جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت اول

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت اول

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game قسمت اول

پس از گذشت یک سال و نیم از کمپین Kickstarter بازی Friday The 13th: The Game خبر از انتشار رسمی این بازی می دهد. قرار بود سال قبل این بازی پلی استیشن ۴ منتشر شود. آنچه در این یک سال بر این بازی ویدئویی گذشت، گویی جهنمی آتشین می باشد.
در عوض شما می توانید مستشاران نظامی که در جمعه بیست و ششم ماه می با عنوان Jason است را دریافت کنید. به نظر می رسد بازی جدید همان Friday The 13th است که با عنوان ۱۶TH دو برابر ترسناک تر و مهیج تر گردیده است. در تریلری جدید تاریخ انتشار اعلام گردید و نشان از قتل های بی رحمانه بیشتر و مستشاران نظامی و گزینه هایی جهت سفارشی سازی بازی، دارد.
همچنان منتظریم تا ببینیم شخصیت Tommy Jarvis که همیشه اولین قاتل Jason بوده است، چه تغییری کرده است. اطلاعات جامعی مبنی بر این که این شخصیت چه کار خواهد کرد ارائه نشده است. اما به نظر می رسد شخصیتی قهرمانی داشته باشد که در طول مسابقه موفق به کشف این شخصیت خواهید شد. او اسلحه اش را به دست می گیرد و زمانی که در مقابل حریفی با چاقویی بزرگ قرار می گیرد، از اسلحه خاص خود استفاده می کند .

شاید علت تعویق در انتشار این بازی خفن راه اندازی این بازی Playstation 4 بدون حالت تک نفره بود، هر چند شما اکنون می توانید حالت چند نفره آنلاین این بازی را انجام دهید. در ادامه از شما دعوت می کنم بیایید تا همچون شبحی بر روی دریاچه کمپ سفر کنیم.
اولین چیزی که لازم می دانم به آن اعتراف کنم این است که من طرفدار فیلم های ترسناک نیستم. شاید این شرم آور باشد ولی این موضوع به اولین باری که داشتم بازی می کردم و در آن یک صحنه ترسناک دیدم برگردد. در آنجا من بازی را با عجله پایان دادم. من با این شخصیت ترسو چرا راجع به Friday the 13th نوشتم؟

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game
جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game

شاید علت اصلی این است که فیلم هایی که قتل در آن ها اتفاق می افتد به دو دلیل برای من مستثنی هستند. اول اینکه آن ها مضحک و قابل پیش بینی هستند و موسیقی زیبای آن برخی از ترس ها را از بین می برد. در بیشتر بخش های Friday the 13th مجموعه منظم را مشاهده می کنیم. در این بازی Jason Voorhees بدنیا می آید و سپس وحشیانه به جاهای مختلف (اغلب به دریاچه کمپ کریستالی) می رود و در نهایت کشته خواهد شد.
دومین دلیلم این است که دوست دارم راجع به فیلم های جنایی بخوانم . معتقدم صرف نظر از نوع ژانر فیلم های سینمایی، خلاصه ای است که از آن می توان ارئه کرد.

تعداد زیادی از اعداد رومی
باور کنید یانه ، به جز ریبوت ۲۰۰۹، در تمامی مجموعه ی Friday the 13th تداوم دارند. به خصوص در چهار فیلم ابتدایی این مجموعه، آن جا که هنوز Jason Voorhees را ازدست نداده اید. یعنی جایی که هنوز او توسط Tommy Jarvis کشته نشده است. این فیلم ها در واقع فیلم های جنایی قدیمی هستند. البته آخرین فصل Game Of Thrones شامل این مقوله نمی شود. داستان با The Final Chapter ادامه یافت تا جایی که A New Beginning یک سال بعد از آن منتشر شد.

جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game
جزئیات انتشار دو نسخه مخصوص از بازی Friday The 13th The Game

در واقع این قسمت مسیری اشتباه برای امتیازات کسب شده این فیلم بود. به این خاطر که حتی با وجود توجه مستمر به داستان، ممکن است به نقطه ای غیر جالب در این مجموعه برگردید. از نظر من در صورتی که می خواهید Friday the 13th را تجربه کنید باید از اولین نسخه آن را همراهی کنید.
اما اگر از آن دسته از افراد هستید که به تداوم چندان اهمیتی نمی دهید به نظرم به رتبه بندی ها توجه کنید و اگر نظر من برایتان مهم باشد من فیلم های اول و چهارم را رتبه های برتر این مجموعه می دانم. اگر Jason را با ماسک خودش تماشا کنید به نظرم چهارمین قسمت را ببینید. ولی اگر می خواهید از خصوصیت فیزیکی آن لذت ببرید و برایتان اهمیتی ندارد که چه کسی قتل را انجام می دهد پیشنهاد قسمت اول می باشد.

سپیده دم فیلم های جنایی
با انتشار Halloween توسط John Carpenter در سال ۱۹۷۸ فصل نوینی از فیلم های جنایی در دهه ۸۰ در فیلم های آمریکایی راه پیدا کردند و بدون شک فیلم Psycho اثر هیچکاک (که در اولین سری Friday the 13 th به شدت آثارش قابل ملاحظه است) دیدنی است. سبک فیلم هیچکاک علاوه بر سبک آمریکایی فیلم های جنایی با ژانرهایی ایتالیایی از اینگونه فیلم ها مخلوط شده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =