جزئیات بازی God of War 4 2018 PS4 استودیو سانتا مونیکا قسمت سوم

.

تهدید واقعی انسان­ها

اگر تا به اکنون بازی The Walking Dead را دیده باشید، باید بدانید که دشمن اصلی شما در واقع نمرده است، بلکه هنوز زنده هستند و در بین شما زندگی می­کنند. مردم فاسدی که در چنگال یک دنیای متزلزل هستند بسیار وحشتناکتر و هیولاهای بدتری نسبت به ویروسی هستند که ما با آن در ستیز هستیم. ما در یک نگاه اجمالی این قضیه را در بازی اول دیدیم که چطور ارازل و اوباش تصادفی، آدمخوار ها و کرم های شب­تاب همه و همه لایه ای از ابهام را به جود می آورند که ما را وادار می کند در موقعیت های مختلف در هر دقیقه حوادث گوناگونی را در ذهن حدس بزنیم.

بازی پلی استیشن ۴ The Last of Us 2 باید به خلق یک آنتاگونیست و یا همان دشمن شایسته نفرت در جهانی که قبلا با نمونه های منحرف و منزجر کننده همچون نمونه بشریت پر شده بود ادامه دهد.جوئل در لحظات پایانی سفر خود، قادر به انجام برخی اعمال وحشتناک بود، او معتقد بود انجام این کارها در جهانی که ارزش نجات دادن ندارد، بسیار درست است.

تمرکز بیشتر بر بازی­های چند نفره

بازی The Last of Us چند نفره، برای اکثر افراد بسیار جالب بود. این بازی، تم اصلی ساختن و بقای بازی تک نفره را به حقیقتی تقریبا واقعی در دنیای آنلاین انتقال داده است. شما می­توانید حین بازی ابزارها و وسایل مختلف را بدست بیاورید، و با روش­های وحشیانه­ای بر دشمن غلبه کنید. مجموعه ای از این ابزارها نیز توسط گزینه­های مختلف پشتیبانی می­شوند.

یکی از موارد مورد علاقه­ی من در بازی­های چند نفره، توالی پیشرفت آنلاین این بازی در اجرای شبکه­های اجتماعی بود. یک پیروزی به جناح شما کمک می­کند، اعضایی که پس از تعداد بیشمار طرفداران فیسبوکی این بازی، نامگذاری شدند. مسلما، آن­ها در جهنمی از علف­های هرزه گیر نیفتاده­اند، اما صرف حضور آن­ها، اقدامات شما قدرتمندانه تر خواهند شد. بازی The Last of Us 2 PlayStation ۴ باید تمرکز بیشتری بر ایده­ی تغییر هر میدان جنگ به تلاشی شخصی داشته باشد، که این تلاش­ها نه تنها برای گذراندن آن مرحله بلکه برای بقا باشند.

مرکزخرید

کلیدواژه : release date
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + پنج =