جزئیات انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4

جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4

جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4

بعضی از استدیو ها هستند که یا بازی نمی سازند یا اگر بازی بسازند آنقدر موفق میشوند که دیگر هیچ بازی ای جلو دارشان نیست. این استدیو ها معمولا دست به تولید شاهکار می زنند. و بعد از عرضه بازی شان انقدر موفق شده اند که تا مدت ها هر کجا که میرویم نام بلزی شان به گوشمان می رسد.مجموعه بازی زلدا دقیقا از همین نوع بازی ها است. بازی ای که تقریبا ۳۰ سال از عرضه اولین نسخه اش می گذرد و همواره موفق ظاهر شده است.
اخرین نسخه این بازی Playstation با نامه Zelda: Breath of the wild در E3 سال ۲۰۱۶ معرفی شد. از همان زمان عرضه همه گیمر ها مطمئن بودند که با یک بازی خوب رو به رو هستند. اخبار مختلفی از این بازی روز به روز به گوش می رسید و همه کیمر ها متتظر روز عرضه بودند تا نسخه جدید این بازی را بازی کنند. طبق رسم این بازی اختصاصی برای کنسول های نینتندو عرضه می شد و همرمان با آن نیز کاربران منتظر نسخه جدید کنسول این کمپانی یعنی nintendo switch بودند.

جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4
جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4

کنسولی که با این که یک کنسول دستی بود ولی کنسول نسبتا خوبی به نظر می‌ آمد. با انتظار روز به روز گیمر ها برای انتشار این بازی تریلر های مختلفی نیز از این بازی منتشر می شد که باعث می شد عطش گیمر هارا بیشتر از قبل کند. اما بلاخره روز عرضه این بازی فرا رسید و با کنسول دستی نینتندو همزمان عرضه شد. اما بعد از عرضه این بازی گیمر ها متوجه شدند که این بازی یک بازی خوب نیست ، بلکه یک بازی فوق العاده و شاهکار است.
این بازی توانست نمرات بسیار خوبی را از سایت های مطرح و نمرات کامل را دریافت کند و سریعا تبدیله یک شاهکار جدید شد. 
در این بازی شما از خواب بیدار می شوید و هی چیزی به یاد نمی آورید و وس از اتفاقاتی به دنبال شاهزاده زلدا می روید و باید آن را نجات دهید. این بازی تمام ویژگی های یک بازی جذاب را داشت. مبارزات عالی و جذاب ، گرافیکه فوق العاده، داستان غنی و کامل و جذاب و گیم پلی روان و از همه مهمتر موسیقی متن بسیار زیبا.
همه این ها باعث شد که این بازی تبدیل به یک شاهکار شود. 
عرضه این بازی با کنسول نینتندو سوییچ کمک شایانی به فروش این کنسول کرد و به جایی رسید که گیمر ها به سراغ خرید این کنسول می رفتند تا این بازی جذاب را بر روی آن امتحان کنند. این بازی به فروش فوق العاده ای دست پیدا کرد و تا به امروز بازی ای بر روی این کنسول دستی نتوانسته رکورد آن را بزند. اگر طرفدار این بازی باشید قطعا این نسخه بهترین نسخه این سری و مجموعه است و شما را می تواند انقدر راضی کند که تا مدت ها به سراغ بازی دیگری نروید.
علاوه بر بهش مبارزاتی و دیکر بخش های دثجذاب این بازی بخش معمایی و پازل های این بازی بسیار جذاب بود و گیمر هارا تا مدت ها غرق در خود می کرد. با توجه به فروش و موفقیت خوب این بازی به تازگی کمپانی دارک هورس اعلام به ساخت کتاب هنری این مجموعه با نام The Legend of Zelda: Breath of the Wild-Creating a Champion کرده است. این کتاب با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهد شد و ادارای ۴۲۴ صفحه است. همچنین در این کتاب علاوه بر داستان اصلی محتویات dlc های این بازی نیز به قلم و نصویر کشیده شده است.

جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4
جزئیات و بررسی انتشار کتاب هنری بازی Zelda: Breath of the wild PS4

در ۲۹۴ صفحه این بازی طرح های هنری که افراد مختلف برای این بازیکشیده اند را مشاهده می کنید در ۵۵ صفحه آن با هایرول ها آشنا می شوید و در انتها ۵۰ صغحه اخری این کتاب مربوط به بخش طراحی نخستین بازی و طرح های آن است. اگر طرفدار وسایل کلکسیونی و کلا وسایلی که مربوط به گیم می شود و همچنین علاقه مند به Art book‌ ها هستید و از همه مهمتر طرفدار پر و پا قرص مجموعه زلدا هستید پیشنهاد می کنم این کتاب را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. این کناب با توجه به محتویات زیاد قیمت نسبتا کمی را دارد که کمک خوبی به فروشش نیز می کند. نظرات خود را راجبه این مجموعه و ارت بوک با ما در میان بگذارید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =