دارای مقداری اشکال نیز در حین انجام بازی می‌باشد که البته باید منتظر نسخه‌ های جـدیـد تـر آن در بـهبود کیفیـت بازی و از بین بردن باگ‌ های آن باشیم . با این وجود اگر از بازی‌های روتین که دارای داستانی مشخص و خارج از هیجان می‌باشند ، خسته شده‌اید و یا اینکه از انجام بازی‌های فضایی لذت می‌برید، حتما یک بار این بازی مهیج را تست کنید و مطمئن باشید به یک مشتری دائم آن تبدیل خواهید شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =