جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت چهارم

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت چهارم

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت چهارم

طرحی برای روبه رویی Freddy و Jason پس از Jason Lives آغاز گردید آن هم درست زمانی که Sean کانینگهام با فرانشیز بازگشت و سینمایی نوین ابداع کرد. او این کار را از Elm Street با جدیت آغاز نمود. Freddy و Jason درست در مقابل هم قرار داشتند اما Freddy به قدری پیشرفت داشت که توانست با Jason Goes To Hell هم خط گردد. این اتفاقات در سال ۱۹۹۳ افتاد . Freddy vs. Jason یک دهه دیگر به تعویق افتاد.

ادامه Friday
نه سال پس از انتشار Jason Goes To Hell ، استودیوی New Line فیلمی را با عنوان Jason Goes To Space منتشر کرد. فیلم Jason X احتمالا یکی از متناقض ترین انواع فرانشیز می باشد که با آگاهی کامل انجام شده است. به نظر مضمون Jason Goes To Sapce مضحک می نماید. دریک لحظه Jason با بازسازی هولوگرام Camp Crystal Lake پدیدار می شود.
جایی که از اردوگاه های جعلی و انواع نوشیدنی ها مانند آب جو و شهوت های قبل از ازدواج پر است. شاید به نظر چندان جالب نباشد ولی او می داند که چه می خواهد انجام دهد، حماقت. نهایتا Mythbusters به مضحک ترین ایده قتل دست می یابد.

فیلم Freddy vs. Jason بلاخره یک سال بعد آمد و پس از ده سال تاخیر باید ارزش دیدن داشته باشد خصوصا اگر شما از طرفداران پر و پا قرص این دو مجموعه باشید. به نظر اگر نقش Jason را همان شخصی که قبلا نیز در چهار سری قبل بازی کرده بود ایفا کند فیلمی جذابتر و مهیج تر خواهد بود.

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game
جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game

اگر نگاهی اجمالی به ۲۰۰۹ Friday the 13th بیاندازید، خواهید دید که دوازدهمین فیلم با ریبوت کامل و فرانشیز خواهد بود. این فیلم توسط کمپانی وابسته به Michael Bay یعنی Platinum Dunes ساخته شده است که فیلم هایی همچون The Texas Chainsaw Massacre و A Nightmare On Elm Street و ورژن ۲۰۰۹ Friday the 13th نیز از کارهای همین کمپانی می باشند. نویسندگان نیز همان نویسندگان قبلی هستند. البته دور از انتظار نیست که هرکسی علاقه مند به دریافت Friday the 13th باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کند.

آینده
ممکن است triskaidekaphobia یعنی ترس از عدد سیزده به طور کنایه ای در سیزدهمین فیلم این مجموعه اثراتی از خود نشان دهد. چندین اسکریپت در این میان دیده شده است که هر کدام حاوی خبری هستند اما جدیدترین آن ها خبر از بازگشت در فوریه این فیلم می دهد. این بدین معنا نیست که فیلم سازان دیگری تمایلی به ساخت فیلم های ترسناک ندارند.
فیلم Blumhouse فروش کمی داشت و هزینه های این فیلم ترسناک را باز نگرداند و فیلم جدیدی به نام Happy Death Day که یک فیلم جنایی است را با Day of the Groundhog آمیخته شده است. واضح و مبرهن است که کسی که سیزدهمین قسمت فیلمی را می سازد فشارهای زیادی را باید تحمل کند تا ببیند که آیا فیلمی که ساخته است، بازدهی مناسبی خواهد داشت. با تمامی این اوصاف بلاخره Jason بازگشت.

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game
جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game

با این حال طرفداران این گونه فیلم ها می توانند خاطرات خود در Camp Crystal Lake nightmares را با بازی در بازی پلی استیشن ۴ Friday the 13th:The Game زنده کنند. این بازی توسط Gun Media تولید شده است و با همکاری Sean Cunningham و Harry Manfredini ساخته شده است. ساختار بازی سناریوی بازی چند نفره را دارد و اولین شخصی که بازی را شروع کند نقش Jason را دارد و بقیه افراد به عنوان مستشاران کمپ خواهند بود.
این بازی بسیار جالب و جذاب، احساسی همچون فیلم های Kane Hodder را تداعی می کند و با ارائه خاصیت موشن کپچر برای Jason فوق العاده می گردد. در زمان غیاب سیزدهمین فیلم به نظر بازی تنها مرجعی است که به طور قابل توجهی می تواند طرفداران PlayStation ۴ Friday the 13 th را اقناع نماید.
این بازی ویدئویی قابلیت پخش مجد را دارد و قدرت زیادی به شما می دهد. در پایان امیدوارم با دانلود این بازی جذاب به سازندگان آن در راستای رسیدن به اهدافشان کمک نمایید. قبلا در ابتدای این مقاله کنسول هایی که بازی بر روی آنها قابل اجرا است را ذکر نمودم.
این مقاله ترجمه شده از دو سایت digg.com و pcgamer.com می باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =