بررسی عرضه نقشه V2 بازی Call of Duty WWII

Call of Duty WWII PS4

در مورد اسلحه های مختلف، مراحل و حالت های بازی، راز های جذاب در بازی و نقشه های مختلف بازی و بخش پر طرفدار زامبی ها آنقدر حرف و سخن است که اگر تا به حال کال او دیوتی را بازی نکرده باشید، با خواندن مقاله ها و راهنما های منتشر شده به شما الهام می شود که یکی از حرفه های این بازی PS4 هستید. حالا هم با معرفی نقشه های جدید باز غوغایی در دنیای خبر بازی های ویدئویی به پا شده است. اولین نقشه ی معرفی شده این بازی، نقشه ی مراکش بود که در بیابان های بزرگ آفریقا قرار داشت. نقشه ی دیگری که در نوع خود طرفداران زیادی هم پیدا کرد نقشه ی Summit بود که مربوط به بخش چند نفره ی بازی Black Ops بود.

سازندگان بازی کال او دیوتی نقشه های جدید خود را در بسته های الحاقی به کاربران ارائه می دهند. از دیگر بسته های جدید الحاقی در این بازی، نقشه های مربوط به بسته یThe War Machine است. این بسته، شامل نقشه های جدید برای بخش چند نفره است و شامل نقشه های مصر، دانکرک و V2 می باشد. در نقشه ی مصر بازیکنان در بیابان های بزرگ مصر، خرابه های “گیزا” و در اطراف اهرام بزرگ ثلاثه و به صورت جنگ های هوایی در کوهستان های مصر با هم مبارزه می کنند.

نقشه ی بعدی Dunkirk است. در ویدئویی که این استودیو از نقشه ی جدید نمایش داد، تکنیک ها و روش های آشنایی با نقشه ی Dunkirk توضیح داده شد. این نقشه مربوط به سواحل فرانسه است. این ساحل، باز و خطرناک بوده و مبارزه در آن نیازمند مهارت و دقت زیاد است. البته مناطق تنگ و فضاهای فشرده هم در آن یافت می شود. در این نقشه قایق بزرگی در وسط نقشه قرار دارد که بازیکنان از طریق آن می توانند به کل منطقه تسلط داشته و آیتم های مختلف در بازی را کنترل کنند. همچنین می توانند از آن در مواقع مورد نیاز استفاده کرده و از شر دشمنان خود خلاص شوند.

نقشه ی سوم، نقشه ی V2 است. این نقشه، یک نقشه ی صنعتی است که در آن نبردهای سریع در محیط های کوچک اتفاق می افتد. این فضای بسته در یک آزمایشگاه مخفی آزمایش موشک های آلمانی قرار دارد. در این ویدئو اطلاعات مفیدی در مورد شیوه های مانور بازیکنان در فضاهای مختلف نقشه، نمایش داده می شود. همچنین در مورد روش رسیدن به بالای موشکی که در وسط نقشه قرار دارد، خاموش و روشن کردن تقویت کننده ی موشک آموزش هایی داده شده است. با کار چنانچه دشمنان در زیر موشک قرار گیرند می سوزند.

باز هم با آپدیت جدید بازی کال آو دیوتی نقشه ی جدید دیگری به این بازی پلی استیشن ۴ اضافه شد. این نقشه ی جدید سند باکس نام دارد. در این نقشه بازیکنان وارد منطقه ای می شوند که می توانند به صورت سربازان کوچک مبارزه کنند. در این نقشه، بازیکنان در قلعه های شنی، محیط های شنی و شن کش های پلاستیکی مبارزه می کنند. در این نقشه هم خطرات زیادی وجود دارد. در این نقشه شاهد مبارزات خشن تری هستیم. در بسته ی الحاقی War Machine، ماموریت جدیدی به نام Operation Husky وجود دارد.

در این نقشه بازیکنان باید در مورد مناطق مورد حمله ی آلمان ها اطلاعات کسب کنند و در مرحله ی بعد، پس از انتقال اطلاعات به مرکز فرماندهی، هواپیماهای دشمن را از بین برده و منطقه ای امن برای حمله ی متحدان ایجاد نمایند. خوب حالا با توضیح نقشه های مختلف بازی کال او دیوتی، شاید تا حدودی از اخبار و اطلاعات بسته های الحاقی جدید و نقشه های موجود در آنها اطلاع پیدا کرده باشید. البته بطور حتم بازیکنان و طرفداران بازی هیجان انگیز کال او دیوتی از تمام این نقشه ها و اطلاعات مربوط به آن آگاهی دارند. این مطالب صرفا برای یادآوری به این کاربران و توضیح به دوستانی که مانند من از نقشه ها و بسته های الحاقی کم اطلاع هستند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =