جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works

کمپانی بازی سازی Arc system works سالیان درازی است که با عرضه محصولات با کیفیت و قوی مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرده است آثاری که هرکدام بیشتر بر پشتکار این کمپانی ژاپنی مهر تایید میزند حال یک مجله ی ژاپنی تاریخ انتشار نسخه جدید بازیGuilty gear را اعلام کرد نسخه جدید این بازی که با نام Revelator عرضه شده قابل پشتیبانی برای ویندوز و کنسول های پلی استیشن ۳و۴ است در نسخه جدید آیتم ها و آپگرید ها به بازی اضافه شده است و همچنین شخصیت های بازی از بعضی جنبه ها ارتقا داده شده اند.
بازی از لحاظ کیفیتی و گرافیک سنگ تمام گذاشته است در محیط بازی PS4 شخصیت ها با چنان جزئیات خیره کننده ای طراحی شده اند که تنها نگاه کردن به آن ها بسیار لذت بخش است جزئیات ریز و درشت لباس ها و تجهیزات شخصیت ها تنها خود کافی است که در لحظات اول به خود بگویید : ارزششو داشت شخصیت های متفاوت دارای لباس ها و تجهیزات منحصر بفرد خود هستند.
طراحی ها بنحوی صورت گرفته که شخصیت ها هیچ شباهتی به هم نداشته باشند در کنار این ها تلفیق رنگ های بسیار زیبا و استفاده درست از این رنگ ها در محیط بازی به چشم نوازی هرچه بیشتر بازی کمک کرده است حتی در تصویر پس زمینه هم جزئیات و طراحی طوری انجام شده که با ترکیب شخصیت های شما همخوانی داشته باشد. این بازی در سبک مبارزه ای است و درست است شهرتی همچون کمبت و یا تیکن ندارد.
اما با تجربه این بازی قطعا یکی از طرفداران آن می شوید سبک مبارزات و نحوه استفاده شخصیت ها از تجهیزات خود کاملا نگاه جدیدی در این سبک بازی ها می بخشد استفاده از شمشیرهای سامورایی و بلند و یا چوب های بلند و شخصیت های چشم بادومی همه و همه از حفظ ارزش های ژاپنی در این بازی خبر می دهد حتی در بخش دیالوگ ها گزینه زبان انگلیسی وجود ندارد که شاید از تعصب هر چه بیشتر این کمپانی به این بازی مبارزه ای ژاپنی باشد.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works

البته دیالوگ های ژاپنی استفاده شده در بازی اصلا باعث خستگی شما نمی شود چرا که این دیالوگها در تلفیق با حالت های شخصیتی بازی می باشد و در بعضی مواقع فریادها و یا غرولندهایی که با زبان ژاپنی در بازی اتفاق می افتد جذابیت های زیادی دارد از جمله نکات خیلی پر رنگ این بازی می توان گفت سبک مبارزات به نحوی است تخیل نقش بسیار زیادی در آن دارد حرکات و تکنیک هایی که افراد بازی میزنند و یا غیب و ظاهر شدن های آنان به قدری جذاب است.
که شما را از طرفداران پروپا قرص این مجموعه می کند به تمام این ها سرعت بسیار زیاد هم اضافه این بازی در مقایسه با آثاری همچون کمبت و یا تیکن از سرعت خارق العاده ای برخوردار است بطوری که در خیلی از مبارزات اگر یک لحظه غفلت کنید فنون حریف مانند مسلسل به سمت شما شلیک می شود و خیلی زود می بازید. Arc system موفق شده با تلفیق این سرعت و تخیل در مبارزات اثری خلق کند هم رده با تیکن و کمبت و جالب اینجاست بدانید که این کمپانی از هیچ بخشی غافل نشده در بخش موسیقی و ملودی بازی از کیفیتی بسیار بالا برخوردار است.
البته جای تعجب نیز ندارد چرا که موسیقی آن با یکی از آهنگسازان معروف ژاپن بوده است و بطور قطع از این اثر هنری بوجود آمده از لحاظ کیفیتی هیچ عیبی نمیتوان گرفت که امتیاز کاربران نیز داله بر این موضوع است.
توجه Arc system به حدی بوده است که کاراکتر شما هر چه وضعیتش وخیم تر شود زخم های بیشتری بر میدارد و عرق بیشتری می کند و حتی با به زمین خوردن بیشتر کثیف می شوید که این باعث جان بخشی بیشتر به کاراکترها می شود موسیقی ها طوری برای شما انتخاب شده اند که در طئل جنگ هیجان شما سر به فلک میگذارد و شما بیشتر تحت تاثیر مبارزات قرار میگیرید.
در بخش داستانی شاهد مراحل زیادی هستیم که البته از اشکالات آن وجود فیلم های طولانی در این بخش است شاید اگر زبان انگلیسی را نیز شامل میشد این فیلم ها کمتر خسته کننده می بود البته در خیلی مواقع مشخص است که شخصیت ها به روش های مختلف در حال شاخ و شانه کشیدن برای هم هستند. این فیلم ها نیز مانند یک انیمیشن با کیفیت طراحی شده اند.

از دیگر نکات مثبت بازی پی اس ۴ می توان به نحوه ی اجرای حرکات و فنون اشاره کرد در این بازی این توازن برقرار شده است که چه شما آماتور باشید و چه حرفه ای بتوانید فنون متعددی بکار ببرید و حریفان خود را شکست دهید و از این جنبه نسبت به کمبت بسیار بهتر کارکرده است.قابلیت مبارزه در هوا بسیار جذاب است همانطور که حریف شما در آسمان معلق است شما می توانید با سرعت بسیار زیادی که بازی دراختیار شما قرار داده است.
حملات متعددی بر روی او انجام دهید که از جهاتی شما را یاد بازی devil may cry میندازد که فنون متعددی در حالت معلق داشت. اثراتی که فنون و مبارزات به محیط اطراف می گذارد باعث حس بسیار خوبی در شما می شود بطور مثال خطوطی که بخاطر حرکت شما در هوا ظاهر می شود و یا اثری که در هوا بخاطر ضربه شما ایجاد می شود که با جزئیات بالای گرافیکی ترکیب شده است.
در طول مبارزات و درگیری ها هر چه بیشتر بتوانید به حریف خود ضربه وارد کنید فنون قدرت بالای بیشتری برای شما آزاد میشود اجرای این فنون در شخصیت های مختلف فنون متفاوتی را برای شما به نمایش می گذارد که انجام حداقل یک بار این فنون بشدت توصیه می شود.بخش آموزشی بازی بصورت بسیار کاربردی طراحی شده است و کسانی که تا حالا تجربه این بازی را نداشته اند با چند بار انجام این بخش به بیشتر فنون اشراف پیدا خواهند کرد و برای فنون بالاتر باید حریفان آموزشی سخت تری انتخاب کنید که بازی این قابلیت را نیز دارا هست.

جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works
جزئیات و بررسی زمان عرضه بازی Guilty Gear Xrd Rev 2 PS4 کمپانی Arc system works

بازی در بخش آنلاین نیز بسیار خوب کار کرده است و در این بخش می توانید به مبارزه با حریفان متفاوت بپردازید نحوه و سبک مبارزات در بخش آنلاین نیز حفظ شده است و در این بخش با بازی های حذفی سر و کار دارید تا به فینال برسید در نهایت می توان با این تفاسیر به این نتیجه رسید که این بازی در سبک خودش هیچ چیز از رقیبان خود کم ندارد و با اعلام تاریخ انتشار آن هیاهوی تازه ای براه افتاده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =