جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil

جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil

جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox ۱ کمپانی Soleil

Naruto یکی از مجموعه بازی هایی است که دارای محبوبیت خاص، پر طرفدار و هیجان انگیز می باشد که در رابطه با انمیشن های ژاپنی که غالبا به صورت مبارزه ای سه بعدی است و اما در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از بازی های سری Naruto به نام بازیNaruto to Bouto: Shinobi Striker به توضیح بپردازیم:این سبک از بازی در حال حاضر بخش قابل توجهی از صنعت بازی ها را به خود اختصاص داده که بر پایه انیمیشن می باشد و یا به اصطلاح انیمه محور نام دارد.

این بازی با جذابیت و هیجانی که دارد سعی کرد که یک بازی متفاوتی نسبت به اکثر بازی های PlayStation وXBox1 سری Naruto از خود به نمایش بگذارد که متاسفانه با نقاط ضعفی که دارد نتوانست طرفداران و کاربران را تحت تاثیر قرار دهد.

جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil
جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil

حال می خواهیم از زوایای مختلف خصوصیات مثبت و منفی این بازی را مورد بررسی قرار دهیم.

۱. قسمت اول در مورد ساختن ظاهر کاراکتر بازی اختصاص می دهیم که کاربران می توانند همانطور که دوست دارند ظاهر خود را درست کنند و بازی را ادامه دهند. در شروع بازی باید شخصیت سازی انجام دهید به طوریکه می توانید جنسیت، مدل مو، رنگ چشم، لباس و فرم صورت و … را برای خود انتخاب کنید و ظاهری جذاب و دوست داشتنی برای شخصیت خود ایجاد کنید. حتی این موضوع درشخصیت سازی بازی Naruto to Boruto : Shionbi Stiker وجود دارد که بعضی از آپشن های شخصیت سازی در طول بازی و زمانی که شما پول بدست آوردید به شما این امکان می دهد از آن آپشن ها استفاده کنید.
بازی بر این اساس است که با انتـخاب یـکی از دهـکـده هـای مخفی مانند Leaf,Sand و … شما باید برای کمک به آن دهکده انتخابی ماموریت و رسالت هایی را انجام دهید و جالب اینجاست که شما می توانید شخصیت بازی خود را بر اساس دهکده های انتخابی خود بسازید و به طوریکه هر دهکده وقایع و اتفاقات مربوط به آن دهکده را دارد.
حال اگر بخواهیم نکات منفی بیان کنیم این است که طراحی و قسمت داستانی بازی  نتوانسته رضایت بالایی را برای کاربران ایجاد کند.

جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil
جزئیات انتشار بازیNaruto to Boruto Shinobi Striker XBox 1 کمپانی Soleil

۲. در بازی Naruto to Boruto : Shionbi Striker ماموریت های دارای سطوح مختلفی نظیر A, B, C, D می باشد به طوریکه هر چه سطوح بالاتر می رود ماموریت ها دارای چالش های بیشتر و بسیار مشکل تر خواهد شد. این طور که مشخص است شرکت سازنده به عمد ماموریت ها این گونه طراحی کرده تا کاربران برای رفتن به مراحل بعدی حتما به صورت مشارکتی با دوستان خود باید بازی را انجام بدهند تا بتوانند این مرحله را بگذرانند و سراغ ماموریت های جدیدتر بروند.

در بخشی از این بازی اتفاق جالبی برای کاربران ایجاد شده که بازیکنان می توانند در بخش نینجا لایبرری از مهارت هر یک از نینجا های افسانه ای که آن ها از سری بازی Naruto مانند ساسکه، کاکاشی، ساکورا و ناروتو هستند در هر مرحله مورد نیاز استفاده کنند.

۳. استراتژی ها و تصمیمات و انتخاب ها در مبازرات در این بازی باعث شده این بازی هیجان بیشتری به خود بگیرد. هر یک از نینجا ها در یک استراتژی مهارت بالای دارند به طور مثال در استراتژی تهاجمی، افسانه کاکاشی مهارت بالایی در این شیوه دارد. حال با توجه به قابلیت هایی که این بازی دارد بازیکنان می توانند با استفاده از مهارت های نینجا های افسانه ای ناروتو انیمه و ماموریت هایی که پشت سر می گذارند می توانند خودشان را به نینجا با قابلیت بالا تبدیل کنند.

۴. علاوه بر مواردی که در بالا بیان کردیم سلاح نیز برای بالا بردن قدرت بازیکنان نقش بسزایی دارد. در این بازی با جمع کردن پول در هر مرحله و خریداری اسلحه جدید با قدرت بالاتر از حملات دشمن دفاع کنید.اگر بخواهیم به عیب دیگری از بازی Naruto to Boruto : Shionbi Striker اشاره کنیم، باید به تنوع محیط موجود در مراحل بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و سطوح مختلف بازی بپردازیم. به طور مثال محیط های طراحی شده در ماموریت سطح B را بسیار زیاد در ماموریت سطح A خواهید دید و این تکرار مناطق باعث کسالت و خستگی بازیکنان می شود.

۵. همانطور که در موارد قبل اشاره کردیم که بازیکنان برای پایان رساندن ماموریت با موفقیت نیاز به مشارکت دوستان خود در این بازی دارند حال جدا از این همکاری و مشارکت، بخشی از بازی است که به صورت رقابتی و مبارزه چهار به چهار تعبیه شده است. که در یک حالت علاوه بر چالش مبارزه با حریفان باید مناطقی را به حکمرانی خود در آورند و در حالتی دیگر از بازی باید بازیکنان پرچم موجود در محیط به مقصد مورد نظر برسانند و تیم حریف باید مانع از انجام این کار شود و هر تیمی که امتیاز بیشتری را کسب کند پیروز خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : کمپانی Soleil
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + سه =